Najdi forum

avatar

Včeraj sem šla gledat toliko opevani film Avatar. Pa sem bila čisto razočarana. Razen res krasnega 3D, ni bilo nič posebnega. Kr neki. Kako pa je bil vam všeč. Možu je bil seveda zelo všeč.

Bi že po tvojem stilu pisanja sklepala, da ti ne bo všeč; drugič pa prej vprašaj.
Jaz bi ga šla še enkrat gledat.

Nama je bil obema zelo všeč, verjetno k temu veliko prispeva 3D. Bi ga šla še enkrat gledat.

Sem ga gledala in mi je bil super film. Sploh ti 3D efekti. Lep film, celo solzice sem potočila…… :))

Meni je bila osnovna zamisel zgodbe sicer ok, so mi pa vse pokvarili Terminatorski vložki. Vsekakor mi ni bilo žal, da sem šla gledati, zaradi 3D efektov in celotne “animacije”.

Takole je:

Sin – film mu je bil zeeelo všeč.
Mož – film mu je bil všeč.
Jaz – film mi je bil všeč.
Z možem sva takoj pri odhodu iz kina v en glas izjavila ” V redu film,toda videla sva že kaj boljšega”.
3D pripomore veliko h kvaliteti, brez 3D-tehnike bi bil film popolnoma povprečen.
Nekaj h kvaliteti pripomorejo dobri, znani igralci, predvsem pa mi je bila najbolj všeč ljubezenska zgodba, ki se prepleta skozi film.
Dobro no, film je definitivno vreden ogleda.

Pri vsem tem bi rekla še to:
En velik minus za Kolosej, karte so predrage!!! Ob vikendih so še dražje kot med tednom.
Zakaj le, se sprašujem???
Najprej stojiš 20 minut v vrsti za karte) – 3 karte so nas stale 19.95€,
izposoja očal stane dodatnih 3€ (za nas tri),(spet stojiš v vrsti za izposojo, ki jo plačaš), kar se mi zdi bizarno, glede ne to, da so očala mastna od kokic.
Po odhodu iz kinodvorane pa pri vratih stojijo machoti, ki strogo gledajo, da ja vrneš očala, da jih ja ne bi kdo ukradel(in spet stojiš v vrsti).
Če očala poškoduješ stane ta špas 300€:-)))))

Torej,preden greš v kino in pri odhodu imaš polno dela in stroškov.

Jaz bila v Tušu,gledala avatar 3D.
Super film,očala smo dobili ob vstopu v dvorano,brez doplačila..
Všeč mi je bil zelooo,lahko bi ga šla gledat še 1x.
Čeprav nisem za fantastiko,mi je bil ta film všeč.
Je pa res da so karte dražje ,saj film traja skoraj 3 ure…

F E N O M E N A L N O .

Moj “avatar” je boljši, kajne :))

jaz sem bila navdušena… ampak sem tako ali tako mahnjena na vse kar je fantazijsko, pravljično, risankasto, znanstveno-fantastično, itd. 🙂

bljak

Mene filmi sicer zelo zanimajo in efekt kina je nekaj posebnega ita, vendar, me čedalje bolj moti tisti neznansko nagravžen vonj po kokicah, ki me marsikdaj enostavno na vratih obrne, ki je tam že vžrt v vse pore sedežev in vsega naokol, ne razumem, res ne, da je danes taka moda gledanja filmov (velike večine) s tem neznosnim grockanjem in glodanjem te neumne mastne, slane plastike imenovane kokice….

Včasih pa sem hodila v knjigarno Felix, da sem si pogledala kakšno dobro knjigo pred pričetkom filma in vonj v tej knjigarni pa je še bolj oduren, saj prihaja iz MCDonald’sa in enostavno ne morem prenesti, da bi si kupila knjigo, ki bi bila prepojena z vonjem po pomfriju…

ali še koga to moti? sicer se počutim neumno, ker večine to ne moti, a mene pa…

New Report

Close