Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj si mislite o ženskah, ki ne dojijo?

Kaj si mislite o ženskah, ki ne dojijo?

Kaj si mislite o ženskah, ki se zavestno odločijo, da ne bodo dojile?

pametna ženska ,bo vsaj imela lepe joške .

pomislim to….. škoda, ker bo otroka in sebe prikrajšala za tko dragoceno izkušnjo.

nova
Uredništvo priporoča

lene, hladne ženske, ki držijo otroka na distanci. dojenje je več, kot le golo hranjenje.

spet izziv da bo ja frcalo perje…

…pa se moj odgovor: nic slabega ne mislim o njih, vsak naj dela kot mu pase. Dojenje (še?) ni zakonsko obvezno in nikjer ne pise, da ne-dojenje otroku skodi. Ce ima taka zenska otroka rada, ga varuje, spostuje in hrani na najboljsi alternativni nacin s flasko, je to DOBRA mama. Boljsa kot una ki ga priklopi na josko,zraven pa golta vodko

Da nimajo pojma in škoda,da sploh imajo otročka,če mu še osnovne stvari ne dajo! Ni mi pa jasno zakaj se tako odločijo? Morda bo katera tukaj iz prve roke povedala?

Da že same vedo, zakaj so se tako odločile.
Če jim bo slučajno kdaj kasneje žal, bo spet žal samo njim in se mene to ne tiče.

Divja dojilska propaganda mi gre na živce in prizadevne dojilje, ki dojijo otroke skozi detinstvo v otroštvo – in to povedo in pokažejo vsem – in mu namesto objema ter pogovora nudijo le dojko v usta (ker je to najboljše za otroka), tudi.

Sama sem dojila 8 mesecev, meni je bilo tako prav.

Dojenje je sicer bolj praktično, ampak naj se vsaka sama odloči.
Je pa tisto, da so dojeni otroci bolj zdravi eno navadno sra….
Moja sta en dojen in en na Aptamilu. Pa je dojen veliko več bolan, kot drugi.

Da nimajo pojma in škoda,da sploh imajo otročka,če mu še osnovne stvari ne dajo! Ni mi pa jasno zakaj se tako odločijo? Morda bo katera tukaj iz prve roke povedala?[/quote]

Ti je že angora zajklja podala odgovor. Menda je ona enih tistih alternativnih mater. Mleko iz joške v sekret, kemijo iz flaške pa v male želodčke!

Da nimajo pojma in škoda,da sploh imajo otročka,če mu še osnovne stvari ne dajo! Ni mi pa jasno zakaj se tako odločijo? Morda bo katera tukaj iz prve roke povedala?[/quote]

Ženska,ki ne doji- ŠKODA;DA SPLOH IMA OTROKA? o bog kakšne ljudi na svetu držiš?

Ti si za odstrel. Dojenje nikoli ni bilo merilo ,če si dober starš. Samo podpiranje lenobe mladih mamic, ki ga prikolpi in spi zraven. Jaz sem se mogla debelo namatrat,da sem pripravljala flaško pa rkrat na noč.

sin star 22 let, 2x bil pri zdravniku. Samo toliko, da lahko pametuješ naprej.

ja,ne. Sem dojila in to dvakrat.

Da nimajo pojma in škoda,da sploh imajo otročka,če mu še osnovne stvari ne dajo! Ni mi pa jasno zakaj se tako odločijo? Morda bo katera tukaj iz prve roke povedala?[/quote]

Ženska,ki ne doji- ŠKODA;DA SPLOH IMA OTROKA? o bog kakšne ljudi na svetu držiš?

Ti si za odstrel. Dojenje nikoli ni bilo merilo ,če si dober starš. Samo podpiranje lenobe mladih mamic, ki ga prikolpi in spi zraven. Jaz sem se mogla debelo namatrat,da sem pripravljala flaško pa rkrat na noč.

sin star 22 let, 2x bil pri zdravniku. Samo toliko, da lahko pametuješ naprej.[/quote]

Vprašanje se nanaša na mame, ki se zavestno odločijo, da ne bodo dojile, kaj se torej vsajaš? Ja flašo naštimat je pa res huda matrnga!!

če verjameš.

sploh ni važno zakaj se tako odločijo. Važno,da je dobra mama in da hrani in vzgaja otroka temu primerno.

Ne obsojem, ker nisem v od nikogar škornjih in nikdar ne veš zakaj se kdo obnaša kot se, mislim pa, da imajo te ženske kompleksov, težavs same s seboj, prav tako kot one, ki gredo v drugo skrajnost, do jenje do n-leta.

Skratka 2 plati istega kovanca, obojim bi kaka psihoterapija koristila.

So čist normalne, če si hotela to slišat!

Tudi meni je to nekaj tako lepega!
Ne bi pa vedela s kakšnim razlogom se mame odločijo, da ne bodo dojile. Nosečnost spremenijo dojke in ne dojenje. Me pa zanima, zakaj se odločijo za flaško, saj je dojenje veliko bolj enostavno. Poznam nekaj mamic ki ne dojijo, ampak pravijo, da pač nimajo dovolj mleka in da tako vsaj vejo, koliko otrok poje.
Vesela sem, da lahko dojim in imam zaenkrat dovolj mleka.

Če otroku namerno odrečeš tisto, kar nujno rabi in je 100x boljše kot drek iz vrečke, potem pač v osnovi ni dobra mama. Žal.

Da nimajo pojma in škoda,da sploh imajo otročka,če mu še osnovne stvari ne dajo! Ni mi pa jasno zakaj se tako odločijo? Morda bo katera tukaj iz prve roke povedala?[/quote]

Ženska,ki ne doji- ŠKODA;DA SPLOH IMA OTROKA? o bog kakšne ljudi na svetu držiš?

Ti si za odstrel. Dojenje nikoli ni bilo merilo ,če si dober starš. Samo podpiranje lenobe mladih mamic, ki ga prikolpi in spi zraven. Jaz sem se mogla debelo namatrat,da sem pripravljala flaško pa rkrat na noč.

sin star 22 let, 2x bil pri zdravniku. Samo toliko, da lahko pametuješ naprej.[/quote]

Si dojela vprašanje avtorice teme? Tiste ki se ZAVESTNO odločijo,da NE bodo dojile.
Si se ti zavestno odločila,da zdaj tukaj jamraš,kako si se morala namatrat,da si nahranila otroka?
Tale tvoj,o bog naj pa tebi pomaga,da ne boš prehitro pri njemu 😉

če verjameš.[/quote]
Ne,ves, si izmisljujem ;-))))

:-))) joj,kako si sitna,no :-))) saj lahko vtipkas moj nick in si preberes moje poste za nazaj,sem pisala tudi na to temo. Kakor koli, meni dol visi in tebe ne mislim prepricevat v nic. Se vidi da si nestrpna in nastrojena.

če verjameš.[/quote]
Ne,ves, si izmisljujem ;-))))

:-))) joj,kako si sitna,no :-))) saj lahko vtipkas moj nick in si preberes moje poste za nazaj,sem pisala tudi na to temo. Kakor koli, meni dol visi in tebe ne mislim prepricevat v nic. Se vidi da si nestrpna in nastrojena.[/quote]

O kako pomembni smo!!!

O mamah, ki se zavestno odločijo, da otročka ne bodo dojile, si ne mislim nič. Vsaka naredi tako kot misli, da je za otročka in zanjo najbolje.

No, predvsem zanjo.

poznam dve, obe egoistki, ki se jima ni dalo vstajat ponoči.

ju ne obsojam, sta se pač tako odločili. me pa prav zanima česa vse bosta njuna otroka prikrajšana v prihodnosti…

Vsaka naj se odloči sama, kaj je tu potrebna razprava??
Ne vtikajte se toliko v druge in ne obsojajte!!!

Jaz sem bila pripravljena dojiti, a mleka ni in ni bilo. Danes sem vesela, da je moja hči zrasla v zdravo dekle in nikoli, res nikoli ni bila bolana. Zaradi nje sem bila v 15 letih na bolniški 2× po 3 dni)))
In ne mi govoriti da je dojen otrok bolj zdrav, ker to NI res. NI RES!!!
Poznam kar nekaj ne-dojenih otrok, ki so bili manj bolani kot dojeni.

New Report

Close