Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Za Degu, ki je spraševala o Ugljenu

Za Degu, ki je spraševala o Ugljenu

Link od apartmajev, kjer smo bili mi dve leti zaporedoma:

http://www.travel-tourist.com/obj2466_si.htm

Batalaža pri mestu Ugljen. Zelo mirno, čudovita plaža, ful malo ljudi, krasen apartma, prijazni lastniki. Gospa nosila vino in pecivo, sosed nas je zalagal s figami… Morje je kristalno čisto… Mi gremo letos malo tujino pogledat, pa imajo mogoče “naš” apartma še frej. Ne bo vam žal.

Hoj, zelo si prijazna, da si se potrudila. S to gospo sem že kontaktirala, ampak ima veliko starih gostov, ki jih čaka, da ji sporočijo termine. Tako, da je vprašanje, če se bo po tem še kaj dobilo. A si v tem kraju mogoče zasledila še kakšne dobre apartmaje?

Ja, oni imajo v glavnem res bolj stalne goste. Mi smo jim sicer ravno prejšnji teden sporočili, da nas letos ne bo k njim, tako da je mogoče tistih 14 dni v začetku julija zdaj še neoddanih…?…. pri njih je res zakon. Do plaže pa eno minuto, kar je super, če greš z otroci. Po vsako igračo, mrzlo pijačo, hrano ali na WC mimogrede skočiš, da ti ni treba vsega na plažo vlačit. Vprašaj jih še enkrat, kaj se zamudiš!

Ob obalni cesti je še nekaj kar (na zunaj) čednih apartmajev, samo nimam nobenih podatkov, žal. Poglej mal na internetu.

Sicer smo pa mi cel otok raziskali in je povsod lepo, razen Preko nam ni bil všeč.

V mestecu Ugljan (Batalaža je sicer 10 minut peš do tam) je plaža kot iz kakega tihomorskega otočja (če malo pretiravam :), sicer pa mini mestece: dve štacuni, nekaj restavracij, slaščičarn, božji mir podnevi in ponoči. Imaš kamenčke in mivkasto plažo (kjer je super za otroke), pa še za senco ni problem, ker so drevesa nad plažo.

Pa Muline, čisto na koncu otoka, so tudi lušno mestece, sam tam se mi morje ni zdelo tako čisto.

Hvala za izčrpno poročilo. Ja, to je pa rekla, da je prvih 14 dni v juliju prostih, ampak nam takrat ne odgovarja. Bomo vidli, mogoče se bo kaj sprostilo, drugače sem pa tudi v Kaliju našla ene luštne apartmaje, pa v Sušici…Nekaj bo že.

Tudi v začetku julija ni več prosto! :)))

A si ti rezervirala? : )

Tudi mi smo bili dve leti pri njih. Krasna familija – mladi in stari. Pecivo mame je krasno.

Ljubica ponavadi uredi termine tako, da ugodi čim večim strankam. Pri njih je super, da ne zahtevajo menjave v soboto, kot je to značilno za Hrvate ampak celo želi, da je menjava na drug dan.

Apartmaji so resnično čisti in dokaj novi in dobro opremljeni. Morje je čisto.

Sedaj smo pa naredili toliko reklame za njih, da bomo mi težko prišli k njim čez nekaj let.

Letos gremo drugo leto http://www.villajelena.be/ENGHomepage.htm – zelo podoben apartma in prijazni ljudje – ima pa svojo zasebno plažo.

A si ti rezervirala? : )[/quote]

Aha :))))

Hvala za informacijo :))

Degu, v Kaliju precej poznam. Kje ste gledali?

Tole http://www.adria-apartmani.com/Mala…/Lidija/index.html ne vem, če bo aktivno. Poznaš? Kakšni so lastniki, okolica…?

imajo kakšen mail jaz ga na spletni strani ne najdem.

New Report

Close