Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Pretečena registracija avta

Default avatar

wrada

Bila sem tri mesece v tujini in zdaj sem ugotovila da je moj avto že ravno toliko časa neregistriran! Tehnični pregled mi sicer še velja vendar ostalo pa ne. Dobila sem tudi obvestilo da moram vrnit tablice a jih nisem ker me ni bilo.

Danes grem registrirat avto. Se mi lahko obetajo kake težave, kazen oz. dodatni stroški?

Kake izkušnje?
Default avatar

nadine

ne, samo ne vozi se z avtom okrog, ampak pojdi raje na registracije in zavarovanja kako drugače. če slučajno povzročiš nesrečo, boš ti krila vsem vse posledice. saj veš, ravno takrat, ko ni treba, se ti lahko kaj zgodi.
Default avatar

brez skrbi

Ne. Mogoče prej pokliči - verjetno boš morala vzeti nove tablice in stare vrniti, mogoče se pa še da aktivirati stare. Pa ne it s tem avtom, ker če te ustavi policaj, je že samo to cela reč, kaj šele, če res kaj ušpičiš.
Default avatar

nekaj ni jasno

Kako ti lahko velja tehnični pregled, registracija pa ne?
Default avatar

nadine

[quote=""nekaj ni jasno""]
Kako ti lahko velja tehnični pregled, registracija pa ne?[/quote]

tehnični pregledi so veljavni več let, tisto, da moraš iti vsako leto je že zdavnaj mimo.
Default avatar

nekaj ni jasno

Aja, saj res! Mi tupki glupki sploh ni padlo na misel, ker vozim polnoleten avto :-) :-)
Default avatar

medu

pretečena registracija