Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako lahko kdo zlorabi moj Ip?

Kako lahko kdo zlorabi moj Ip?

Nekomu sem dala svoj ip, ker mi je obljubljal neko delo na računalniku in naj bi ga zato potreboval. Ker se ne razumem preveč na to,sem mu ga dala. Sedaj pa se en javi več.
Kaj je lahko anrobe? Kkao lahko menjam Ip?

kaksen je tvoj ip?

zlorab ga lahk tko da ga vpše v proxy strežnik, in potlej recimo če dela pizdarije beleži kt da bi se to dogajal iz tvojega računalnika

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

In če res dela kakšne pizdarije ali se potem ne more ugotoviti da je bilo iz njegovega in ne iz mojega? Kako naj spremenim svoj ip?

jah proxy-i so tko, če jst vklopim proxy in si sposodim en Ip iz tajvana pa nek nardim pizdarijo, pol lahka iščejo samo na tajvanu, razn če majo opremo za razbijanje proxy-ev… kako ga spremenit.. najprej povej kdo je ponudnik internet storitev, pol ti pa lahk povem al se da al ne

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Siol Amis je moj ponudnik. Tisti ki pa mi zdaj ne odpiše več pa mi je poslal link TMAC v5 R3 in rekel naj v tem poišem svoj ip. Jaz sem mu ga brez vprašanj dala. LOL. Ne mroem verjet kaj vse ljudje delajo.
Upam da ne bo zdaj težav.

če maš siol, amis, t2, pol maš najbrž dinamičn Ip, k se zmerej menja sprot k se povežeš na net, samo obstaja pa tud staln ip, tistga majo pa ponudniki v svojih bazah pa ga mende bolj težko dobiš

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

ne vem, ali se zajebavas ali kaj, ampak vseeno, da te kdo ne nategne s kaksnim trojancem: kot prvo gunnar bluzi, kot drugo nic ne more nihce s poceti tvojim ipjem, kot tretje ne poganjaj nobenih programov, ce ne ves, kaj so in od koga so.

Jaz nimam pojma kaj je dinamično. Na netu je imel oglas za delo in jaz sem pisala. Kaj je to sploh za en program, k isem ga zgoraj napisala? Kaj pa če je ravno v tem programu vnesen stalni? Potem mi je rekel naj vtipkam v gogle my Ip (nekako tako) in ga potem na eni strani spremljam če bo enak ali ne. Takrat je bilo isto, čez čas drugačne številke.
Ali mi lahko to na SIOLu spremenijo? Mene je strah da ne bo kaj narobe, jaz pa nič kriva.

Zakaj gunar bluzi? Tudi sama sem že slišala, da se lahko ip zlorabi in si potem ti kriv. A potem to ni res?

dinamični pomen da se ti menja, vsakič k se povežeš z netom oz. k zaženeš računalnik ti da nov IP naslov, siol lahka obvestiš, da bodo mal bol pozorni, to je pa to

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

dinamični pomen da se ti menja, vsakič k se povežeš z netom oz. k zaženeš računalnik ti da nov IP naslov, siol lahka obvestiš, da bodo mal bol pozorni, to je pa to[/quote]

A nič drugo ne morejo? Ali sama ne morem nič drugo nareti? Joj! Pa še človek ima svoj S.p. potem pa tako.

lej, na netu morje programov, prek kerih lahka hackaš, delaš svašta zadeve,fino pa je k lahk notr vpišeš poljubn IP, da v primeru da iščejo od kje so aktivnosti lahka storilca iščejo čist drugje kt se nahaja v resnic

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Gunnar bluzi 100 na uro…

Če imaš dinamični IP (in najbrž ga imaš, saj si včasih moral izrecno zahtevati statičnega), potem ti samo ugasni ono telekomovo/siol belo škatlo (štrom kabel daš ven) in počakaj vsaj par minut. Pol pa nazaj štrom in boš dobila sigurno drug IP.
Sicer ti IP lahko drži ta škatla, če je tam npr. vpisano tvoje uporabniško ime in geslo za siol prijavo. Tudi če jo prehitro nazaj priklopiš, lahko dobiš še isti IP.

Sicer pa oni človek s tvojim dinamičnim IPjem ki se sčasoma spremeni. ne more kaj dosti hudega početi ker je vsaka večja pisdarija itaq kaznivo dejanje.

TMAC v5 R3 je Technitium MAC Address Changer v5 R3 (FREEWARE)
http://www.derkeiler.com/pdf/Mailing-Lists/securityfocus/pen-test/2009-05/msg00067.pdf

Technitium MAC Address Changer allows you to change Media Access
Control (MAC) Address of your Network Interface Card (NIC)
irrespective to your NIC manufacturer or its driver. It has a very
simple user interface and provides ample information regarding each
NIC in the machine. Every NIC has a MAC address hard coded in its
circuit by the manufacturer. This hard coded MAC address is used by
windows drivers to access Ethernet Network (LAN). This tool can set a
new MAC address to your NIC, bypassing the original hard coded MAC
address. Technitium MAC Address Changer is a must tool in every
security professionals tool box. Technitium MAC Address Changer is
coded in Visual Basic 6.0.

gggggggggggggggggg

dinamični pomen da se ti menja, vsakič k se povežeš z netom oz. k zaženeš računalnik ti da nov IP naslov, siol lahka obvestiš, da bodo mal bol pozorni, to je pa to[/quote]

A nič drugo ne morejo? Ali sama ne morem nič drugo nareti? Joj! Pa še človek ima svoj S.p. potem pa tako.[/quote]

najbrž se ti ni za bat da bo kej drastičnega, jutr siol poklič na njihovo 080 cifro pa jim razlož zakaj se gre, da bodo mal pozorni, drugač pa mislm da nima bit kej narobe

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

New Report

Close