Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek LJUBEZENSKI HOROSKOP

LJUBEZENSKI HOROSKOP

http://www.ona-on.net/lunin-vodnik-ljubezenski-horoskop-2010/

zanima me, če ima kdo katero izmed teh knjig v elektronski obliki, ali da mi mogoče skenira kaj ven za kozoroga. hvala

Samo ne dajaj tega svojemu, prosim. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Bedarija. Če se greš astrologijo, se jo pojdi zares ali pa se je sploh ne pojdi. Vsak dvanajsti človek na svetu je kozorog, pol milijarde ljudi. Res misliš, da eno in isto velja za pol milijarde? Raje si na www astro com izdelaj svojo karto in tam spremljaj svoje tranzite, tudi tiste povezane z ljubeznijo, imaš tudi razlago. Verjemi, je to vredno več kot to posploševanje.

Sicer se strinjam s tvojim sporočilom, samo je tudi do neke mere bedasto. Dejstvo pač je, da se folk pač malo na splošno in iz medijev “ukvarja z astrologijo” in tega se ne da preprečiti – pa tudi zakaj bi. Naj, nič blazno hudega ni v tem. Vsak pač ne more biti stručko in naj ima folk pač svojo zabavo.

Samo totalna bedarija je pa nekomu, ki očitno ni podkovan v tem, reči na si gre na astro.com izdelat karto, ki je ne bo znal brat, ter še celo tranzite, ko je velika verjetnost, da sploh prvič sliši za to, če pa že pozna pa najbrž od tem nič kaj dosti ne ve. To je pač mimo do kraja.

Naj ima tisto knjižico za kozoroge, so what. Noben pameten človek tega zares resno ne jemlje, če pa ja pa pač naj sebi pripiše. Tisti, ki se bo pa resno zanimal za astrologijo, se bo pa že potrudil malo bolj izobraziti. Do takrat je pa plozanje o nekih tranzitih popolnoma prazno in out.

haha tale ema kurent:)
jaz sem pred dvema letoma kupila njen lunin vodnik za leto 2008.
prva stvar, ki jo je pisalo za moje znamenje, je bilo
to je vaše leto
in s kolegicami še zdaj crkujemo od smeha ob spominu na to, kako sem si v prvih urah novega leta našla fanta po skoraj letu suše 🙂
pa tudi zares je bilo to strašno uspešno leto :)))

Za to, kar sem napisala, ti ni treba znati brati karte, dovolj je, da znaš brati. Angleščino. Ker ti za vsak dan z besedami opiše najpomembnejši tranzit tega dne. Na naslednji način:

Moon in the 2nd House, 2, from 16:42
activity period from 7 January 2010 to 9 January 201

Unconscious drives
This is a time when you emotionally identify with your possessions or whatever you value. This can lead to a very strong attachment to material objects and a general attitude of possessiveness about them, which can be a problem if someone needs to borrow something of yours, for instance. Or you may unconsciously identify with your own value system to such an extent that you feel every challenge to it as a direct challenge to yourself. You may have to defend yourself in areas where you really have nothing at stake. Traditionally this influence is considered to be a bad time to spend money, because your attitudes toward possessions are so conditioned by unconscious drives that you are not likely to make an intelligent decision about buying something based upon your real needs.

Za to, kar sem napisala, ti ni treba znati brati karte, dovolj je, da znaš brati. Angleščino. Ker ti za vsak dan z besedami opiše najpomembnejši tranzit tega dne. Na naslednji način:

Moon in the 2nd House, 2, from 16:42
activity period from 7 January 2010 to 9 January 201

Unconscious drives
This is a time when you emotionally identify with your possessions or whatever you value. This can lead to a very strong attachment to material objects and a general attitude of possessiveness about them, which can be a problem if someone needs to borrow something of yours, for instance. Or you may unconsciously identify with your own value system to such an extent that you feel every challenge to it as a direct challenge to yourself. You may have to defend yourself in areas where you really have nothing at stake. Traditionally this influence is considered to be a bad time to spend money, because your attitudes toward possessions are so conditioned by unconscious drives that you are not likely to make an intelligent decision about buying something based upon your real needs.[/quote]

Kljub vsemu je bedarija, če folk niti tega ne ve, kaj so hiše. In VEČINA jih ne. Ti pa, če že misliš nekomu RESNIČNO pomagat z nasvetom, mu daj lepo link in razloži, kje to je, na pa da se nekaj pridušaš, kako je vse bedno. Misliš, da bo en povprečen folk, ki se mu sanja ne o astrologiji znač brati tisto stran? Še folk, ki se ukvarja s tem, včasih ne ve, kje iskat in kaj sploh iskat.

Smolcka, pusti mejl in ti ko najdem čas, napisem najpomembnejše;)
(ampak to sam zato, ker si tut kozoroginja;)

Lp

o, najlepša hvala. Moj mail: [email protected]

Pa saj sem dala zgoraj link. Napisala sem, da greš na www astro com, nisem napisala direktnega linka, da ga ne bi sistem požrl, to se včasih zgodi, ampak to menda znate vpisati v brskalnik. Tam narediš svojo natalno karto tako, da vpišeš podatke, datum, uro rojstva in tudi kraj. Potem pa na naslovni strani vsak dan klikneš na daily horoskope. Bedarija sem napisala pa zato, ker mi je lani prijateljica brala enega od teh Eminih napovednikov. Po njenem naj bi september bil daleč najčudovitejši mesec lanskega leta, pa veš, ni bil, je bil najhujši zase, ker smo imeli bolezen v družini in sem bila jaz čisto iz sebe. Kar se je na moji karti lepo videli, ampak za moje znamenje na splošno pa je to res bil odličen mesec. Takšni horoskopi so pač prehudo posploševanje. Seveda najboljši način, da astrologi zaslužejo, ljudje pa od tega nimajo kaj dosti plus potem govorijo, da astrologija ne drži in je larifari.

prednisone 30 mg buy prednisone from india price of prednisone tablets
https://prednisonet.com prednisone 10mg canada
non prescription prednisone 20mg buy prednisone online without a prescription prednisone 500 mg tablet

New Report

Close