Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek cena računovodstva

cena računovodstva

Zanima me, koliko bi stalo računovodstvo za manjše podjetje, ki ima 2 zaposlena, 3 avtorske mesečno in 3 študente? Izdanih računov je cca 15 na mesec, prejetih pa cca 30. Smo iz Ljubljane, če to kaj šteje.

Lahko na mail:

Počasi sem reklamiranja in forsiranja gospe Dominike že sita. Ker imam občasno kakšno vprašanje iz računovodstva tudi sama včasih pokukam na njen forum, vendar imam občutek, da ne dela drugega kot se reklamira. Saj vem, da je na forumu najbrž veliko računovodij, najdejo pa se tudi strokovnjakinje iz drugih področij, ampak tale Dominika res že izstopa!

Vprašanje za moderatorje Mona – zakaj ne bi odprli forumov tudi za krovce, kleparje, frizerje in ostale branže? Gotovo nas je kar nekaj, ki iščemo njihove storitve…

Pokliči primoža in z veseljem ti bo odprl tvoj forum 🙂

POKLIČI GOSPO TATJANO NA 031/655-432, super gospa, ugodna, super vse vodi, pride tudi na dom..

UGODNO, KVALITETNO- Zelo zadovoljna stranka gospe Tatjane.

Glej, Dominika je moderator foruma računovodstvo in je popolnoma jasno, da se tam oglasi.

In če je nekdo pripravljen brezplačno moderirat že obstoječ forum, si lahko na račun tega dela tudi nekaj reklame (forum obstaja od marca 2005, Dominika pa je začela z moderiranjem aprila 2008 http://med.over.net/forum5/read.php?154,4693616,4695268#msg-4695268).

Mi imamo sicer 3 zaposlene, pa kar nekaj potnih nalogov in zelo podobno število računov, plačujemo pa 210€ plus DDV.
Naš servis prišteje ali odšteje 20€ za vsakega delavca, tako da bi vi verjetno plačevali cca 190€.

smo iz lj, tudi.

New Report

Close