Forum.Over.Net

Vrtci in varstvo otrok

Vse o vrtcih, zasebnem varstvu, vzgojiteljih in otrocih. Posvetujte se z obiskovalci foruma.

NUDIM VARSTVO OTROK NA NAŠEM DOMU

Default avatar

Tincy247

Spoštovani!

Predvidoma s 1.2.2010 organiziramo varstvo otrok prve starostne skupine (1 - 3 let) na našem domu - posebej za varstvo prirejeni prostori. V skupino bo vključenih 10 - 12 otrok, nudimo pa varstvo in vzgojo po kurikulumu za vrtce (torej enako kot to počnejo v vrtcih). Za Vaše malčke bomo skrbeli trije odrasli - diplomirana vzgojiteljica predšolskih otrok z večletnimi izkušnjami pri delu z otroci, varuh otrok - tudi sam oče dveh otrok in še ena oseba - predvidoma študentka vzgojiteljske smeri ali pedagogike.

Zainteresirani starši se nam prosim javite na ZS ali na mail [email protected].
Default avatar

moni2

pozdravljeni
zanima me iz katerega kraja ste in cena za 1 leto starega otroka hvala
Default avatar

slinček

Vnanje Gorice-Notranje Gorice,Podpeč vas čaka srčna varuška
in poceni varovanje glede na to da je od zg.jutranjih ur pa dokler ga potrebujete.
041-749-279
Default avatar

tanja196

Pozdravljeni tincy247!

Tudi mene zanima v kateri regiji ponujate varstvo otrok na domu? Upam da gorenjski :)
Default avatar

tian196

Iščem varstvo na vašem ali eventuelno na mojem domu.
Iščem varuško iz Nakla in njegove okolici (lahko tudi Bled,Radovljica,Lesce,Kranj...). Fantek bo 19.06.2010 dopolnil eno leto. Zal bo prej zopet treba nazaj v sluzbo, fantka pa res nebi še rada vpisala v jasli oz.vrtec.

Zato prosim vse,ki bi poznali koga,da mi pomagate! Hvala lepa! Tanja
Default avatar

Tincy247

Varstvo bo predvidoma organizirano v Ljubljani za Bežigradom, prostori so sicer že ogledani, iščemo samo še morda boljšo varianto z atrijem, smo pa v fazi organiziranja kompletne zadeve. Za nas je pomembno, da bo dovolj prostora, da se bodo otroci počutili karseda prijetno in varno. Delovni čas bo nekje od 7.30 do cca. 17 ure oz. ga bomo prilagodili potrebam. Za hrano bo poskrbljeno - zajtrk in malice (kruh, žemljice, namazi, sadje, jogurti, kašice, skutke, razni -linoti) bomo pripravljali sami, kosila bomo dobili iz vrtca v bližini, tako, da nas primernost prehrane ne bo preveč skrbela (mislim na raznolikost in zastopanost vseh primernih vrst živil). Ravno tako so v ceno vključeni program (v grobem po kurikulumu kot v vrtcu - ne gre za klasično varstvo, ko odrasel "sedi in opazuje otroke ali pa gledajo risanke"), vsi materiali, ki jih bomo uporabljali pri igri in "učenju", pač kompletno vse, kar otrok potrebuje za prijetno in kakovostno preživljanje svojega časa pri nas. Edino, kar bi bilo z vaše strani potrebno prinesti so plenice.

Če imate še kakšno vprašanje me lahko kontaktirate tudi na gsm 051 67 24 67.

lp
tina
Default avatar

Tincy247

GA. RENATA KUMELJ,

žal Vam ne morem odgovoriti, ker mi Vaš mail zavrača. Pokličite me na gsm 051 67 24 67 ali pa pošljite kakšen nov mail naslov - lahko tudi zasebno sporočilo tukaj.

HVala in lp,

Tina
Default avatar

Tincy247

Ga. SONJA M.

žal mi Vaš mail zavrača, prosim pokličite na 051 67 24 67 za informacije.

Lokacija je Ljubljana Bežigrad, informativni sestanek pripravljamo za 25. ali 26.01.2010.

lp
Tina
Default avatar

aska

zdaravo nudim varstvo otroka na svojim domu sama mam punčko staro 18 mesci sem z okolici slovenskih konjic kontakt na mail [email protected]
Default avatar

sonceksije

Če potrebujete občasno varstvo otrok, lahko pomagam tudi jaz. Sem iz Gorenjske, iz okolice Radovljice. Otroke lahko popazim tudi zvečer, če bi si npr. radi ogledali kakšno predstavo, šli na večerjo ipd.

pišite na: [email protected]
Default avatar

Tincy247

Pozdravljeni :)

Imam skupinico otrok - trenutno je ena, konec aprila pridejo še trije - vsi so okrog 11 mesecev, sprejmemo še dva nadebudneža. Varstvo se odvija za Bežigradom, otrokom je namenjena velika svetla igralnica in ločena spalnica s posteljico in ležalniki. Sem diplomirana vzgojiteljica s prakso v vrtcih in zasebno.

Dosegljiva sem na gsm 040 64 63 47 ali mail [email protected].

lp
tina
Default avatar

mb mama

spoštovani

nudim varstvo na vašem domu

ponujam odgovornost zanesljivost, poštenost ter veliko veselja in igrivosti vašemu malčku

kontaktna številka 041 652 951
Default avatar

aaaaaaaaa

Nudim varstvo na vašem domu.
Sem izobražena in izkušena vzgojiteljica, prihajam in Gorenjske.
kontaktna številka : 040-812-441
Default avatar

mikados

avgusta vzamem v varstvo še dva otroka jasličarja na območju Grosuplja.

Lp, Andreja
Default avatar

Anastazia

Nudim varstvo otrok na našem domu. Možna so tudi občasna varstva.
Sem v neposredni bližini Ptuja. Za dodatne informacije pokličite na
031-766-160
Default avatar

varuškaa

nudimo varstvo otroka na mojem domu okolice žirovnica od 1 let naprej .na tel.051682894.