Forum.Over.Net

Politični čvek

Erjavec: Obtožnega predloga očitno ne bom prejel

Default avatar

ninej

Minister v prihodnjih dneh pričakuje nove zgodbe, s katerimi naj bi se po njegovem vršil pritisk na premiera Boruta Pahorja

Minister v prihodnjih dneh pričakuje nove zgodbe, s katerimi naj bi se po njegovem vršil pritisk na premiera Boruta Pahorja

Minister za okolje Karl Erjavec, da obtožnega predloga, ki ga je v zvezi s podpisom pogodbe o nakupu patrij zoper njega vložilo tožilstvo, očitno ne bo prejel. Po njegovem so na tožilstvu mnenja, da bi moral sam prositi za vpogled in pregled spisov, ki se nanašajo na omenjeno zadevo.

http://www.najdi.si/news/preview.jsp?ql ... Frss-najdi

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

evo in potem nastane takale zmeda, če ne počistiš temeljito!!!!!
Default avatar

boss

Kakšen človek je sploh Pahor? Sprejme za partnerja takšnega človeka, strah in groza! Zakaj misliš, da ga je sprejel v vlado?
Default avatar

ninej

hmmm-------verjetno politična trgovina, kaj praviš!!!

se mi pa zadnje čase zdi , da se ga nekdo namensko hoče znebit, ali pa se poskuša zminirat vlado. Hmmm še dobro da DESUS lahko preživi brez Erjavca!!!:)))
Default avatar

boss

No s tem pa se tudi jaz strinjam. Sam hudič je, ker se zaradi te politične kuhinje , nato mi ta navadni, gledamo čeden predvsem pa izmenjujemo si mnenja na takšni ali drugačni kulturni ravni.
Default avatar

ninej

sem ti že povedala, da se na tem forumu ne da normalno izmenjavati mnenj!!!
Default avatar

boss

Očitno ne bereš drugje! Včasih se sprehodi le po komentarjih po časopisnih straneh. Povsod je enako oz. še hujše.
Default avatar

megaboy

boss je napisal/a:

Sprejel ga je, ker je rabil večino v parlamentu, tako kot Janša 4 leta prej,

Zdej, ko je pa Erjavec nagnal tista dva poslanca iz poslanske skupine, so se pa razmere malce spremenile, in vprašanje koliko podpore ima erjavec še v svoji stranki, mislim od tistih, ki imajo glas v parlamentu.
Default avatar

boss

megaboy je napisal/a:
Torej se je p******na vse svoje ideale ki jih je zagovarjal? Moraš pa priznati da je imel karli boljši pedigre pred 4-mi leti kot pa lani! Torej je vedel kaj kupuje, Pahor namreč! Samo na zunaj kaže mišice da bi zaščitil ostale. Kaj praviš, kakšno mesto bo sedaj dobil karli?
Default avatar

ninej

boss je napisal/a:
nak, ker me ne zanima, predelam informacijo sama in za to ne potrebujem brat drugih komentarjev!!!
Default avatar

megaboy

boss je napisal/a:

Predvidevam da ne bo pristal tam, kjer bi moral :-( oz. nič mu ne bo hudega.
Default avatar

Hehe.

ninej je napisal/a:

Si pa sposobna, ni kej!

Ahhhh
Default avatar

ninej

ti a tebe slučajno tale forum vzburja???