Najdi forum

EMA SRAMOTA!!!

Pozdravljeni!

Dragi moji Slovenci. To kar se je zgodilo na letošnji EMI je odraz kakšen folk smo,
da bomo v svet poslali te tri šeme (pustne) nas je lahko samo sram. Karmen je bila 100% boljša in tudi za vzgled z zares dobrim komado. Tisti al tiste najbolje je da rečem kar ONO pa brez smisla za petje posluha… zmaga za Slovenijo pravičnem glasovanju MOJ KURAC PRAVIČNEM klicali so da glasujejo za Karmen in so jim linijo prekinjali. prokleti kurci saj jim drugega ne morem rečt. Karmen je upravičeno ošla v solzalh in žalostno da je izjavila da nikoli več ne bo nastopala na izboru. Tako da dragi moja dejmo se zbrat pa gremo zmagat drugo leto. Nimam pojma kako jim je uspelo tako zgolfati, razen z podkupnino!! SRČNO SI PA ŽELIM DA GLAS “POŠTEN GLAS “LJUDSTVA DISKVALIFICIRA TISTE ŠEME, IN V SVET POŠLEMO PRAVO PEVKO Z LEPIM KOMADOM! Sram me je ko bodo naši rojaki po svetu videli to zasedbo da ne rečem pesem!

SRAM ME JE IZ DNA SRCA!!!

Se pridružujem tvojemu mnenju

LP, miki

Predlagam da ta mesec ne plačamo TV- naročnine, ker tega nam res ni potrebno plačevati.

nova
Uredništvo priporoča

Se čisto strinjam! Če so mislili na isto finto špilat kot oni transvestit predlani so se malo zmotli ker to je že čisto out!
Vprašamo se lahko samo: Kaj nas še čaka!

Mene pa je sram, ko vidim kako s(m)o Slovenčki nestrpni do drugačnih!
Meni se zdi, da vseh vas ne moti toliko to, da je ta pesem zmagala, ampak vas veliko bolj moti, da so izvajalci transvestiti!
Sicer mi ta pesem ni bila najboljša in po kvaliteti ni ravno za Evrosong, me pa prav veseli, da je zmagala, ker se šele zdaj pokaže prav obraz vseh ljudi, ko to kritizirajo! Zmaga teh Sester je šele pokazala koliko hinavcev je med Slovenci- prej so vsi bluzili o enakopravnosti, strpnosti, kako nimajo nič proti homoseksualcem, zdaj pa se je le pokazalo, da je veliko folka to samo govorilo, ker je enakopravnost vseh pač v “modi”, mislili so pa ves čas popolnoma drugače kot so govorili! In to je sramota!

Pol pa ni čudno, da je toliko klanja po svetu, če ljudje tako razmišljajo!

Lp

Še malo pa ne bomo švedi. 🙂

jaz sicer Eme nisem gledala v celoti vendar pa…z zmagovalci nisem naudusena, ker mi pesem totalno ni usec, ne gre mi v usesa. to je sicer samo moj okus, samo mislim,da je bila karmen veliko boljsa…ceprav sama ne poslusam “popaste” muzike, mi je nekako jasno da se take stvari sedaj poslusajo. sicer sem strpna do drugacnih in mi je vseeno kaj ljudje delajo in kaksni so, v mejah normale seveda.
drugace je pa ze vsem jasno, da so taka tekomovanja v vecini ze v naprej splanirana…and there is nothing we can do about it…zal…
povrh vsega, pa se originalni nismo…kaj je ze bila una? Dana?
ne vem no…meni osebno ni vsec pesem…

Gremo se kao eno izvirnost…ampak transvestiti so že bli (je bla). Nej bomo pol usaj dost izvirni, ne pa ena slaba, ampak reeees slaba kopija Dane International. Ona je bla usaj dobr zrihtana, usaj mal žensko delovala…te naše Sestre so pa ene maškare. Pesem je tut kr neki – premalo trendovska, izvirna…Nič posebnega niso. Je blo velik boljših izvajalcev, Karmen sigurno ena izmed njih…Očitno je naša strokovna žirija na stopnji amaterja, pa še mi gledalci ki smo amaterji proti njim smo znali boljše izbrat pesem..Kriza!

Se kar strinjam s teboj. Pri meni ne gre za vprasanje strpnosti in tega…meni je vseeno ali so crni, vijolcni, geji, ali pa transvestiti…nikakor niso originalni, pa tudi svetu po moje ne bojo vsec, ker zal zivimo v casu, ko je zunanji izgled pomemben in oni niso prav nic “dobri transvestiti”…o pesmi sem pa tudi ze povedala svoje…

Men je samo škoda drugih glasbenikov (k so resnično glasbeniki) in so se najbrž velik bolj trudli kot zmagovalci….

Sploh ne gre za nestrpnost!

Ne vem, zakaj sploh glasujemo po telefonu, če potem noben ne upošteva teh glasov!!!!!! Ljudstvo je glasovalo za Karmen in tako naj bi tudi ostalo, ne pa neke strokovne žirije in žirija razvedrilnega programa………….

Eno veliko sranje, ta EMA!

Sestre so imele fantastično pesem, originalem nastop, skratka super, Karmen Stavec je le povprečna pevka več.Žal so ji bil apravila vnaprej znana 2/3 glasov da komisija, 1/3 ljudje, če ni sposobna tega sprejeti pa naj se ne udeležuje tekmovanj.Ena cmera manj.

ne vem kaj vidis na pesmi od karmen s,…….melodije, zlasti v njeni pesmi niso niti malo izvirne al pa ti se nikol nobenga disko komada nisi slisu……sicer pa, vsak ma svoj okus….
LP tinca

ps: sej isto je pr misicah in podobnih tekmovanjih. vsi pac vedno ne morjo bit zadovoljni z izborom:)….thats the way life goes

Pa kaj res ne štekaš, da ne gre niti za Karmen niti za sestre???

Gre za način glasovanja in za vladavino razvedrilnega programa RTV Slovenija!!!

Se čist strinjam tud tam nardijo včasih hudo zmedo

LP, miki

pa kdo pravi, da vaših glasov niso upoštevali…SEVEDA SO JIH….ampak, če imajo zadaj DVE žiriji, se ne da kaj dosti narediti……to pa ste vsi vedeli in predvsem pevci so vedeli in bi lahko protestirali in zahtevali samo strokovno žirijo, saj “nestrokovna” žirija smo itak mi…..od kje TV pravica, da imajo še svojo žirijo, predvsem zato, da lažje manipulirajo z nami……..to, da je Karmen Stavec najboljša na EMI, pa ne bo držalo, pa tudi na Evrosongu BI SE IZGUBILA…….čisto povprečna pesmica…šeeee,šeeeeeeee,ššššeeeeeeeeeeeee…dajte ga no srat,a misliti, če mal z ritjo in joški pomiga, da je treba pa dol past……po mojem mnenju je tale EMA vse skupaj eno veliko sranje in je treba narediti red in MIŠO MOLK odžagati in žirijo setaviti na novo in spoštovati tudi glas ljudstva, pa kakrkšen koli že je……
okrog pedrov in transvestitov ste pa eni res nestrpni in je to zelo brez veze…..

Samo nekaj, pravilen izraz je: TRAVESTIT.

Poglejte se, preberite, kaj pišete. Malo se zamislite nad sabo, če bi se pol tolko zase brigali, kot se za druge.

“Ne sodi, da neboš sojen”.

Pa lep pozdrav.

Če bi bilo po tvoje, bi lani zmagala prav Karmen, če se ne motim. Tako pa, kot je znano, je zmagala Nuša in takrat se nobeden ni pritoževal čez točkovni sistem. Kako ste hinavski. Nikar se ne pritužujte čez tehnično plat, ampak si priznajte, da ste ozkogledi. Tudi jaz se sprašujem, zakaj imajo nekateri potrebo, da oblačijo v nasproten spol. Vendar očitno jo imajo, pa s tem nikomur ne škodijo, temveč kvečemu razbijajo monotonost, ki tako hitro nastane v patriarhalni družbi. Drage dame, namesto, da udrihate po drugačnih, se raje zamislite nad svojim položajem. Ne si delat utvar, da ste(smo) v naši družbe enakopravne z moškimi. Mogoče je katera v boljšem položaju, vendar ne govorim o posameznicah. Pri mnogih pa je tako očitno, da so sprejele podrejeno vlogo, da sploh ne vidijo v kakšnem položaju so in se jim zdi vse v najboljšem redu.
BRAVO SESTRE.

Draga rožica!

Prav rad bi te poznal. Ga ni na tem svetu ki nebi komentiral določene zadeve povedal svoje mnenje….! SODITI je čisto nekaj drugega in si malo zabrkljala pojme!
MISLIL SEM DA JE TA FORUM NAMENJEM TEMU! In taki modreci kot si ti sam polnite teme brez veze!

Zamisli se in poslušaj se en dan, pa boš vidla kolkrat bi jaz lahko tebi rekel “NE SODI DA NE BOŠ SOJENA”

LP matej

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close