Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Alternativa Zdravilstvo kako preprečiti ponovno vnetje ušes pri dojenčku

kako preprečiti ponovno vnetje ušes pri dojenčku

Pozdravljeni,

5 mesečni dojenček je v roku enega mesecano že drugič dobil gnojno vnetje ušes in seveda ponovno 10 dnevno kuro z antibiotiki. Zdaj vnetje spremlja še močan prehlad in kašelj. Zelo me skrbi, da se bodo ta vnetja zdaj ponavljala ob vsakem prehladu, predvsem pa me skrbi, da je že tako majhen dojenček redno na antibiotikih. Najbrž mu veliko viroz prinese starejši iz vrtca, ampak vseeno bi želela kaj narediti, da v prihodnje to preprečimo.

Dojenček je še vedno dojen. Kaj lahko naredim, da mu izboljšam odporonost ali da preprečim morebitna vnetja ušes v prihodnje (nos redno čistimo s fiziološko).

Ali priporočate obisk kakšnega zdravilca, homeopata, bioresonančno terapijo… karkoli?! Nekoga, ki ima izkušnje s tako majhnimi otroci.

Hvala.

O tem sem pisal tukaj:
http://med.over.net/forum5/read.php?177,5669148,5730361#msg-5730361

Podobne teme boste našli, če v iskalnik vtipkate ušesa vnetje.

O imunskem sistemu pri otrocih pa tukaj:

http://www.avita.si/index.php?nid=94

LP

Dominik Golenhofen zdravilec, dipl. hol. ener. med. (I.M.U.) in Ksenija Lakota zdravilka Golenhofen d.o.o. Obrije 10, Ljubljana Telefon: 059 059 090 www.golenhofen.si [email protected]

kakšne probiotike pa naj dam 5 mes. dojenčku ob jemanju antibiotikov? ko sem to vprašala pediatra, me je samo debelo gledal.

nova
Uredništvo priporoča

Ah, ti zdravniki! Če bi kdaj pa kdaj prebrali kakšno revijo a la Jana, bi tam izvedeli, kako pomembni so probiotiki. Ni jim potrebno brati strokovnih revij. Takšen odziv je posledica popolne nezainteresiranosti za zdravje pacienta, ali pa ozkogledost v stilu “določimo povzročitelja in ga uničimo z zdravilom”.

Ker smo v tem forumu kolikor se da malo komercialni, vas prosim, da za konkretne nasvete pokličete v ordinacijo ali pošljete e-pismo.

LP

Dominik Golenhofen zdravilec, dipl. hol. ener. med. (I.M.U.) in Ksenija Lakota zdravilka Golenhofen d.o.o. Obrije 10, Ljubljana Telefon: 059 059 090 www.golenhofen.si [email protected]

New Report

Close