Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Želite vedeti,kaj vas čaka v 2010??

Želite vedeti,kaj vas čaka v 2010??

vprašajte petim odgovorim!

No, pa te sprašujem, kaj me čaka v letu 2010?

In to čisto resno mislim!

Lep pozdrav !

Se bo uresničila moja navečja želja?Katera je pa sama veš.

pa mene čaka, predvsem delovnega področja?

…., če sem med petimi, potem napiši še meni! Prosim….

🙂

Pa še meni, prosim.

Ojej, šesta sem???Bi šlo???
Prosim lepo. Hvala!!

meni meni..

Lahko še 6. gratis, ker bo glih novo leto in to ?:-) Jst bi tut rada vedla

Kaj me čaka v letu 2010?

Izboljšanje na ljubezenskem področju,en večji projekt na katerega boste zelo ponosni,pa na obletnico boste povabljeni!Nekaj imate v mislih že dalj časa,leto 2010 je pravo za začetek!

Niti pod razno!

Kaj pa boste vsi vi, ki sprašujete, v primeru, da ne boste prenesli resnice?
Ste res pripravljeni izvedeti, da vas leta 2010 čaka doživetje najhujše more, ki si jo ne morete niti predstavljati?

Preveč stvari bi naenkrak,tvoja želja je #nekaj majhnega”,pomiri živčke stari se bodo uredile samo ne še 2010!

še meni – kaj pa moja želja?

Na delovnem področju nič novega,čeprav želite spremeniti stvari!Boste pa srečnejši na drugih področjih!

Zelo pozitivna oseba ste vsi vas imajo radi.Nekomu bostev naslednjem letu v veliko pomoč,ki se vam bo bogato poplačala.Večkrat boste pozabili nase ,pa končno si kupite že enkrat tisto kar si močno želite!

Če je še kaj časa zame :)))

Mene zanima, če se mi bo kaj spremenilo področje dela (ali bom ostala tu ali pa se mi mogoče izpolni želja in grem spet v popolnoma druge vode), ter ostalo…

Zelo pozitivna oseba ste vsi vas imajo radi.Nekomu bostev naslednjem letu v veliko pomoč,ki se vam bo bogato poplačala.Večkrat boste pozabili nase ,pa končno si kupite že enkrat tisto kar si močno želite![/quote]

O hvala! V veliko pomoč sem bila že letos, pa lani, pa predlani…. Zdej samo ne vem, bo to ista oseba ali druga!? Bogato poplačano? Mogoče pa res. Čeprav, plačilo za pomoč konec koncev sploh ni pomembno… Tisto kar si pa močno želim, se pa ne da kupiti…. 🙁

Upam, da bo tudi vaše leto 2010 lepo….

Jaz sem tista-ta šesta:-(( spet se javljam:-))

Zanima me služba, zdravje in ljubezen. Nekaj od tega.
Proooosim lepoooo.

Škoda,jst vedno zamudim…:(
Če pa le pridem mogoče v poštev,me zanima predvsem finance in posel,upammmmmm…:)

Mirno leto,privoščili si boste lep dopust.Februarja se vam obetajo manjše spremembe.Nekaj vas žuli,kar ne pokažete stiskate v sebi,zaupajte se nekomu lažje vam bo!

Me je zamikalo: družina in denar.

Hvala in lep dan! 🙂

Zvečer še malo odgovorim,ker trenutno nimam časa!

finančno stanje in kariera.. kako bo?

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

New Report

Close