Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek sesul se mi je svet

sesul se mi je svet

Včeraj smo bili z družino na večerji pri mojih starših. Sestra je zamujala,najino dete je spalo v sobi za goste,kjer sem imela tudi torbico s telefonom.Mama se je oglasila,naj vzamem s police očetov telefon in pokličem sestro,kje hodijo. Ker pa se ravno ne spoznam najbolj na druge telefone,sem se zaštrikala in nenamenoma prišla do poslanih sporočil. In šok-cel kup sporočil poslanih neki neznani ženski,ena dva sem iz radovednosti odprla in … še zdaj ne vem,kje se me drži glava,kaj naj rečem možu,naj kaj rečem mami, kako se naj obnašam do očeta.Oba sta že upokojena,oba stara prek 60 let,do sinoči sem bila prepričana,da se dobro razumeta,mama nikoli niti približno ni kaj namignila,da bi se kaj dogajalo,da bi dvomila v očeta,po moje niti ne sumi,oče se je obnašal kot običajno.
Kaj naj? Naj sploh kaj? Naj enostavno pozabim,da sem kaj videla, kaj prebrala?

Mene pa ful zanima kaj je pisalo.

Najprej nehaj dramtizorat. Imaš družino in majhnega otroka, pa praviš, da se ti je sesul svet, ker si videla, da oče pošila sms je neznani ženski … No, najprej se nad tem zamisli.

Potem pa se ob priliki malo pogovori z očetom, preden boš kaj rekla mami. Možno pa, da mama ve ali cepo pozna to žensko. Če ima navado klicat tudi z očetovega telefona, oče najbrž ne bi bila tako brzskrben z sms ji, če bi kaj skrival.

Možno, da se boš smejala … Najprej pa bodi diskretna, pogovori se samo z očetom, ker če boš pogovor načela drugje, se res lahko vname požar. Skratka, ravnaj modro, svet se ti pa ni podrl … otrok je živ in zdrav in tvoj mož s tabo! To je zdaj tvoj svet, ne pa oče in mama. Potem se umakni in naj sama rešujeta!

nova
Uredništvo priporoča

Ja seveda. Pozabi. Sprijazni se, da sta tvoja mama in oče dva človeka in ne le tvoja mama in oče!

imasta tvoja starša še tretjo osebo za trojčka. načloma je možno, kaj ne.

se pa strinjam z osebo zgoraj. tvoj svet so mož in tvoj otrok, ne starši.

ne veš, kaj boš ti pri takšnih letih, oz. kaj se ti bo dogajalo do takrat. Ali bi želela vtikovanje otrok?
Po moje mama ve, ali je res takšen telefonski butelj, da oče ne rabi niti sms-jev brisat? Če njej to stanje odgovarja, je to njen problem.

Ne praskaj tam, kjer te ne srbi. Očetovo življenje ni tvoja domena.

hej pa čakajte no malo, normalno da jo je sesulo, navsezadnje gre za njena STARŠA (pa zdaj ne vem ali se pravilno piše v množini ali v dvojini) ,ki sta še kako njena družina. Kar pomislite kako bi vam bilo, v primeru, da gre za vašega očeta (težko je ko padejo ideali).
Danes anonimna, težko ti je karkoli svetovati, dej najprej razmisli, potem pa naredi kar se ti zdi primerno. Če bi se mene vprašalo, bi mogoče najprej govorila samo z očetom.

Pišem iz lastnih podobnih izkušenj. In še vedno svetujem, POZABI. Nekatere zadeve je bolje prepustiti toku časa. Ti nimaš pri tej zadevi nič, razen, da si stikala tam, kjer nisi imela pravice, ideali gor ali dol.

SMS-ja sta bila zelo nazorna,nikakor ne v stilu “vesele praznike”.
In že jaz sem zelo anitalent za tehniko,mama pa še bolj,ona telefon samo dvigne,če zvoni,kliče ne,SMSjev ne bere in ne piše in oče ne rabi skrivat telefona pred njo ali pa kaj brisat.GSMja pravi,da ne rabi,uporablja samo navaden telefon.
Ime te ženske sem iskala tudi na najdi,si,jo našla tudi na FB…ni iz naših krajev tako da sem prepričana,da je mama ne pozna.Pa tudi jaz nimam nobenega namena kakorkoli stpiti v kontakt z njo.
Ja,saj si pravim,da je to njuno življenje, pa vseeno so to moji starši.In prepričana sem,da mama nima pojma.

Hecno, da si jo našla na FB. Ali jo ima oče v GSM-ju pod imenom in priimkom??????

točno to sem jaz pomislila
recimo, da to malo jemlje verodostojnost
če je pa res, pa itak prste stran, saj je odrasel, odgovoren …..itditd

čudna so pota gospodova , danes anonimna pusti času , čas 🙂

Moder je tisti človek, ki ve, kje bo našel tisto, česar ne ve.

Saj je ne rabi imet z imenom in priimkom. Če ima prijavljeno številko, jo zlahka najdeš na Tis-u. Tam pa je napisano, kdo je lastnik te številke, ne.


Vsakdo ima poleg družinskih članov še kakšnega prijatelja in to je to in nič več. Ne se sekirat. Svet se ti ni podrl.

Se strinjam s predhodniki, to je izključno stvar tvojih staršev, ne mešaj štren, to ni tvoja stvar, čeprav verjamem, da ti ni vseeno. Sama bosta rešila, ko bo čas za to.

Hecno, da si jo našla na FB. Ali jo ima oče v GSM-ju pod imenom in priimkom??????[/quote]

Ne,shranjeno ima samo ime.Ampak ko imaš enkrat ime in številko,ni nobena umetnosti(niti za mene ne)najti lastnika.
3242-SMS-ji niso bili samo prijateljski,če me razumeš:( Midva z možem nisva ravno zavrta v spolnosti,pa si takih vseeno ne pošiljava.

oh, potem pa sorry.

po moje bi blo treba tale “danes anonimna” in podobne registrirati, ker koji ti je nik treba met vedno isti…

Super je, če mama res ne ve. Le naj ostane tako, saj bo očeta minilo, ti se pa ne vtikaj, ker res lahko narediš samo slabo in nič dobrega.

Jaz pa ne bi mogla biti tiho, ne glede na posledice.

Aja, tudi v primeru, da nekdo potem iz ljubosumja ubije svojega partnerja/ko? Mogoče še koga zraven. Mogoče celo tebe?

Starša gor ali dol, nima se pravice vtikati v njuno zasebnost in življenje. Ko se pa tašče vtikajo v vašega (pa gre za malenkosti v primerjavi s tem), pa vse takoj v luft skačete.

Pojma nimaš kaj pomeni, ko se ti sesuje svet …

Ne, ti se zamisli nad sabo. Ko ujameš enega deca, ki te oplodi, potem si prijela boga za jajca in se te nič drugega razen tega deca in tega otroka ne tiče, bog ne daj, da bi te kaj drugega prizadelo, ker ti si seveda samozadostna, imaš deca in otroka. Pa bog ne daj, da te potem ta dec zapusti, ker potem se bo pa tebi res sesul cel svet.

Seveda, če te dec ne zapusti, svet stoji, če te dec zapusti, adijo svet. Ko te bo pa dec zapustil, potem boš pa tekla k mami in očetu, ki zdaj nista več tvoj svet, ker ti imaš deca.

100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, da jo vabi na kakšen rave floor….

New Report

Close