Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Rok trajanja do 25.9.2009

Rok trajanja do 25.9.2009

Včeraj smo bili po nakupih,ki so se malo zavlekli,zato sem v eni trgovini kupila 4 kom. gotove hrane,ki jo samo pogreješ v mikrovalovki šok je sledil,ko sem doma pogledala rok trajanja do 25.9 2009 kaj se grejo,še sreča da sem pogledala,drugače bi se lahko še zastrupili!

Aleša pokliči.

Enako se mi je zgodilo s pašteto, nevede sem jo pojedla in je bilo vse okej.

Katerega in zakaj??

ja, da mu je bratec potekel, ne.

Še vedno ne razumem!?

Kaj pa če je bil naveden datum izdelave? Dvomim, da bi za tri mesece spregledali rok, ker so sedaj zelo strogi pogoji glede tega.

Ne,sem večkrat pogledala in je gor na pokrovu pisalo rok uporabe do 25.9.2009!

Nesi nazaj tudi če je odprto pa ti bodo zamenjali. Nč bati ne boste se zastrupili. Meni se je že zgodilo, da sem mela v kleti kakšno stvar, ki ji je potekel rok uporabnosti, pa ni bilo nič narobe s tem. Tudi pri jogurtih se včasih zgodi in kakšnega pojemo po datumu uporabnosti. Verjamem pa da si besna zato ker lepo nazaj v trgovino. Zapomni si pa še to. Lepa beseda lepo mesto najde. Preden vstopiš globoko zadihaj. Gotovo ti bodo dali v zameno kaj drugega, ali pa ti povrnili denar.

Ah ni problema. Ponudiš obiskom pa je.

ali pa tašči!!

Če je rok 25 se še lahko komot prodaja.Od vseh dobaviteljev se pač ne da izdelek pred rokom znižat.Se pač prodaja do tistega datuma.Tu ni nič narobe.

Če pa je rok potekel že 25. 9 (septembra). Če bi bil rok 25. 12. verjetno ne bi komplicirali.

Joj kok ste izvirni. Sem se nasmejala. Zej bom pa zmer pogledala kva dobim postreženo, ko kam pridem na obisk. hahaha. Ja za taščo bi se pa strinjalo, čeprav je za marsikatero tudi to predobro. Joj kva mate izvirne.

New Report

Close