Forum.Over.Net

Mladi, ljubezen in spolnost

Mladi se srečujejo s številnimi mladostniškimi težavami. Problemi s starši, neuslišana ljubezen, odnos s fantom/dekletom, dileme v spolnosti, nezaželena nosečnost, telesni razvoj in drugo lahko mlade ohromi. Na tem forumu se lahko posvetujete med seboj ali vprašate za nasvet.

Moderator: Matjaž P. (jwslo)

Frizure!

Default avatar

mala

Fantje: kakšne frizure oz. lasje so vam všeč pri puncah?
Kite, čopi, ravni, skodrani, temni, svetli... lasje?
LP. mala
Default avatar

Niko

Men je tanajbolsa taka, k se odzadi začne z dvojno rokezo potem se pa proti čelu združi v eno tako čupo kokr jo majo Leningrad cowboys.
Default avatar

Metulko

srednje dolgi lasje al pa 2 kitke niso slabe :>
Default avatar

miki

Dolgi lasje obvezno vsaj do ramen, rahlo skodrani na koncu , blont al pa crni

LP, miki
Default avatar

ajs

ne seri!! men tud!!!!

lp ajs
Default avatar

ajs

Malo daljsi lasje, rahlo skodrani, pa tudi odvisno od obraza, k vsakemu pase svoja frizura.

lp ajs
Default avatar

Berlinmeister

To je ubijalsko!!! :)))
Default avatar

Berlinmeister

Daljsi lasje - minimalno do ramen, ravni, ali na izi valoviti. Barva skoraj vseeno , ampak prej padem na temnejse tone. Lasje bi naj bili negovani, tako kot tudi frizura in da se poda k obrazu miskice. Tudi ce ima spete ali v copek, je lahko hudo lepo :))
Default avatar

rokovnjac

Meni se dopadejo samo dolgi lasje. Punca s kratkimi lasmi zame ni punca. Najkrajše morajo bit vsaj do ramen.
Default avatar

SR

Meni pa tisti lasje, ki jih jaz kuštram, ki jih jaz božam, ki mene zvečer motijo pred spanjem.............
LP
Default avatar

SR

pa da niso z moje glave----sem prej pozabil napisat
LP
Default avatar

sandra S.

in to so kakšni?
Default avatar

ajs

:))) itak

lp ajs
Default avatar

ajs

Mmm pa da lepo disijo in so mehki....

lp ajs
Default avatar

SR

je vse napisano
LP
Default avatar

Sony

ful dobro je, če so v dva čopa speti in pa lepo negovani
Default avatar

Stamina

SKODRANE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Default avatar

Janez

Cist odvisno od punce - sem norel ze od blondink s copi do crnolask z razpuscenimi lasmi...

Vsaj pri meni je veliko odvisno od karakterja in predvsem obraza, ki je pred lasmi in oblinami (ki naj bi bile kao najpomembnejse za moske)....

lp,
janez

-----------------
Maybe it's just life