Najdi forum

kje staknt tipa?

ojla!
stara sm 21 let in sm trenutno ( 5 mescev ) brez tipa.Fora je v tem , da nikakor ne morm najdt kj novga , ker se mi zdi , da je ful mal tipov , k ustrezajo vsem (al pa vsaj večini ) mojih želja…prvi pogoj je ta da je tip starejši (recmo od 30 naprej) pa se mi zdi , da po vseh lokalih , barčkih , pubih , whatever (skratka na placih , kjer bi blo možn koga spoznat) sam mularija visi…..pol je pa še to , da tut če koga srečam , ne zna druge konverzacije izpelat kot o formuli pa nogometu…..beda!sej ne vem , a sm prezahtevna , a sm sam trenutno mal v bedu , da sm se spravla sm pisat , al je kej druzga? mogoče mi bo pa kdo kej pametnga predlagu…….thx za odgovore!

Evo ga,sm tuki,imam več kot 30 let…:)))

Ali, jst jih mam tud čez trideset, o formuli in nogometu nimam pojma, pa še po lokalih ne hodm.
Ja moram začet po lokalih zahajat.

LP

Naughty zakaj pa čez 30? Mas kako bolj normalno razlago kot to da so drugi otrocji?

LP, miki

V domu za starejše občane so vsi čez trideset, večinoma samski, pa še o formulah nimajo pojma. Pa še zihr si lahko, da jim ne gre samo za sex.

miki, pa menda nis fouš:)))
LP

Kaj je pa tretji pogoj?
🙂

ja…res si boga….a js fotra vprašam?

LOL, take pa sploh ne :)) Pa upam da nebo zamerla:))

LP, miki

Se mi je zdelu, pa sm vseenu vprašal::)))
LP

in voziš formulo ane?

aja…pozabu sem…šumaher se pišemo…a bo to problem?

Kurc itak vse pičke palijo na šumija…bo ze drzalo dejstvo da majo rade grde, bogate in neumne:)))))))))))))

P.S.: pa brez zamere :))))

LP, miki

ja v bistvu imaš kar prav veš.
mene so že od nekdaj imeli za črno ovco ker nemaram fuzbala pa formule pa košarke-beda živa razen svetovnih prvenstev! sam nism evforičen zdraven pa ne mečem tv po tleh:)
ja v lokalih so vglavnem mladi al pa poročeni nezadovoljneži
v bistvu je teško navezat stike se strinjam s tabo
delno to poznam ker sm že 2 mesca brez punce sam men ni tak problem ker imam rad tudi mlajše:)))
je pa res da se soočam s podobnimi problemi
kaj pa tebe zanima?

Eeee tut jst se ubadam s podobnim problemom…samska sem že kar dolgo, resnega fanta se reees težko najde. Ali pa sem tut jst prezahtevna? Nevem, ampak zdi se mi da če že spoznam kakšnega res skoraj idealnega za moj ukus, da ima večinoma vedno isto napako – kurberstvo. In s takim tipom nimam kej delat v resni zvezi, saj nima pojma kaj naj bi to pomenilo in kako naj bi resna zveza pač zgledala 🙁 Očitno je treba res najt kakšne nove & zanimive place, kjer obstajajo normalni tipi…kajti v lokalih so skoraj vsi neresni, premladi, zajebanti…Najdeš use razen poštenega, simpatičnega fanta :((( če najdete kakšno rešitev me obvestite 😉

Ko smo že ravnokar pri tem, kaj misliš, naughty m, kdo bo letos svetovni prvak v F1. LP Harry

ej…brez zamere…ampak….NEHITE JAMRAT pr pizdi!! Tipov je dost, sam pogeldat ne znate! Pa še neki…če vas prevara že ma preklet dober razlog!!

Letos bo zablestel Montoya.
:)))))))

Ah, to pa ni res!!!!!! Eni so ze rojeni zenskarji in si lahko se ne vem kako ql, ko te prevara in gre k drugi. Tako, da ne mi s takimi, da mora imeti razlog. Pac je tak po naravi. Bog pomagaj!

Moskih je res dovolj, ampak ce je punca enkrat ful prizadeta, pac ne gleda okoli. Ko pride paravi, pac pride. Ne vem v cem je tu problem…

LP! Demie

PS: Blondy, tudi zate bo prisel princ na belem konju…

Upam, da bo res tako, ker imam tega ošabnega, prepotentnega Nemca že dovolj. LP Harry

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close