Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zaskrbljena Ida

Zaskrbljena Ida

Spoštovana!

Sprašujem te, koliko si stara? Seveda ne dobesedno, to za ženske ne pritiče. Mentalno. Ta forum je že tako izgubil čar, vsake toliko se pa pojavi še kak pofl tvojega kova, da zasmeti še, kar je vrednega.
Vljudno te naprošam, da zaključiš s svojim s:anjem in se izmisliš kakšno manj žaljivo temo, če seveda znaš in zmoreš. Še bolj me boš pa razveselila, če se kar spelješ dol. Dvomim, da te bo kdo pogrešal.

Jaz bi jo vsekakor pogrešala. Ena redkih z ostrino in neko pronicljivostjo v tej dolini solz in jamranja.

prosim, prosim se strinjam s tabo.na žalost je vse preveč takšnih ID.

nova
Uredništvo priporoča

pronicljivostjo?? šala leta.

Tej ostrini jaz rečem primitivizem, primeren pupicam iz peskovnika.
Citiraj, prosim, kakšen njen post, kjer je prisotna njena pronicljivost. Komaj čakam…

Predvsem je šala leta in stoletja vsa ta patetika na monu. Samo kislim kumaram itak ne prideš do živega.

Zaskrbljena Ida za vsaj malo zabave in popestritve poskrbi:)

Ampak itak ne pričakujem, da boste dojele.

vrh-žalitve ljudi pač zame ni nobena popestritev.

Sem te prosila za kakšen citat v podporo tvoji trditvi. No, bo šlo? Ne bo šlo?

Je lažje napisati, da itak ne bomo dojele:)))

Ostrina je (po mojem mnenju) na tem forumu vsekakor dobrodošla. Hudobija in privoščljivost in nesramnost pa so lastnosti, ki tole ‘zaskrbljeno Ido’ odlikujejo bistveno bolj, kot kakšna ostrina oziroma lucidnost.

Zato jaz njene poste zadnje čase preskočim. Priporočam enako ravnanje, če te moti. Ne ukvarjaj se s človekom, ki bolano kliče po pozornosti, saj s tem samo še spodbujaš njegovo neprimerno obnašanje.

Spoštovana!

Tudi vi bi mene razveselili, če bi svojo rit speljali dol s foruma, ker mi grejo na živce ženske, ki pričakujejo, da se bo o vsem in vsakem pisalo samo najlepše in najboljše, tist kar je pa slabo, je pa treba potlačiti, oziroma si misliti, da morda pa le ni tako slabo.

Vsak lahko komentira kar hoče. Jaz se ne vtikam v tvoje poste, ti pa se nehaj v moje. Navsezadnje kaj pa te briga kaj jaz pišem in šinfam.

Prav imaš!
Ma, razjezila me je s tistim preštevanjem, kater otrok je lep in kateri tisočkrat grši in …. sem odreagirala s prošnjo, naj neha. Vem, da nima smisla, možganske maloposesti ne bom ukinila z enim mojim moledovanjem.
Se umikam, da ne bo ravsa.

75900: če ti nimaš zgrajene osebne integritete in te vsaka stvar užali in prizadane, je to tvoj problem. Vsak se sam odloči kaj in kdo ga lahko prizadane in če si ti “taka občutljiva p—a”, da te prizadanejo neki brezvezni posti na forumu, pol ti lahko pomaga samo še strokovnjak.

Tisti, ki mislite, da so vsi lepi, pametni, dobri po srcu in bla bla, ste pa itak čudna kasta zase.

Prav imaš!
Ma, razjezila me je s tistim preštevanjem, kater otrok je lep in kateri tisočkrat grši in …. sem odreagirala s prošnjo, naj neha. Vem, da nima smisla, možganske maloposesti ne bom ukinila z enim mojim moledovanjem.
Se umikam, da ne bo ravsa.[/quote]

Zakaj te je to razjezilo? Ker nimaš najlepšega otroka, pa v sebi veš, da so drugi 100x lepši od njega, v resnici pa si tega ne upaš priznati?

Ker drugače, te to nima kaj razjezit.

zaskrbljena ida- jaz imam v življenju dosti bolj pomembnih stvari kot se ukvarjati s tem kateri otrok je lep in kateri grd. če kdo rabi kakšnega strokovnjaka si to vsekakor ti.ker pa pravijo,da pametnejši odneha,se na tvoje “provokacije” ne bom več oglašala. a kako bi bil veliko lepši svet,če ne bi bilo tako primitivnih ljudi kot si ti.

Prav imaš!
Ma, razjezila me je s tistim preštevanjem, kater otrok je lep in kateri tisočkrat grši in …. sem odreagirala s prošnjo, naj neha. Vem, da nima smisla, možganske maloposesti ne bom ukinila z enim mojim moledovanjem.
Se umikam, da ne bo ravsa.[/quote]

Zakaj te je to razjezilo? Ker nimaš najlepšega otroka, pa v sebi veš, da so drugi 100x lepši od njega, v resnici pa si tega ne upaš priznati?

Ker drugače, te to nima kaj razjezit.[/quote]

Ustanavljam klub. Če se pridružiš, sva že dve. Še ime zanj najdeva, pa bo.

Predlogi dobrodošli.

ko si prej pisala post si si pozabila dodati A -tvoj nick je pod ZASKRBLJEN IDA.

ja, resnica je najpreprostejša stvar.

In misliš, srčece, da si vredna toliko mojega cajta ali kaj, da bom jaz tebi neke citate iskala?

No, to je šele višek imbecilnosti, ker se eni toliko ubadate s tem. Zato je Zaskrbljena Ida med tem bebavom folkom, ki jim MON nadomešča real life prava svežina.

In ja, nikoli ne boste dojele.

se mi ne da več, škoda cajta.

Oracena, koliko nickov še misliš zamenjat?

ja, resnica je najpreprostejša stvar.

In misliš, srčece, da si vredna toliko mojega cajta ali kaj, da bom jaz tebi neke citate iskala?

No, to je šele višek imbecilnosti, ker se eni toliko ubadate s tem. Zato je Zaskrbljena Ida med tem bebavom folkom, ki jim MON nadomešča real life prava svežina.

In ja, nikoli ne boste dojele.

se mi ne da več, škoda cajta.[/quote]

Hvala bogu! Sem se bala, da boš ves dopoldan tule.

če to leti tudi name, sem samo jaz, vrh, brez skrbi.

itak je jasno, da bebave ovčke tu gor ne bojo dojele, da vsi pač ne bojo v en rog z njimi blejali.

Meni je Zaskrbljena ida čist kul.

Se mi ne da s tem tupavim folkom tu pregovarjat, oglasila sem se samo zato, da povem, da jaz pač nisem ida.

zdaj pa lp, ker ste zeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeh

Eni mate tudi težave z identifikacijo oseb. 🙂

Nam lepim, se največkrat pogleda skozi prste. Ena črka gor ali dol. Prišlo je do očitne pisne pomote. Izdam sklep?

ne vrh, to je letelo na Idico.

ja, resnica je najpreprostejša stvar.

In misliš, srčece, da si vredna toliko mojega cajta ali kaj, da bom jaz tebi neke citate iskala?

No, to je šele višek imbecilnosti, ker se eni toliko ubadate s tem. Zato je Zaskrbljena Ida med tem bebavom folkom, ki jim MON nadomešča real life prava svežina.

In ja, nikoli ne boste dojele.

se mi ne da več, škoda cajta.[/quote]

Hvala bogu! Sem se bala, da boš ves dopoldan tule.[/quote]

itak, vsakega, ki ima kaj soli v glavi in ki ne mekeče z vami, se bojite. Zato pa tudi tale patetika v tej temi in neke prošnje, da se nekdo odstrani s foruma.

ma res, tako ste glupe, tako zahojene, da človek kar verjet ne more. Brez življenj, tule gor visite in se vtikate v vsako pasjo procesijo ter si futrate ego z enimi bebavimi floskulami…joj, razkroj možganov do konca.

eh, brez veze…lp

ida, še kaj napiši, da bojo babnice v luft skakale in kokodajsale:) vsaj kaj zabave na tem forumu, ki ima povprečen IQ sobne temeprature.

edino kak uporaben nasvet se najde, pa morda kaka pametna buča, da se še za las vztraja tu gor…za las.

podile me pa, pupice pupaste, ne boste, ker nobenega nimate za podit. zato kar lepo prežvečite poste, ki ne pašejo v vaše male zahojene okvirčke in sprejmite, da niste vse pameti tega sveta požrle.

no ja, vaši svetovi so majhni, zato ste morda tudi jo – v svojem svetu.

ki vam ga eni brezvezni posti na monu tako straaaaašno zamajejo.

bedno in pomilovanja vredno, kako brez lifa ste.

lp

Ti dela težave zmota v osebi? Natolcuješ brez vsakšrne osnove? Želiš mene in ostale prepričati, da sem vbistvu nekdo drug? Eni ste imeli pa res težko otroštvo.

New Report

Close