Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek razširjene pore na obrazu

razširjene pore na obrazu

Prosim za napotke kako se rešiti razširjenih por na obrazu…

ali uporabljate kake kreme (katere?) ali pa kak domači trik, pozna kdo?
hvala vam, zelo!

meni bi tudi prišel prav kakšen nasvet 🙁

good luck
tega s kremicami in trikci ne moreš rešit. začasna rešitev je menda mikrodermoabrazija. trajne ni.

nova
Uredništvo priporoča

Baje naj bi pomagal led. Nisem še tega sprobala, ampak pomojem to spet ni najboljše, zaradi popokanih žilic.

Obstajajo pa tudi razne kreme, pore minimizer, ki jih dobiš v trgovinah, samo malo povprašaj katera je dobra…

Nič ne more zožiti por, še najmanj pa kremce,…nažalost,…

jaz mam nos ko švicarski sir, pore pore. ostalo od mozoljev.

mal dam pudra? saj vem, nisem pomagala….

če imaš velike pore in si daš puder v prahu, jih samo še bolj poudari.

Zadnjič sem šla kupit “tabulš” kremo za obraz, ko me je prodajalka zagledala, je takoj planila na oddelek La Prairie pa mi ponujala nek čudežni izdelek….

In potem me klincala, da se pore morajo redno čistit, ter se potem šele zožajo, da grozno zgledam (????!!!!)

Vsa ta leta mi nihče nikoli kaj podobnega ni rekel, saj res nimam obraza kot kaka dojenčica, ampak tako hudo velkih por pa tud ne, sam prodajalka me je hotla prepričat, da ne čistim dobro obraza in da zaradi tega imam razširjene pore.

Je to možno? Se res da z rednim čiščenjem (z dragimi izdelki) to odpravit?

btw: klinc jo gleda…….


nikakor ne.
prodajalke pa živijo od prodaje čim dražjih krem, a ne.

Hvala! 🙂

Jaz sem želela le kupiti kremo……. nič več in nič manj, pa me je napadla, da očitno ne čistim dobro kože in da kako neki izgledam s temi razširjenimi porami??!!! Počutila sem se kot neko xxl strašilo, res….ja La Prairie…….od 100 ojrov do 300,500 so kreme in kremice…

Hehee, grdolična prov si napisala =) No pa še ena moja iskušna glede por na obrazu. Men jih je polet pomagala zožat morska sol. In celo zdej u mrzluh dnevih si obraz umijem s himalajsko soljo =) Pa mi ji lepo sčisti ogrci in pore so man vidne. Kot masko pa uporablam med in muškatni orešček. In se je iskazala za zelo učinkovito masko. Čuti se toplotni efekt, da maska resnično deluje. Na obrazu si jo pa pustiš 20 min. Je pa mejbi res,da mogoče ni ravno prijetnega vonja, vendar se navadiš =) Če primerjam prej stanje moje kože al pa sedaj je mnogo bolše =) Pa klinc gleda prodajalke in take ki vas podcenjujejo ! =)

New Report

Close