Starševski čvek

Leni poštarji

Default avatar
Me je prav razjezil poštar danes zjutraj. Pozvonil je pri vhodu v blok in zamomljal v domofon: "Za podpisat ..."

OK ... ga čakam pri vratih od stanovanja - tipa od nikjer. A bi mogoče jaz mogla dol v pritličje priti v pižami in copatah pa dojenčka s sabo prinest oz. pa ga pustit samega v stanovanju? Ponavadi je poštar prišel do vrat stanovanja. Aja ... smo v 4. nadstropju.
Default avatar
Po zakonu morajo poštarji počakat pred vhodom bloka in ne hodijo gor v stanovanje!
Default avatar
jaz sem doma. mi sploh ne pozvon. pa vrže listek v kaselc, da me kao ni blo doma. in moraš pol na pošto,grrrrrr
Default avatar
Jezna je napisal/a:
Ko sem živela v večjem bloku, ni poštar nikoli hodil gor... Zmeraj si moral ti iti dol. Zato pa nisem nikoli pošiljk prevzemala, kadar ni bilo nikogar, da počuva dojenčico, če je bila budna. Tu, ko je sedaj samo eno nadstropje, pa pride tudi gor, samo mu moram rečt.
Default avatar
Oz.počakati mora dol, pri poštnih nabiralnikih in moraš kar lepo ti do njega. Dojenčki pa niso njegov problem.
Default avatar
po eni stani te razumem, po drugi pa razumem tudi poštarja. če bi moral za vsako pošto gor in dol po bloku ,bi v enem dnevu lahko raznosil samo en blok. pa saj si lahko greš pošiljko dvignat na pošto.
Default avatar
Tudi naš ni nikoli hodil gol. Pozvoni pred vhodom bloka in moraš prit dol. Pa sem tudi v 4.nadstropju.
Default avatar
Pri nas še ni prišel do stanovanja. Pozvoni in če ne pridem dol v roku par minut, me čaka bel listek. Čeprav baje po zakonodaji mora priti do vrat tvojega doma, kar pa ni vhod v blok, temveč vhod v stanovanje. Ampak, ok, se ne sekiram prav dosti, grem pač na pošto iskati takrat, ko imam čas.
Default avatar
[quote=""mama tu""]
Tudi naš ni nikoli hodil gol. Pozvoni pred vhodom bloka in moraš prit dol. Pa sem tudi v 4.nadstropju.[/quote]

še sreča. bi ga zeblo
Default avatar
75900 je napisal/a:
Ko pa mora "gor in dol" po ulici, da raznosi za sto hiš, ga razumemo ? Sto hiš = sto stanovanj = sto družin, vsaj po moje.
Default avatar
20345 je napisal/a:
poštar ima okoliš, ki se meri v kvadratnih metrih površine, ali pa kilometrih.
če ima eno naselje 10 blokov s sto stanovanji, je to 1.000 stanovanj. na isti površini z individualno gradnjo niti slučajno ne pride toliko družinskih hiš
Default avatar
Poštarji niso leni. Če ne verjameš: ko boš ostala brez službe, se zaposli na pošti. Delaj tam ene pol leta, potem pa obsojaj.
Default avatar
[quote=""uporabna matematika""]
20345 je napisal/a:
poštar ima okoliš, ki se meri v kvadratnih metrih površine, ali pa kilometrih.
če ima eno naselje 10 blokov s sto stanovanji, je to 1.000 stanovanj. na isti površini z individualno gradnjo niti slučajno ne pride toliko družinskih hiš[/quote]

To pa ni res, saj bi potem ena vas z 20 razseljenimi kmetijami zahtevala več poštarjev kot en blok v Fužinah. Kar bi pomenilo, da ima Ljubljana z okolico manj poštarjev ko idrijsko-cerkljansko območje.
Default avatar
Ti misliš da bo poštar k tvojim vratom prišel. Ja pa kaj si ti misliš?

Sploh veš kako so poštarji obremenjeni za tiste ušive pare ki jih vsak mesec dobijo? Se ti sanja? Najbrž res ne. Pojdi delat na pošto pa vsak dan raznosi poleg pisem, priporočenih pošiljk in vsega boga še 300 kil fakin reklam!!

Potem te bo pa še ena WAWWWWWWWWWW Z DOJENČKOM!!!!! napizdla zakaj nisi prišel do vrat. Maaaaaaa swašta!!!
Default avatar
[quote=""Meta 1""]
Poštarji niso leni. Če ne verjameš: ko boš ostala brez službe, se zaposli na pošti. Delaj tam ene pol leta, potem pa obsojaj.[/quote]

Ne bom ostala brez službe - ljudje s takimi kvalifikacijami ne izgubljamo služb, ampak službe izgubljajo nas!
Default avatar
In ja res so LENI POŠTARJI za spremembo od tebe ki cele dneve cincaš dojenčka!
Default avatar
[quote=""prav nič ni len""]
Po zakonu morajo poštarji počakat pred vhodom bloka in ne hodijo gor v stanovanje![/quote]

Mislim, da zakon tega ne določa.
Default avatar
[quote=""Swašta res :)))))))""]
In ja res so LENI POŠTARJI za spremembo od tebe ki cele dneve cincaš dojenčka![/quote]

Ja, je len, porkamadona, če pa ne pride do vrat, čeprav bi mogel.
Default avatar
...je seveda tudi dol pozvonil, ampak takrat, ko sem imela dojenčka sem ga lepo prosila, če lahko pride gor, v 6. štuk. in je vedno prišel. pol sem mu za novo leto vedno nekaj dala. se mi kar toži po njem, zdaj, ko smo se preselili v hišo.
Default avatar
Morda bi mu lahko rekla, če lahko pride gor, ker imaš pač dojenčka in ga ne moreš samega pustit?! Si to naredila? Samo vprašam. Ker ne morem vohat, če boš ti dol prišla- večinoma res ne pride do vrat stanovanja.