Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek rekel je, da ce ne dobi sexa, da je game over

rekel je, da ce ne dobi sexa, da je game over

Stara 30 let, porocena. Moz dela v tujini. Do sedaj je bil zaupanja vreden clovek, super oseba, ampak se je spremenil. V tujini me je prevaral, in sicer gre za manj razvito drzavo v JuzniAmeriki, brez kondoma. Doma mi je priznal, zal mu ni. Je rekel, da morava v teh tednih, ko je doma, veliko sexat, ker drugace je z najinimi zakonom konec, ker ne more it s polnimi jajci nekam, kjer je full lepih punc in kjer bi ocitno vsaka sla z njim. Po drugi strani pa pravi, da tudi ce sedaj sexava na polno, mi je more obljubit, da me ne bo vec prevaral.

Meni se obraca v zelodcu. Res je, da imava tezave v zakonu, pred kratkim se je rodil otrok, za tezave sva kriva oba. Zelim ohraniti zakon, saj sva bila pred rojstvom otroka res super par itd., ampak ko mi pa rece; sex ali game over, pa ne vem kaj naj si mislim. Zdrava pamet mi rece, nej ga odpikam, po drugi strani pa se bom cutila krivo, ce ne poizkusim. Moz se niti testirat noce za hiv, hepatitis itd. Pravi, da je zdrav. Kr nekaj.

Prosim za objektivne komentarje. Hvala. LP

Daj si prosim naredi uslugo in pošlji tega idiota v PM.

Ok, če on sexa v tujini brez kondoma…a bi rada, da tebe okuži. Ampak za vezo bi se trudila samo ti, kaj pa on. On bi samo sexal? Ne vem no…s kondomom ali nič…pa klinc gleda tak zakon. Sicer je vsaj odkrito povedal, ampak vseeno.

-neodgovoren do amena, itak.
-nesramen do amena, itak.
-ker dela v tujini, si brez njega že itak.
-kaj pa če bi bila ti neozdravljivo bolna in ne bi mogla seksat kako leto ali pa rizično noseča ali pa samo depresivna in ti dos eksa ne bi bilo?!! če te je vreden bi počakal in ti stal ob strani, pa te očitno ni.

A ti ni jasno dal vedeti, da si želi končat zvezo?Pa saj si lah vesela, da se znebiš takega neodgovornega človeka, ki te ne spoštuje?

Sej vem sej vem 😉 Sam pred parimi meseci se ni bil idiot ;(

Mislila si, da je zaupanja vreden človek – sedaj pa vidiš, da ni. Poslušaj zdravo pamet!

DRRR zelim si, da bi bila provokacija. Sicer 1x sva sexala, ko se nisem vedela, vec pa ne, ker se mi gnusi. No ja, sej itak sama vem, samo zelela sem slisat mnenja, da me slucajno ne okrivi, da sem jaz kriva, saj sem konec koncev imela izbiro

m ribca, saj to je to. Bila sem depresivna po porodu, sam za vse in mi ni bilo do sexa. Zato ga je nasel drugje in ocitno mu tam bolj ustreza ;(

daj ne nakladaj no……če ti je kao rekel da tudi če seksata, ko je doma non stop, ni rečeno da tam dol ne bo, kako vezo ima potem da po porodu nisi…..joj, eni je spet dolgcat….

Če prav razumem, se je v času ko imata malega otročka, zaposlil na drugem koncu sveta. Seveda je tako morda finančno bolje, se vama drugače s stanovanjem in podobnim ne izide, a zgodilo se je žal nekaj drugega. Med tem, ko je on (tudi) gledal za brhkimi mladenkami, si ti bila ob otroku. On je “nazadoval” do stopnje samskega fanta – osvajalca, ti “napredovala” do stopnje skrbne mame. Me je strah, da skupne prihodnosti ni, razen če bi tudi on zaradi kakšnih okioliščin čez noč dozorel.
Drugače pa, če bi mi kdo rekel, sex ali game over, bi bilo definitivno GAME OVER, ne glede na vso bolečino ob razhodu. Ta stavek preprosto pove, da si uporaben predmet in ne oseba njegovega življenja. Da pa peklensko boli, verjamem. A bo vsaj malo manj, če boš ohranila samospoštovanje.

Ma po porodu sva 3x na mesec, vleklo se je 6 mesecev. Ocitno mu je dopizdilo in si je na sihtu nasel drugo. Kaj ti ni jasno? In je prisel domov, povedal, in to je to. Saj sem dojela, da je konec, jaz bi se poizkusila, a kot kaze nima smisla. Hvala za odgovore. In ne, ni mi dolgcas, sem sama z otrokom, vstala ob 6-ih, medtem ko mozicek spi do 12-ih. Jezna sem in razocarana.
In ja, ne vem kako bi se odvijalo vse skupaj, ce bi bila resno bolna in v bolnici, verjetno bi tudi sexal drugje. Ma ja, ni kaj.

O jaz pa verjamem da ni provokacija. Podobne zgodbe so prepogosto slišane.

ninan hvala za odgovor. Vceraj zvecer je rekel, da hoce bit z mano, v drugem stavku pa sex ali game over, pa razumi kakor ces. Sem se samo pobrala spat.

pa pri tutifruti je dobro to, ker ji je vsaj direkt povedal, da zdaj ona ve, pri čem je. koliko jih je takih, ki so tiho ko riti.

Tvoj tip je bedak. Zakaj ti razlaga kako je v južni ameriki sexal z drugimi ženskami?
Sploh te ni prevaral, ker ni sposoben dobiti ženske. To je izjavil, da te lahko izsiljuje in ponižuje. Predlagaj mu, naj kar ostane v tujini.

Pošlji ga v PM. In še semo komentar, če slućajno ni provokacija na tvoj zgornji odgovor, da pred par mesece ni bil idiot…..Idiot je bil skozi, samo ti prej tega nisi videla….moje skromno mnenje.

Hvala bogu imam vsaj forum, kjer lahko kaj recem, ker drugace se nihce ne ve, razen tasca, ki je super zenska in mi stoji ob strani. Gre pa zato, da sva imela par let vezo na daljavo, skoraj na kolenih me je prosil, naj se preselim k njemu – ni Slovenec. Pa sva poskusila, 3 leta sva zdrzala, bilo je super do rojstva otroka. Jaz sem bila cisto napsihirana, on pa nicesar ni razumel. Dela pa ze 2 leti v J Ameriki, zadnji turnus me je prevaral. Vsaj lagati ne zna. Jaz se ciisto na dnu, ne morem kar tako v slovenijo, saj imam otroka, ki mora videti tudi oceta. Tako, sedaj sem sama v tujem svetu, vsaj tasco imam se 😉 Torej vse punce, predno se odpravite zivet v tujino, dobro premislite na posledice, ki se lahko pojavijo ce ce ce ce…..

Meni ni nič več jasno. Prvo si napisala, da dela v tujini, ti si doma. Sedaj pišeš, da si skupaj z njim v tujini, kjer je tudi tašča in se ne moreš vrniti domov zaradi otroka ampak on te je v tujini prevaral in ti potem to doma priznal. V tujini dela dve leti, zadnji turnus te prevaral ampak ti si z njim baje tam tako da ne vem o kakšnih turnusih govoriš. Poleg tega ti je rekel, da morata sedaj ko je doma več sexat potem pa napišeš da sta skupaj v tujini. Po porodu otroka sta sexala 3x na mesec kar se vleklo 6 mesecev on pa v tujini dela že 2 leti otrok pa se je rodil pred kratkim???!!! Meni ni nič jasno.

Ehh, jaz sem se preselila iz Slovenije k njemu, kjer on pac zivi, drzava EU.
On pa dela v tujini – JAmeriki.
Malo zmedeno, se opravicujem

Če bo oče hotel videti otroka, obstajajo avioni! Če te seveda srce vleče v Slovenijo in če imaš kam iti. In če nisi slučajno v kakšni državi, kjer po ločitvi otrok avtomatsko pripada očetu in kjer je možno žensko, ki noče seksati, tudi izstradati. Samo držim pesti, da nisi! Verjetno ne, saj bi bila drugače tašča žal na strani tradicije – njegovi.

prvo pravilo: tašča je tašča in ona ne sme biti sogovornica o sexu – to je vedno slabo na koncu.
pojdi z otrokom domov in če je zmožen, naj si v tvoji domovini poišče službo in naj bo vsak večer doma in ti tudi po porodniški začneš delat. No če bo sposoben tega, si zasluži novo priložnost za sex, če se seveda oba prej stestirata in si obljubita zvestobo in zagotovita čas eden drugemu. Seveda pa sexa ne sme dobiti, ampak te mora pripraviti do tega, da si ga boš želela ti, šele nato on.

Huda zgodba. Vso srečo ti želim, kaj storiti pa tako sama veš in zgoraj je precej dobrih nasvetov.

On ne zeli zamenjati sluzbe. Sem v EU, torej ne nekje bogu za hrbtom 😉 V slovenijo se pa verjetno ne bom vrnila, ker sem se navadila biti tukaj, kjer sem, vendar sem se vedno osamljena. Ce pretehtam pluse in minuse, bom zaenkrat kar tukaj ostala.
Moja tasca ima vcasih svoje fore, je pa noro dober clovek. Z njo se lahko pogovarjas res o cemer koli. V bistvu se vsi s problemi najprej obrnejo nanjo. Upam, da bo se dolgo zivela. LP

potem pa se preseli k tašči, ona te ne bo silila v sex. Pa najbrž ti bo bolj v pomoč kot mož.

Ja, imam moznost se preselit k tasci, imam pa moznost iti v najem.

New Report

Close