Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Samo za tiste,ki ste dali cepiti svoje otroke za novo gripo

Samo za tiste,ki ste dali cepiti svoje otroke za novo gripo

Tiste ,ki niso me ne zanimajo vaša prepričanja ali mnenja
Tiste,ki ste cepile svoje otroke ,lahko poveste ali so bili kakšni stranski učinki?

dovolite mi še eno podvprašanje:

ali je otroka zdravnik pregledal pred cepljenjem?

Ne

Pozdrvaljena,

pri nas smo cepili 7 letnico.Bilo ni nobenih stranskih učinkov, tudi roka je ni bolela – sama pa sem imela več dni mesto vboda zatečeno, rdeče in boleče.

lpPatricija

Pregledan pomeni tudi pregledana kri. Mislim, da večina cepljenih ni niti približno pregledanih:(
Šalabajzerstvo na celi črti, če mene vprašate:(

Jaz imam svoja otroka rada in ju nisem dala cepit.

Moja hči se je šla (žal) cepit, ker je že polnoletna in ker je pač v taki šoli, da so jih nafopal.

Dobila je vročino, jo imela ene dva dni in cela roka je bila rdeča in otekla.


Bog te nima rad.

Veliki otrok: slabo počutje (kot da bi imel vročino) naslednji dan, roka ni preveč bolela. Mali otrok: malo boleča rama isti večer in čisto nič drugega.

ti pa kot želiš očitno nisi pismena kajne !!!
me ne zanima koga imaš ti rada

Ni dovolj, da ju imaš rada, tudi skrbeti moraš zanju in za njuno zdravje.

11- letmik OK, 4- letnik OK po prvi dozi, 9-letnik po prvi dozi zelo čudno. Ta čudna reč še traja (prej in pol pljučnica, na dan cepljena bolečine v trebuhu, ki še trajajo, a je dobil še antibiotik in upam poslednično drisko (upam, da ni vzrok drugje). Skratka cela štala, je pa na imunosupresivih, kar oteži celo zadevo… Pri vseh kolobocijah je bil še testiran in nima nove gripe.

Pregled pomeni pri nas fizični pregled – poslušanje , grlo, ušesa… enkrat je tako odkrila netipično pljučnico…..
Velja pa to samo za otroke, ne pa za odrasle.

Tega ne rezumem čisto dobro, kaj pomeni tisto “prej in pol pljučnica”? Pred cepljenjem je imel pljučnico ali kako? Torej to nima veze s cepljenjem, če jo je prej imel… oz. jaz nekaj ne kapiram…

New Report

Close