Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost JE ČLOVEK NA SVETU SAM?

JE ČLOVEK NA SVETU SAM?

Saj ne vem zakaj pišem. Mogoče zato, ker sem po naravi zaprta oseba, ki s težavo pove svoje probleme. Nočem obremenjevati ljudi okoli sebe, čeprav i številni pravijo, da bi jim bilo v čast, če bi se jim zaupala. Pa saj niti ne vem kaj naj jim povem.
Sem nekam žalostna. Za mano je še ena neuspela zveza. S starši smo imeli ta vikend močan prepir-mama namreč že celo življenje vdira v mojo zasebnost: stika po sobi, če zve da imam kakega tipa je sicer vesela, a naredi celo raziskavo o tem kdo je, koliko je star, ime očeta, matere, številka noge…In to je storila tudi tokrat, čeprav je obljubila da ne bo iskala informacij, saj sem ji tokrat prvič povedala o tem tipu vse potrebno.Izdala me je. Kako naj človek zaupa svetu, če te lastna mti izda?
Jezna sem.Ne vem na koga. Ne hvalim se rada, a si priznam da sem oseba, ki bi si zaslužila topline in ljubezni. Tudi jaz bi rada nekomu enkrat že dala vso to nežnost, ki jo imam v sebi. Rada bi se odprla, pokazala svetu da nisem ledena kraljica kot se morda zdi. Da sem pametna, spoštovanja vredna oseba in da bi bilo vredno deliti čas z menoj. a kaj ko se težko pokažem v pravi luči in vsak tip prej izgine iz mojega življenja- še preden se sploh kaj razvije je že konec. To me jezi. ali spoznam same primitivce, ki bi me le pof… ali pa človeka niti ne uspem dovolj spoznati in gre. Manjka mi to, da me kdo kdaj stisne, mi reče” te imam rad-a”pa čeprav vem, da me številni ljudje spoštujejo in imajo radi. Imam dosti prijateljev, a to ni to. Z njimi ne zmorem pokazati svoj nežni del…
joj, oprostite, a vsaj vam,ki me ne poznate lahko povem da trpim.
hvala

Močno zadržuješ svoja čustva, zato si zaprta, ne “obrneš” jih navzven. Zato fantje mislijo, da ti ni nič do njih in da te ne zanimajo. Nič nisi napisala, zakaj so se vse zveze razdrle. Kaj so ti tipi rekli, ko je prišlo do prekinitve?
Od fantov preveč pričakuješ. Niso čustveni tako, kot smo punce. Zaradi hormona estrogena, ki ga punce imamo, fantje pa ne, delujemo zelo čustveno. Fantje pa zelo hladno in racionalno. Fant ti ne bo vsak dan govoril, kako mu je lepo s tabo, kako te ljubi, kako hrepeni po tebi, kako mu manjkaš… To delamo punce. Za fanta je dokaz, da te ljubi, že to, da je s tabo in ne s katero drugo.

Mama je poglavje zase. Verjetno ima razlog, zakaj ti vse prebrska, kaj jo žene v to. Ali si jo že vprašala, zakaj to počne in kaj ima od tega? Ali ti ne zaupa in zakaj ne? Ali je ona sama imela zasebnost takrat, ko je bila še mlada tako kot ti? Mogoče je že njej njena mama to delala. Vprašaj jo!

Napiši mi še kaj več, seveda, če ti je do mojih odgovorov.

bionda od kod si če lahko vprašam?

LP, miki

nova
Uredništvo priporoča

Fantje pa zelo hladno in racionalno. Fant ti ne bo vsak dan govoril, kako mu je lepo s tabo, kako te ljubi, kako hrepeni po tebi, kako mu manjkaš… To delamo punce. Za fanta je dokaz, da te ljubi, že to, da je s tabo in ne s katero drugo.

TO PA SPLOH NI RES!!!!!!!!!!!!!! Pol pa maš res same slabe izkušnje, mi je prav žal

LP, miki

Nimam slabih izkušenj. Zame nikoli niso bile pomembne besede, ampak dejanja.
Saj ljubezen niso besede!
A veš, kaj je ljubezen? To je tisto, kar ti nekdo da, ko ti to potrebuješ (ne da bi ti bilo treba prositi za to). In sicer ne v materialnem smislu, ampak duhovnem. Štekaš?

Sploh ni res, že beseda te lahko ogreje, seveda pa to ni vse. Zakaj potem pogojuješ fantovnsko nečustvenost z neizražanjem čustev, če se ti le-to zdi nepomembno?

LP, miki

Saj imaš prav-malo nerodno sem se izrazila. Seveda so zame tudi besede pomembne, ampak niso prve na lestvici pomembnosti. Prva so dejanja, druga”možganska kemija” (ko se njegova dejanja odražajo v mojih možganih, ali duši, če hočeš), šele nato besede, ki v možganih tudi nekaj premaknejo, vendar ne v toliki meri, kot dejanja.
Tipa moram čutiti in občutiti (duhovno -saj veš, vse je v glavi), ne pa samo videti in se ga dotikati – to je premalo.
A ni pri vas tipih tole malo obrnjeno?

Nekje sem prebral lopov se lopovega boji. Naj vpraša mamo, kaj je ona počela v mladosti, da je sedaj , milo rečeno tiran.
LP

Točno
LP

Pozdravljena Bionda!

Kupi si prenosno blagajno (mini sef na ključek)(cca. 3000 -6000 SIT), kot sem to jaz storil.
Najdi si en skriti kotiček v sobi, kjer mama nikoli ne boo pogledala.
Imej skrivnosti, drugače te bodo starši “požrli”.

Da sem imel sam zasebnost pred starši, sem najprej moral imeti svoje skrivnosti, ki jih moji starši nikoli niso mogli zvedet. Lepo sem imel slike in dnevnik in ostale majhne pomembne stvari v malem sefu. (očeta je to kar malce živciral, a si pač ni mogel pomagat.

Če sem imel možnost zakleniti sobo, sem se med pisanjem dnevnika zaklenil ali pa imel sef pri roki in ko je sta starša postala preveč radovedna neostavno zaprl dnevnik in ga dal v sef. Ker sem to vedno naredil, ko sta vstopila, sta me čedalje manj motila in vstopala v sobo nenapovedano. (sta prej potrkala, kot sem jim naročil: “Jaz bi rad malo zasebnosti in prosim, če to spoštujeta” – sem rekel odločno iin še naprej imel skrivnosti pred njima)

Ker skrivnosti in mojih čustev nisem mogel držat vnedogled v meni sem pisal dnevnik oziroma debatiral in zaupal svoja čustva mojemu najboljšemu prijatelju ali zelo dobri prijateljici. To je zelo dobro vplivalo name. Starši se zaradi nevednosti niso mogli vtikat v mojo osebnost in sam sem imel mir. Sčasoma so se popolnoma navadili, ker sem vedno bil dovolj odločen in vztrajen pri moji zahetevi (glede zasebnosti) v besedah in DEJANJIH.

Veliko zasebnosti in odločnosti ti želim,

Dejan

Upam, da sem ti dal kakšen namig.

Oprosti, ker ne bom odgovarjal na tvoje vprašanje. Le pri odgovorih pogrešam piccola in še enega, ki ti bosta ponujala tolažbo.
Mater sta dons počasna.
LP

to ja pa tako strašno kompleksna zadeva da je nemogoče tukaj kaj povedat
mislim da ni to da nočeš obremenjevati okolice razlog je drugi-okrog sebe si naredila en neprepusten obroč skoz katerega nihče ne more-razlogi so razočaranja v lifeu, -veš svet je res zelo pokvarjen , zelo!
mogoče si v marsičem že odgovorila v zadnjem stavku … VAM KI ME NE POZNATE….. se pravi tistim ki te poznajo se pa nočeš odpret-ne moreš, si ne dovoliš. ponos? nočeš pomilovanja? se bi dalo pogovarjat ja

Ne, niti slučajno! Vsaj pri meni ne, mogoče mam zato težave pri iskanju ene pametne ženske; se dobil občutek da je pri njih vse obrnjeno (no, ne pri vseh da ne bom kiri krivice nardil ampak pri veliki večini).

LP, miki

Pol si pa ti eden redkih (ta pravih). In zakaj, hudiča se skrivaš, da te še nobena ni našla? Dej, pejt kaj ven, da te bomo opazle, ne pa da sediš za računalnikom!

LP. Pa ne zameri!

Mah ja to bo. Opazijo me itak hitro, izkoristijo pa še hitreje. Tak kot sn enkrat reko: najbolše prideš skozi če si svinja, pol te vsaj navidezno spoštujejo in majo neke vrste rešpekt do tebe. Verjetno jih to vzburja ne vem, al pa se delajo. Meni se ne zdi najbol logično, če rabijo adrenalin pa obstaja 1000 drugih varjant…ne pa je*anje v glavo! Zato sem za računalnikom, upam da zdaj razumeš.

LP, miki

Te razumem. Upam, da si boš kej premislil.

A ti je kej jasno, kam je izginila bionda? Vsi drugi se pogovarjamo, le bionda, ki je postavila vprašanje, ne.

LP

Ali pa na Pristanu, kajne MIKI?

miki, veš, kaj je pri tebi problem. Preveč si razgledan. Skoraj nobena pa se ne počuti dobro ob fantu, ki ima skoraj za vse odgovor. Ker potem ona preveč neumna izpade. Za kolega si želijo takega človeka, za fanta jim pa bolj paše malo manj razgledan (pameten), saj potem lažje uveljavljajo svoj jaz.
LP

A da imamo rade neumne tipe? Halo?

Jaz hocem ob sebi RAZGLEDANEGA tipa!!!!!!! Fanta, ki pove kaj si misli, ki ve kaj hoce, ki se spozna na ogromno stvari. S takim se lahko pogovarjam! Hocem, da je splosno razgledan!

LP! Demie

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close