Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Toyota Corolla Verso

Toyota Corolla Verso

Tisti, ki jo imate, ste zadovoljni? Bencinar, dizel…kaj priporočate? Je požrešna?

… moj sanjski avto. :))

Odgovora na tvoje vprašanje pa žal nimam. 🙂

Spet en bolnik, obseden s porabo….če delaš manj kot 30.000 km letno, ne razmišljaj o dizlu…

V glavnem, čist precenjena in interierno obklesana in dolgočasna…
Pa da se ne bo spet kdo našel ki misli da se Toyote tolk manj kvarijo od ostalih…to enostavno NI res..

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Spet en bolnik, obseden s porabo….če delaš manj kot 30.000 km letno, ne razmišljaj o dizlu…

V glavnem, čist precenjena in interierno obklesana in dolgočasna…
Pa da se ne bo spet kdo našel ki misli da se Toyote tolk manj kvarijo od ostalih…to enostavno NI res..[/quote]

se strinjam z napisanim, razen z bolnikom…

Spet en bolnik, obseden s porabo….če delaš manj kot 30.000 km letno, ne razmišljaj o dizlu…

V glavnem, čist precenjena in interierno obklesana in dolgočasna…
Pa da se ne bo spet kdo našel ki misli da se Toyote tolk manj kvarijo od ostalih…to enostavno NI res..[/quote]

Jaz se bom našla in na podlagi izkušenj: ne da se manj kvarijo, sploh se ne. Pa vozim 11 let staro Toyoto.

Saj veš kako je z avti, velikokrat jih kupujemo tudi s čustvi in očmi, ne pa samo racionalno… tko d a ima lahko vsak svojega malarja in vsak svojega favorita

mi jo imamo,imamosedem sedežev in so nam parkrat prišla prav (ko vzamemo s seboj stare starše), res je, da delamo tudi zelo dolge ture, po 1000 plus km v enem kosu in smo temu primerno zadvljni z njo in njenimi dodatki….. za naš slog življenja je super.

Je pa to res po svoje eden bolj racionalnih avtov, sploh glede na ceno in porabo in kvarljivost n jasno varnost.

Spet en bolnik, obseden s porabo….če delaš manj kot 30.000 km letno, ne razmišljaj o dizlu…

V glavnem, čist precenjena in interierno obklesana in dolgočasna…
Pa da se ne bo spet kdo našel ki misli da se Toyote tolk manj kvarijo od ostalih…to enostavno NI res..[/quote]

Jaz se bom našla in na podlagi izkušenj: ne da se manj kvarijo, sploh se ne. Pa vozim 11 let staro Toyoto.[/quote]
Aha, filtri pa olje + bencin in to je to….

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Cela familija ima toyote in so zakon!
lp

..argumenta pa od nikjer….

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

argumentov zakaj je ali ni Toyota Corolla Verso dober avto pač ne bo veliko…
Več povedo uporabniki oz. gola statistika in v Evropi so uporabniki s Toyota Corolla Verso večinoma zelo zadovoljni in to je tisto, kar šteje.

Argumenti so pa v raznih lestvicah avto moto revij, ki se mi jih ne da iskat pa pol debatirat ali so verodostojini ali niso.

Cena je za ene previsoka, za druge pa odličen price performance. To ne pove kaj dosti, saj tudi mnogo cenejša jajca lahko celo bolje služijo, samo verjetnost da bo temu res tako ni prav visoka.

Blagor tistemu, ki mu avto odlično služi ne glede na znamko, model, barvo…

Jaz jo bom gonil vsaj do 500.000 km, drugi vsak avto zavržejo pred 100.000 km…

Nakladaš…

“Avto odlično služi” je primitivna trditev in ne pomeni nič. Če pa misliš s tem to, da se nič ne kvari, je pa še večja oslarija.

Racionalen človk s sofisticiranim okusom za estetiko, ergonomijo, uporabnost, užitkarstvo v vožnji, itd itd. pač ni lastnik tega modela….

Pa pust ti evropslo statistiko. Zame je statistika , da se na avtonetu prodajata samo dve corolli l.2009….pa ne zato ker folk vse pokupi…

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

čaki, te logike pa ne kapiram čisto … a ni to dobr, da nihče noče prodat čisto novega avtomobila? men bi se bolj čudno zdelo, če bi jih veliko hotelo prodat manj kot 1 leto po nakupu… očitno sem nekaj spregledala, zato prosim za pojasnilo!

Po izkušnjah s francoskimi, nemškimi in japonskimi avti v istem cenovnem razredu lahko rečem, da se toyote res bistveno manj kvarijo oziroma se sploh ne kvarijo – statistike gor ali dol, moje izkušnje so pač take.
Corolla verso mogoče res ni pojem estetike, kar toyote nikoli niso bile, je pa vožnja z njim zelo udobna. Toyote niso potrošni avtomobili, samo ne šparat pri mašini, kajti za tak avto 90 KM ni dovolj.

Enim ni pojem estetike…meni je recimo zelo lep avto. Od vseh znamk in modelov v takem rangu in velikosti mi je najlepši. vsak ima pač svoj okus.
Imata jo moja starša, in tudi sama bi ga takoj imela.

Varen, zanesljiv avto, zaenkrat samo redni servisi po 4 letih vožnje.

Lp

Meni je tudi sanjski avto. In tudi prekrasna se mi zdi. (Pa naj skromno omenim, da SEM kvalificirana za sodbe o estetiki ! 🙂 )
Ampak se mi zdi, da si je ne morem privoščiti. Zdaj sem lepo na Hyundaiu in sem zelo zadovoljna.


Sodeč po tvoji “kvalificiranosti” imaš popolnoma napačen avto…

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Saj ga nimam zato ker bi bil lep ampak zato ker ima odlično ravnovesje cena/učinek, ker je eden od tistih posrečenih primerkov, ki so znotraj večji kot se zdijo od zunaj, ker so servisi poceni in ker imam poštenega in dobrega serviserja. Ne rabim pa kupovati namišljenih podaljškov penisov in nasedati na marketinške manipulacije. Večjo količino denarja pa raje vtaknem v kaj dobičkonosnega, kar avto pač ni, če nisi taksist ali pogrebnik. 🙂

New Report

Close