Forum.Over.Net

Ženski in Moški čvek

Kaj si moški mislite o ženskah v fitnesu

Default avatar

metuljčica-sem

Enostavno vprašanje, namenjeno moškim.

Kaj si moški mislite o ženskah, ki hodijo v fitnes? Vam hodijo na živce? A se jim poskusite približati, če se vam zdijo privlačne?
Default avatar

DRRR

Fitnes ni ona-on...dedci se ga lotimo resno, ne pa tko kot babe ki hodite na fitnes z upanjem...
¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸
Ne prekidaj ženu dok šuti...
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Default avatar

Zajcekd

Sicer ne hodim v fitnes me pa bejbike v fitnesu ne bi motile, prej obratno.
Default avatar

metuljček nisem

metuljčica-sem je napisal/a:
Meni je šašavo, saj vse to (izguba kg) lahko dosežejo v boljših pogojih.
Default avatar

iva angelika

Fitnes ni za ženske. Pa še dolgocajten je!
Default avatar

Paco Moralles

Fitnes???? Le čemu???
V naravo je treba ne v dvorano!!!
NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!
Default avatar

nfwpo3erui

tisti tipi, ki hodjo v fitnes (večina) se tok zijajo v špegu, da ne vidjo, ne slišjo in niti slučajno ne mislijo :))

in metuljčica - mogoče bi te bolj morala skrbet kaka dejanja kot pa to kaj bi si kdo lahko mislil (niti si še ne misli, ampak kaj bi si lahko)

jao ženske
Default avatar

Posebno

Ti, poslušaj!
Ja odkod pa tebi ideja, da se bodo moški približali ženskam, ki se jim zdijo privlačne?

Dolžnost žensk je, da se približajo moškim, ki se jim zdijo privlačni in jih tudi nagovorijo, jasno povedo svoje želje!
Default avatar

japkica

ti ne boš dolgo hodila v fitnes, ker nimaš pravega motiva...
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti,
če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga)
Default avatar

nfwpo3erui

japkica je napisal/a:
motiv je že dober, sam tok časa bo hodila, dokler se bo kej dogajalo :)))
Default avatar

Korl

Dedi dvigujemo železo, dekleta pa na biciklu ali pa kaka lepotilna mašinca, aerobika, ipd...
Oboji morajo bit, saj je telesna vadba za telo enako pomembna kot hrana. Tako da si o ženskah na fitnesu mislim enako kot o ženskah v restavraciji. Jaz šnicelj, punca pa solatko...
Default avatar

nemaveze

Mislim, da so si izbrale enega bolj dogočasnih načinov telovadbe. Mislim,da bi večkrat morale dvignit kakšen kviht. Nasprotno razširjenemu prepričanju, ne bi dobile bilderske postave, pač pa bi pokurile več in postava bi se popravila.
Default avatar

japkica

aleksandra je napisal/a:
no meni se zdi pravi motiv za obisk fitnesa ta, da si oblikuješ postavo. s tem, da delaš vaje za tisti del telesa, kjer je treba ojačati mišično maso (za npr. boljšo držo), če pa delaš vaje po principu večih ponovitev in ne vaje za moč, pa uspešno kuriš maščobe...

motiv 'da me bo kdo vidu' se mi zdi pač zgrešen. se zna pač zgodit, da ne bodo stali v vrsti in jo bo hitro minilo. kaj si pa moški mislijo o ženskah, ki se hodijo kazat, morajo pa oni povedat. :))) je pa ponavadi zelo opazno ali si v fitnesu statist in razkazovalec ali pa hodiš tja z namenom, da nekaj narediš zase.
Default avatar

DRRR

aleksandra je napisal/a:
Zijamo se že , ampak izključno zaradi ugotavljanja pravilne razporeditve med posameznimi mišicami oz med mišičnimi skupinami...
¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸
Ne prekidaj ženu dok šuti...
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Default avatar

nfwpo3erui

no coment :))))

ajoj, dokle smo stigli haha
Default avatar

Rok-1

Kolegice...

Če mi je simpatična pa rad poklepetam. Oz. tako je bilo včasih, ko sem redno hodil tja.
Default avatar

floating

Tisti, manj obsedeni s svojimi mišicami, vidijo tudi ženske, oni drugi se pa res samo v špegu zjajo... Pa primerjajo si jih... (mišice, ne tistga labellota spodaj- kaj več jim ni zrastlo)...
Men so tisti mišičnjaki že vedno bili mimo in so mi še danes in sem se že vedno spraševala, le kteri ženski je povšeči takšen napihnjen dedec...
******************* flo *********************
[img]http://shrani.si/f/2/12B/5r2DR1v/ezgifcom-resize.gif[/img]
Default avatar

japkica

floating je napisal/a:
labello!!??? :)))))))))))))))))))) crkneš!! :)))))))))))))))))))))))))

sicer se ti pa pridružujem. tudi meni sploh ne potegnejo 'napumpani' tipi ... pa še zdepilirani v nulo ... zaradi manjšega zračnega upora, ko se babe lepijo na gladke mišice!! :)))
Default avatar

bikk

men tud ne potegnejo missice...ker nimam šans:)))))))))