Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Zdravo življenje Gibanje, oblikovanje in krepitev telesa Zdrava čokolada z vlakninami in 40{251650fec493513d43f5f7e2e3c06088e951719f74e82177f89b8bb705212ec9} manj kalorij

Zdrava čokolada z vlakninami in 40{251650fec493513d43f5f7e2e3c06088e951719f74e82177f89b8bb705212ec9} manj kalorij

V zadnji Oni je bil oglas za novo čokolado z vlakninami in 40% manj kalorijami. V bistvu naj bi ti še pomagala pri hujšanju…

Ime ima po nekem doktorju, ki jo je že patentiral, DR. ….., izdelujejo jo pa v Subotici.
Na internetu sem pregledala vse mogoče, vendar je nisem našla, prodajali pa naj bi jo v večih okusih, samo v lekarnah, kjer niso imeli pojma, o čem govorim.

Tudi v spletni lekarvni je nisem našla.

Ali ima kdo kakšno informacijo, kje bi to čokolado dobila?

Čist vseen je, če ješ kar navadno, recimo vsak dan 4 koščke. Če imaš sicer uravnoteženo prehrano, ti to ne bo nič škodovalo. Če pa prehrane nimaš urejene, ti niti čudežna čokolada ne bo pomagala.
Iz lastnih izkušenj.

Čist vseen je, če ješ kar navadno, recimo vsak dan 4 koščke. Če imaš sicer uravnoteženo prehrano, ti to ne bo nič škodovalo. Če pa prehrane nimaš urejene, ti niti čudežna čokolada ne bo pomagala.
Iz lastnih izkušenj.[/quote]

+1

Oj! Se mi zdi, da sem dolžna, da vam sporočim, da sem čokolado našla v
http://www.lekarna.com

Samo se mi je zdela predraga, da bi jo naročila.

Reče se ji Dr. Eros[/u][/u], stane pa v akciji 11,39€ za 200g oziroma 150g (dietna).

Res je cena nenormalna, če bi bila nekje 6€, bi si jo takoj naročila za poskusit, tako pa 11,39€ plus poštnina…

Če pa jo bo katera vseeno kupila, pa naj pove, kako je z njo zadovolna.

Ali če jo bo naročila Miklavžu:))))) LP

Vglavnem 100x že povedano, če nimaš ostalega urejenega ti tudi ta čokoladica ne pomaga. Ni pa nič posebnega, iste čokolade z vlakninami in večjim deležem beljakovin najdeš v vsaki športni trgovini za 3x nižjo ceno.

Lp

Pozdravček!

Sama to čokolado – imenuje se Pralinetti Dr. Erős (Ereš) – uživam že en mesec. Če ste iz okolice Celja, se lahko čokolada nabavi v lekarnah Hus (v Celju pri gledališču, v Žalcu pri avtobusni), drugače pa v vsaki lekarni. Če je nimajo, zahtevajte, da jo naročijo, ker imajo pogodbo o prodaji.

Obstaja več okusov, med njimi tudi za diabetike (Diabetikus Choko desert). Čokolada je odlična, glavna funkcija pa je pospeševanje prebave. Hujšanje je samo eden izmed “stranskih” učinkov. Čokoladice vsebujejo aktivne dietetske prehranske vlaknine, ki regulirajo in spodbujajo prebavo (osebno preverjeno).

Cena je, kakršna pač je, vendar se posledično, ker čokoladice zmanjšujejo občutek lakote in zato poješ dosti manj (saj povečujejo volumen hrane v črevesju), vsekakor strošek splača, saj je na koncu račun za hrano približno toliko manjši, kolikor se zapravi za čokolado.

Sama sem diabetik in opažam, da imam, odkar jem čokoladico, za nekaj desetink nižje vrednosti krvnega sladkorja vsako jutro na tešče, ob tem sem izgubila skoraj 2 kg, pa nisem v ničemer spremenila prehrambenih navad. Zagotavljam, da deluje.

Če kdo želi izvedeti kaj več, naj piše na: [email protected]

Pozdravljeni!

Čokoladice uživam že nekaj mesecev in moje izkušnje so zgolj pozitivne. Znižal se mi je krvni sladkor, izgubila sem precej kilogramov pa še prebavo imam odlično. Imam več energije, na dan pojem dve čokoladici, izjemoma tudi več. Torej je mesečni strošek okoli 36 Eurov in se mi ne zdi “nenormalno ” visok. Učinek se najbolj pokaže dolgoročno, seveda ob uravnoteženem življenju ( prehrana, gibanje…).
Pozitne so tudi izkušnje mojih znancev in znank. Mnogi, ki nimajo težav s težo, uživajo čokoladice zaradi prebavnih težav. Učinek je 100%. Spet drugi so izgubili nekaj kilogramov celo brez spremenjenega stila življenja. Seveda manj kot bi jih drugače.
Za vse tiste, ki čokoladice samo poskusite, pojeste en zavitek in čakate na čudež….

Nina

Oj, ali gre pri tebi za iste čokoladice od Dr. Eros?

Ker jaz sem jih gledala na netu in so bile 150gramske dietne ali 200gramske običajne?

Stanejo pa 11.99€

Oj, ali gre pri tebi za iste čokoladice od Dr. Eros?

Ker jaz sem jih gledala na netu in so bile 150gramske dietne ali 200gramske običajne?

Stanejo pa 11.99€

Ja, to je ta ista čokolada.

Vsekakor se splača poskusit. Je pa v navadni (200 gramski) škatlici cca 20 pralin, kar zadošča za od 5-10 dni (2-4 dnevno), torej je dejanski mesečni strošek okoli 36 eur, kot je napisala Nina. V diabetični (150 gramski) izvedbi je pralin cca 15. Jaz nisem spremenila nič, pa je šlo cca 2 kg dol, kaj bi šele bilo, če bi malo pomigala. Pojem pa res nekoliko manj, ker me čokolada nasiti oz. imam dlje časa občutek sitosti. Moj sodelavec je v treh mesecih izgubil več kot 9 kg. Pa še enkrat poudarjam da je izguba teže zgolj “stranski učinek”, bolj pomembno je, da se uredi prebava in očistijo prebavila razne svinjarije in strupov, s katerimi vsakodnevno bašemo svoja telesa.

Kateri okus pa je najboljši?
Jih bom kupila kot novoletna darila, lešnik, tiramisu ali kokos?
Hvala

Dobri so prav vsi, nekateri pa mogoče ne marajo okusa kokosa (poznam kar nekaj takih), spet drugim pa ni všeč tiramisu. Kot novoletno darilo je smiselno to dati osebam, za katere menimo, da jih bodo potem uporabljale na daljši rok, samo ena škatlica ne pomeni nič oz. ne bo imela želenega učinka.

Meni najljubši okus je kombinacija (diabetikus) višnja/lešnik.

A ta učinek (izguba teže) velja tudi za navadno ali samo za dietično?

A ta učinek (izguba teže) velja tudi za navadno ali samo za dietično?

Glede na to, kako malo vlaknin vsebuje tale čokolada, lahko rečem, da je draga kot žafran. Kdor jo bo kupil, dela dober promet proizvajalcu in distributerju. Mi je kar smešno, da to prodajajo v lekarnah, jim gre resnično že za nohte, da so se spustili na tako nizko raven.

Primerjajte količino vlaknin medsebojno jabolka in omenjeno čokolado. Da ne pišem, koliko jih imajo luščine indijskega trpotca, pa je mnogo, mnogo cenejši ali pa Total cleanser.

R

te čokoladice (dr. eros) se kupijo v sanolaborju

Raje si preberite kaj o tem kakšne vlaknine obstajajo in kakšen učinek imajo na človekov metabolizem. Če želite zmanjšati količine prebavljenih kalorij je za to potrebno jesti takoimenovane netopne in neprebavne vlaknine To so otrobi in listna zelenjava.
Tu ni razlike med tem, ali bi jedli čokolado in zelenjavo čez, le da ima tale čokolada sedaj nekaj reklame z “zadovoljnimi strankami” (ne me basat no).Verjetno jo bodo stranke zaradi tako visoke cene pojedle zelo malo vendar je treba povedati, da to ni nikakršna posebna znanost, ki bi potrebovala tako visoke stroške izdelave.

Poznate Zeleno čokolado? Ta čokolada pa resnično deluje … Preverjeno!

Odstavek iz njihove spletne strani:
Za hujšanje poskrbijo učinki alge Spiruline, ki je znana kot
odlično prehransko dopolnilo. Alga Spirulina zagotavlja zadosten vnos
pomembnih hranilnih snovi, poskrbi pa tudi za minerale (predvsem
železo, cink in kalcij), vitamine (A, B1, B12) in aminokisline, skratka
vse, kar telo potrebuje.

p.s. Sicer pa se jo da kupit tukaj[/url]: www.zelenacokolada.si[/url]

New Report

Close