Forum.Over.Net

Starševski čvek

Krema proti suhi koži

Default avatar

jojsrbi

Prosim svetujte mi dobro kremo za telo - proti suhi koži in srbečici. Ful mam problem, pa mi zaenkrat ni za it k zdravniku. S čem si pomagate?
Default avatar

borislava

Jaz imam dokaj sugo kožo, sploh na nogah, ker nosim najlonke in v tem predelu do kolen je koža zelo suha, lušči se in srbi ... zdaj trenutno imam Nivea Smooth Body milk s trojnim učinkom za suho kožo in kar pomaga, koža ni več tako suha.
Default avatar

Slezenčevo mleko

Zelo odlična krema za suho kožo je slezenčeva.. sploh v zimskem času.. slezenec je znan po tem, da kožo vlaži, nahrani in regenerira.. Kožo zavaruje pred mrazom in vetrom tudi pri -50 stopinj.
sama to kremico naročam pri justu, morda jo prodajajo še kje, to ne vem.
Default avatar

Naya*

Jaz uporabljam maslo za telo. Kakršnokoli mleko, olje mi ful razdraži kožo in dobim izpuščaje (jah, imam pač dermatološko potrjeno preobčutljivost), sedaj sem pa prav vesela, da sem odkrila vsaj eno stvar, ki mi lepo navlaži kožo, da imam mehko, in me po uporabi ne peče ali srbi. Trenutno uporabljam kokosovo maslo Dvorca Trebnik.
Default avatar

več zadev

poskrbi najprej za to, da boš pila dovolj tekočine, da boš vlažila zrak v ogrevanih prostorih, potem se šele loti kože. Najprej naredi en dober piling, ker še tako dobra krema ne more pridet v notranjost kože, če je ta "zabasana" s starimi delci. Po pilingu, najbolje ko je koža še topla po tuširanju pa utreš katerokoli hranljivo mleko za suho kožo. Jaz se osebno vedno znova vračam k dobri stari modri Nivei - mleku za telo, ki mi popolnoma zadošča, uporabljam pa ga vsak dan.
Default avatar

ribaa

Pri kom naroča slezenčevo mleko, mi lahko pustiš kakšen kontakt?
Default avatar

Slezenčevo mleko

Jaz imam svetovalko iz Ljubljane, če te kaj več zanima ji lahko pišeš na njen e-mail: [email protected]
Default avatar

jojsrbi

Hvala za nasvete. Največji problem imam na trebuhu in zadaj na križu. Podobno sem imela že spomladi, kak mesec, čez poletje je bilo OK, zadnje dneve pa spet. Ua prvo silo sem uporabila kar kremo, ki jo uporabljam za obraz, nekaj časa je bilo v redu, samo je malo predraga, da bi se mazala po telesu.
Default avatar

Sasheen

jojsrbi je napisal/a:
če ti rečem je najbolje ribje mazilo...pa še vedno vsi pravjo, če ne pomaga to ne ono je navadna tastara nivea zakon...
Default avatar

G.K.

Garnier mleko za telo
Bepanthol urea lotion
Default avatar

monkura

Linola Fett. Dobi se v lekarni, jaz jo imam sicer za obraz, ampak mislim, da obstaja tudi za telo.
Default avatar

Mavricna_vila

pij veliko tekočine in pripravi si kopel v katero vliješ cca. 2 žlici olivnega olja!

hčerka ima pozimi težave s suho kožo na nogah. kadar jo začne srbet, ji 2 večera zapored naredim kopel z olivnim oljem, kjer leži kakšnih 10 min. potem je nekaj dni mir. ko jo spet začne srbet, postopek ponoviva :-)
Default avatar

G.K.

monkura je napisal/a:
Točno, tudi to je dobro. Imajo kremo (ali mleko) pa tudi tekočino za kopel. Pomaga.
Default avatar

petraM

Kaj pa bi pomagalo za roke? Vsako jesen in zimo (poleti pa ne) imam obupne roke, rdeče, suhe, koža do krvi popoka in teče kri, naredijo se hraste in potem vse jovo na novo. Kaj bi pa ve uporabile?
Default avatar

Ariadna

Takole- jaz imam obupno suho kožo vse leto in za telo mi popolnoma odgovarja mleko za telo od Garnier- rdeča embalaža. Za roke pa krema Kamill anti age. Po neštetih preizkušanjih je to dvoje edino, kar meni osebno res deluje, pa še stane ne prav veliko. Tebi bo mogoče ustrezalo kaj drugega, lahko pa tudi ne, poskusi.

Lp
Default avatar

pearl

Jaz si pozimi vedno kupim Vichy Lipidiose II mleko za suho kožo, je res super za suho kožo.
Default avatar

prjatlca

Ognjičevo mazilo balea body
Default avatar

tašinka

Bepanthen, ta mastna krema. Zame najboljša.