Avto.Over.Net

Avtomobilizem

Brez jeklenega konjička smo dandanes praktično bosi. O bencinu, gumah, motorjih ter znamkah. Mali nasveti za več cestnega užitka.

Kateri avto-C-Max ali nova Kia Ceed sw?

Default avatar

kupili bi...

Razmišljamo o tem da bi kupili nov avto,pa me zanima če ima kdo kakšne izkušnje z omenjenima voziloma.
Default avatar

Kia!

Jaz imam Cee'da, letnik 2007, odličen avto. Za Fordom se še ozrl ne bi.
Default avatar

zdenka 72

Mi imamo Kio- karavan izvedbo, l.2008, ga ne zamenjamo, smo zelo zadovoljni.
Default avatar

Tendai

Mi imamo Kio ceed karavan 2009 in smo zelo zadovoljni, pravi mož (on jo vozi), da je super in da se zelo dobro drži ceste!

LPTadeja!
Default avatar

nebi

mi smo šli poleti na poskusno vožnjo s Kia ceed, mi ni všeč, imajo slabo klimo , je zelo glasna z zoprnim piskanjem, je moteče sploh če si dalj časa v avtu, no nekateri se verjetno tega navadijo.
Default avatar

arabella5

Midva sva ravno danes rezervirala Kio Ceed sw. Edini avto, ki je trenutno na voljo: testno vozilo s 6000 prevoženimi km. So nama pa rekli, da imajo neke težave s Korejci, ker hočejo dvignit nabavno ceno za 3K € in se zna zgoditi, da bo nova pošiljka dražja.
Default avatar

pa ne no :)

Kia! je napisal/a:
Jaz imam Cee'da, letnik 2007, odličen avto. Za Fordom se še ozrl ne bi.

in to nekdo s kio...jao :)
Default avatar

milc1a

Kia se prodaja samo v Sloveniji. Ford je drugi najbolje prodajan avto v Evropi. Mislim, da to samo po sebi nekaj pove. Sam sem imel C-MAX-a 1.8i (kupil sem novo vozilo in ga imel 5 let). Po petih letih sem ga zamenjal za novo vozilo Ford Kuga. Do sedaj z nobenim Fordom nisem imel težav. S Fordi imam le pozitivne izkušnje.

Glede vožnje in udobnosti pa se Kia in Ford ne moreta primerjati. Kia je avto za množice...
Default avatar

ens3c

arabella5 je napisal/a:
Midva sva ravno danes rezervirala Kio Ceed sw. Edini avto, ki je trenutno na voljo: testno vozilo s 6000 prevoženimi km. So nama pa rekli, da imajo neke težave s Korejci, ker hočejo dvignit nabavno ceno za 3K € in se zna zgoditi, da bo nova pošiljka dražja.
kaj vse eni verjamete trgovcem.....

če bi jaz bil ti, bi jim odgovoril, da sem iz prve roke od nekega Korejčka slišal, da bo zaradi recesije Hyundai cene znižal za 20-30% (kar je, mimogrede, veliko bolj realno kot povišanje cen) in da bom raje počakal, potem pa pri njih kupil njihov i30.
Default avatar

tofi

Podatki o uspesnosti Kie iz danasnjega avtomobilizma:

.Kia je objavila podatke o prodaji za november 2009, ki kažejo 53,2-odstotno porast v primerjavi z istim obdobjem lanskega leta.

Novembra je Kia prodala skupno 152.826 vozil. Največjo porast prodaje v primerjavi z lanskim letom so zabeležili na Kitajskem, v Koreji, Evropi in Severni Ameriki. V prvih enajstih mesecih letošnjega leta je s 1.489.204 vozili skupna prodaja narasla za 17 odstotkov, največjo, kar 65,2-odstotno porast pa so zabeležili na Kitajskem.-
Default avatar

DRRR

milc1a je napisal/a:
Kia se prodaja samo v Sloveniji. Ford je drugi najbolje prodajan avto v Evropi. Mislim, da to samo po sebi nekaj pove. Sam sem imel C-MAX-a 1.8i (kupil sem novo vozilo in ga imel 5 let). Po petih letih sem ga zamenjal za novo vozilo Ford Kuga. Do sedaj z nobenim Fordom nisem imel težav. S Fordi imam le pozitivne izkušnje.

Glede vožnje in udobnosti pa se Kia in Ford ne moreta primerjati. Kia je avto za množice...
...in za vosle...
¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸
Ne prekidaj ženu dok šuti...
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Default avatar

C !

C max je najbolje prodajan srednji enoprostorec. Posebno izstopa po prostornosti, dobri kvaliteti izdelave in daleč najboljšo lego na cesti. Priporočam test obeh in na lastne oči videt razliko.Kia je klasični karavan, pri C maxu se sedi višje...Sam sem testiral Toyoto, kio, focusa, scenica in Cmaxa.Nekatere sem imel cel dan, prejšnji avto pa je bil Focusa karavan 2002(4 leta) in kupil C-ja.

Pa ne nazadnje; znak na volanu bo treba vsako jutro pogledat.
Default avatar

EQ

Madona, kaj ti nepravi znak na volanu povzroča take travme?