Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek tomaž je umrl

tomaž je umrl

evo Tomaž je umrl,najdli so ga na višini 5600m.Sožalje vsem ki so(smo) ga poznali

Sožalje tudi z moje strani!

Me je pretreslo kot bi mi bil brat.
Naj tvoja zavest najde mir, Tomaž.

Sem zelo pretresena- Sožalje svojcem

Da, umrl je tam, kjer je bil najraje. In prav gotovo je šel tja gor sprijaznjen s tem, da obstaja možnost, da ga ne bo več nazaj. Sožalje njegovim.

:-(((

Si sploh ne morem predstavljat kako mu je bilo tam gor polomljen, premražen in sam. Pitaj boga kako dolgo je trajalo. Škoda ga je.

Zelo me je pretreslo.Sožalje tudi iz moje strani.
Počivaj v miru,Tomaž.

Izgubil je bitko z goro,tam se ne sme kiksat,slava mu.

Žalosten dan, res…, sožalje njegovi družini.
Nekateri, ki smo okusili čar gora ga nekako razumemo, vsaj jaz ali pa tisti, ki so vsaj malce pomolili nos iz slovenskih meja…Ker toliko neokusnih komentarjev, kot sem jih slišala v teh dneh…in jih bo polno še verjetno danes…
Počivaj v miru, Tomaž!

“Vsaka gora ima svojo dušo. Če te gora ne sprejme, ti pa vseeno vztrajaš, te bo pogubila,“ je bil prepričan najboljši slovenski plezalec in alpinist Tomaž Humar, ki je tokrat ostal v Himalaji za vedno.

http://24ur.com/novice/slovenija/goram-predan-od-mladih-let.html

Naj počiva v miru

Sožalje Tomaževim najbližjim in vsem, ki so/smo ga poznali.
Bil je Velik človek.

Počivaj V MIru, Tomaž.

Žalostna novica…

Upam, da se boste pri tej temi zadržale vse pametnjakovičke, ki ste pisale ogabne komentarje prejšnje dni….

Mene je že včeraj cel dan stiskalo, pač slabe slutnje.
Sem pa iz krajev, kjer je doma. Preveč hudo.

Se strinjam, rajka. Jaz sem bila naravnost osupla nad bebavostjo nekaterih ljudi tu gor. Pa saj veš, vse se vrača, vse se plača. Ekstremiste ima vsaka generacija in imela ga bo tudi kakšna mon-ovka, ki je udrihala čez Tomaža. Takrat se bomo lahko pogovarjali o stroških.

Tomaž, počivaj v miru.

Tomaž je imel nekaj več, kot ima povprečen človek. Ljubil je gore in gore so ljubile njega. In tam je prekmalu dočakal svoj konec. Žal mi je za njim.
Sožalje njegovim najdražjim.

Tomaž…..premlad si odšel…..lahko bi še živel:-((((((

Počivaj v miru.

Iskreno sožalje vsem njegovim najbližjim.

Tomaž počivaj v miru.

Moder je tisti človek, ki ve, kje bo našel tisto, česar ne ve.

Še nikoli razen v tvojem primeru se ni zgodilo, da so koga reševali iz himalaje. Vedno so umrli v hipu. Ali je alpinist padel v prepad, ali pa ga je odpihnilo. Ni bilo kaj reševati. Razen pri tebi dragi tomaž. Zakaj ravno pri tebi dvakratno reševanje? Če odštejemo varianto, da si se namerno poslovil, ostane še ena. Zaradi zdrobljene noge v preteklosti, ko si padel s strehe. Zdravniki so ti rekli, da si samo še za na voziček. Ti si pa shodil in šel nazaj gor. Ampak noga ni bila v resnici nikoli več dobra. Vedno so bile težave z njo in bolelo te je tudi. V tako ekstremnih razmerah kot je himalaja, so se te težave še stopnjevale. In v ključnih trenutkih te je pustila na cedilu in si obtičal. Zato so te dvakrat reševali. Žal mi je, da se je tako izšlo. rip

Oh Tomaž, ZAKAJ? ZAKAJ tako mlad, tako poln življenja, tako vztrajen????

Počivaj v miru.

Ni bila noga…. Tomaža je dejansko ubila slovenska zloba in fovšija. Tudi iz slo alpinističnih vrst, ki so se na koncu posipali s peleplom in kao dali ve od sebe za reševanje..Zaradi gnojince, ki so jo tisti, ki zdaj najbolj jokajo (jokate) za njim po medijih, zlivali po njem ob Nanga Paebatu in ki je zalivala tudi njegova drage, je začel plezati tako, kot je…
Če bi imel tokrat s seboj zdravnika ali vsaj še koga, bi bil zdajle živ…
Upam, da si našel svoj mir, Tomaž.

Počivaj v miru.

http://www.youtube.com/watch?v=BLbuc06oRNk

:-(((((((((((((((((((((( Počivaj v miru, Tomaž.

Tomaž je spet naredil eno učno lekcijo ljudem, predvsem, ko bomo brali vse te neumesne komentarje in slovensko privoščjivost, ki jo je toliko da človek kar težko verjame.
Upam, da se bo kdorkoli od nas iz tega kaj naučil.

Tomaž imej se, kjer že si.
primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Naj počiva v miru.

New Report

Close