Najdi forum

pozdravljeni,

prebiram vase teme in pogovore. Stara sem 13 let in sem v letih, ko je zame spolnost še tuja. Z mami se veliko pogovarjava o tem. Sama se v to še ne bom spuščala, čeprav sošolke kar nekaj sanjajo. Nekaj me pa le zanima, kar tudi mami nočem direkno vprašati. In sicer orgazem. Pri moškem se to kaže kot izliv semena. Zanima me ali tudi iz ženske nožnice pride do kakšnega izliva? Slišala sem za zunajo reakcijo, izliva pa ni nikoli nihče omenjal.

Upam, da vprašanje ne bo zvenelo preveč neumno. Vendar smo bili vsi enkrat na začetku, kajne?

Ja, tudi pri ženskah pride do neke vrste “izliva”, ki pa ni tako očiten kot pri moških, saj se vse dogaja v notranjosti…
Vprašanje pa vsekakor ni neumno, ker verjamem, da marskdo, ki je precej starejši od tebe tega sploh ne ve.

Pozdravček!

Upam,da ti bo to kaj pomagalo,če te pa še kaj zanima?
Me pa veseli,da se še ne nameravaš spuščati v spolnost,saj si še v rosnih letih,ko bo čas za to,pa boš tako sama od sebe vedela.

Lep pozdrav, to področje še ni natančno raziskano. Rekli bi lahko, da na orgazem vplivata bodisi razpoloženje bodisi tehnika.

Pri tehniki gre za to, da moraš vedeti, kakšni dotiki ženski najbolj pašejo. Vendar ne smeš razumeti tehnike kot to, ali je moški dober in zna ali pa je še neizkušen in ne zna. Ženske so namreč med seboj različne in jim ustrezajo različne stvari. Odzivajo se na različne dražljaje (dotike) in zato so tudi zelo različni tisti prijemi, s katerimi ženska najlažje doživi orgazem. Bistvo tega, da ženska čim lažje doživi orgazem, je v spretnosti moškega, da prisluhne njenim željam in potrebam. Ugotoviti mora, kaj je tisto, kar jo najbolj vzburja in na kar se najbolj odziva. Ali drugače: kar deluje pri eni, lahko nima čisto nobenega učinka pri drugi.

Zdaj pa razpoloženje. Mislim, da je že po naravi tako uravnano, da si mnoge ženske najbolj želijo spolnih odnosov takrat, ko so najbolj plodne. Seveda pa na željo po spolnih odnosih (ki olajša vzburjenje in omogoča doseganje orgazma vpliva tudi razpoloženje (depresija, utrujenost, stres, razburjenost,…

Končno pa mislim, da je treba še omeniti, da se ženske med seboj razlikujejo ne glede na trenutno razpoloženje: nekatere pač lažje doživijo orgazem, druge težje, pri nekaterih pa se zdi, da ga skoraj ne morejo doživeti. Vzemi le v poštev, da raziskave kažejo, da približno 25% žensk ni nikoli doživelo orgazma. Spet druge raziskave kažejo, da 2 ženski od 5 med občevanjem simulira orgazem.

Lep pozdrav

By Piccolo

nova
Uredništvo priporoča

Sploh ni neumno, da sprasujes. Pohvalno! Fajn je tudi, da se z mami menis o teh zadevah. Glede orgazma pri punci. Ko ga dozivi, se iz Bartholinijevih ali Cowperjevih (ne vem tocno katere, ker oboje opravljajo isto funkcijo mazanja sp. organov, le da so ene pri puncah druge pri fantih) zlez pospeseno izloci ejakulat, ampak ne tako ocitno kot pri moskem. Se pravi, neke vrste izliv je, le da ne vsebuje nobenih sp. celic. Samo mazalno sredstvo 😉

ja v bistvo se izlije tist kar ti prej tipček not nalije :))

pri nekaterih puncah je ta ‘ženski’ izliv mazalnih nožničnih tekočin pri orgazmu večji, pri nekaterih manjši, pri nekaterih ga pa sploh ni (nekatere tudi orgazma ne doživijo pogosto).

drugače pa, če ti ni tuje, poskusi s samozadovoljevanjem (to ne boli, ni strupeno in nenaravno) in se seznni z orgazmom… pa boš najbolje videla koliko vlažni so tvoji orgazmi… za fante pa bo še čas…

vso srečo in javi, če ti je uspelo…

Ta sluz, ki omogoca gladkejsi prodor uda v noznico, se iz omenjenih zlez zacne izlocati ze ob spolnem vzburjenju. Ob samem orgazmu pa izliva pri zenski niso mogli dokazati.

mama mia mala moja nc mislt takoju fukat
pa bos vidla gdo bo kuga naspricou hehehe

smrt vsem slovencem pizda vam zajebana

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close