Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Odnosi in socialna prva pomoč Starejši so modrejši iščemo pomoč na domu v zameno za stanovanje

iščemo pomoč na domu v zameno za stanovanje

Za nego 73 letne mame iščemo pomoč na domu, v zameno nudimo stanovanje.

Okolica Grosuplja.

Spoštovani!

Javljam se na vaš oglas, če je še aktualen. Imam izkušnje pri delu pomoči in nege na domu, saj sem 8 let delala v domu starejših in imam veselje do takega dela.

Če ste še zainterisirani, me pokličite na tel: 040 985 604. Lp

Spoštovani!

Če ste še zainteresirani, me pokličite. Imam izkušnje in veselje pri delu s starejšimi, saj sem 8 let delala v domu starejših. Lp

tel. 040 985 604

nova
Uredništvo priporoča

Pozdravljeni!

Sem socialni oskrbovalec na domu. Imam 15 letne izkušnje dela kot prostovoljec v različnih ustanovah zavodih in društvih tako doma kot v tujini.

Za dodatne informacije me prosim pokličite na telefonsko številko 040 521 478
ali na e-mail [email protected]

Lep pozdrav

Gregor

Nudimo brezplačno hrano, stroške in bivanje v hiši v zameno za druženje in pomoč babici v okolici Maribora. Gospa je pokretna, potrebuje bolj druženje in “varstvo”, ker težko hodi.
Prednost imajo starejše upokojene gospe, ki so se pripravljene preseliti k njej v hišo.

Kontakt: [email protected]

veste kaj ne razumem? kako lahko pričakujete,da bo nekdo cel teden in vse vikende z vami?

a mislite,da ljudje nimamo svojega življenja? če bi jaz stanovala pri vas bi skuhala vsak dan,prala,polikala bila v oproro. Ne morete pa pričakovati,da bi bila še vse vikende z vami? potem grem raje delat nekam in plačat najemnino pa bi bila mirna.Čez vikend vas imajo lahko vaši otroci. Če bi plačali žensko za tako nego bi se prijeli za glavo. Je velikoooo več kakor 250 eur koliko stane najemnina.

Pozdravljeni!

Nudim celodnevno oskrbo na domu v zameno za bivanje in manjše plačilo.

Več o meni:
http://www.chistabo.com
031 77 22 72

Lep pozdrav,

Simon

Sem mamica redno zaposlena in iščem stanovanje v zameno nudim gospodinjsko pomoč ali pa pomoč pri negi. 030 621 311 ali email [email protected]

Iščemo nekoga ki bi občasno skrbel za starejšo (še pokretno) gospo na območju Zreč.
Nudimo stanovanje in plačilo.

Več informacij
070 337 105

Ali še potrebujete pomoč imam 56 let.

Iz kje pa ste?

Odgovor na objavo uporabnika
piklop, 12.11.2009 ob 18:33

Za nego 73 letne mame iščemo pomoč na domu, v zameno nudimo stanovanje.

Okolica Grosuplja.

Oglasam se za pomoc na domu

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 8050, 22.10.2023 ob 12:57

Oglasam se za pomoc na domu

Oglasam se za pomoč na domu

İz Kamnice

Ali lahko kontakt

 

Pozdravljeni,

ker si marsikdo ne more privoščiti ugodnejših življenjskih razmer, v zameno za varstvo otroka in manjša gospodinjska opravila, nudimo brezplačno bivanje in nekomu omogočimo lepše življenje. Če vas omenjeno zanima, se javite na: [email protected].

Sem 68 letna upokojenka in iščem stanovanje v zameno za pomoč in družbo starejših. Imam avto in solidno pokojnino.

New Report

Close