Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek A bi se dalo tole kmetijo prestavit na poseben forum?

A bi se dalo tole kmetijo prestavit na poseben forum?

Ja, saj vem, da je tole čvek o vsem mogočem, ampak po mojem če ima ena tema tole pojavljanj v istem dnevu, da je na isti strani vsak druga o kmetiji, bi se pa že dalo, ane?

Glasujte – poseben forum kmetija da ali ne?

potem bi lahko imela vsaka tema svoj forum….če spremljaš tale forum dobrih 6 let vidiš, da se teme ponavljajo, le uporabniki se menjajo in tako izrazijo še tisto mnenje, ki mogoče še ni bilo izrečeno….zato pa so forumi…vsaj jaz si z njim krajšam dolgčas in že od vsega začetka vem, da tople vode ne bom odkrila…

berem tisto, kar mi paše in zaprem tisto, kar me moti…

Ne seri, no. Jaz res ne vidim, da bi bila vsaka druga tema kmetija. Glasuj, če češ….

Isto bi lahko rekli za cepljenje….

Imaš prav, če ima ena tematika toliko zanimanj, da je vsaka druga tema o njej, potem bi se dalo razmislit. Ampak, zdaj jaz tebe vprašam. Znaš štet do tri?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

New Report

Close