Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Hemereodi v anusu!!!

Hemereodi v anusu!!!

Je imela katera od vas jih? Kako so zgledali? Če ste jih lahko zatipale ali so bili mehki ali trdi?
kako ste se jih znebile? Kako veš da je hemerois in ne kakšen drugačen izrastek ali bula??

Mast, si še mene zmedla. HEMOROIDI je prav.

Pojdi k zdravniku pa boš vse izvedela. Lahko pa tudi poguglaš … komu se pa to da pisat

jaz sem imela 2 buli. srednje trdi. boli in peče k hudič. sem si namazala in so odšli po 2 mes ( sem bila noseča 7 mes). lp

nisem vedela, da so hemoroidi še kje drugje, kot v anusu

drugače pa redno umivenje po potrebi , lahko tudi vmes in prhanje z ledeno vodo

v času akutnega vnetja, pa prhanje z ledeno vodo tudi 10 x na dan in mazilo
pa pazi na prehrano

srečno Bodi, kar si, ostalih je tako že preveč!

So tudi pred. Tako da je razlika V ali PRED.
Zakaj mi nihče nebi hotel o tem pisati? Se tega tako sramujejo ali kako to misliš??

KATERO MAZILO PA NAJBOLJ POMAGA??

So tudi pred. Tako da je razlika V ali PRED.
[/quote]

ne v vsakem primeru se nanašajo na anus, je pa res, da imaš zunanje in notranje.

So tudi pred. Tako da je razlika V ali PRED.
[/quote]

ne v vsakem primeru se nanašajo na anus, je pa res, da imaš zunanje
in notranje.[/quote]

Hvala za “pametovanje”-. Ampak nsiem tega vprašala. in tvoj odgovor je popolnoma neprimeren za nekoga, ki ima zdravstvene težave. Če imaš kakšen odgovor na vprašanje mi ga lahko napišeš, drugače pa se mi zdi brezveze, ker me to niti najmanj ne zanima. Zanima me samo, kako se tega vraga znebim. In z čem.

Sodelavka se jih je znebila z operacijo. Pravzaprav z dvema. Ker so se ji ponovili in pravi, da se ji spet pojavljajo.

Mene občasno bolijo, namažem si jih s kremo in je kmalu bolje. O operaciji (še) ne razmišljam.

*************************************************** Imagine all the people living life in peace ...

ne v vsakem primeru se nanašajo na anus, je pa res, da imaš zunanje
in notranje.[/quote]

Hvala za “pametovanje”-. Ampak nsiem tega vprašala. in tvoj odgovor je popolnoma neprimeren za nekoga, ki ima zdravstvene težave. Če imaš kakšen odgovor na vprašanje mi ga lahko napišeš, drugače pa se mi zdi brezveze, ker me to niti najmanj ne zanima. Zanima me samo, kako se tega vraga znebim. In z čem.[/quote]

Z čem????????????? S čim, s čim, s čim, s čim!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bo šlo?

Hvala za “pametovanje”-. Ampak nsiem tega vprašala. in tvoj odgovor je popolnoma neprimeren za nekoga, ki ima zdravstvene težave. Če imaš kakšen odgovor na vprašanje mi ga lahko napišeš, drugače pa se mi zdi brezveze, ker me to niti najmanj ne zanima. Zanima me samo, kako se tega vraga znebim. In z čem.[/quote]

Z čem????????????? S čim, s čim, s čim, s čim!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bo šlo?[/quote]

Ne ne bo šlo. Ker z črko S se jih ne bom znebila. Lahko pa mi poveš kakšno mazilo, ki deluje.

Iz lastnih izkušenj ti povem, da malo pomagajo mazila, precej pa spremembna prehrane. Nekaj časa jej čim bolj tekočo hrano, da se stanje izboljša, pa čimveč gibaj, pa se bo ščasoma vidlo, če ti to pomaga.

Veliko sreče!

Ps: meni so izginili po 8 bolečih mesecih.

New Report

Close