Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Zelo , zelo, zelo rahla črtica na First signu

Default avatar

živčna ko pes

Danes zjutraj seem delala test. Druga črtica se kaže kot zelo, zelo , zelo rahla je traba prav orenk pogledat. Sem 1 dan pred pričakovano menstruacijo. Kaj pravite?

Pa to se mi je enkrat že zgodilo, pa ni bilo potem nič. No, morda je kaj bilo pa propadlo takoj, ali so pa ti testi zanič.
Default avatar

princeska-zoja

Meni se je zelo , zelo, zelo.. rahla črtica poznala 3 dni pred M. No, zdaj imam dve letno pupiko :)))

ČESTITKE!!

Aja, par dni pozneje pa je bile že zelo dobro vidna črtica.
Default avatar

Tejč

Pozdravljena,

po moje ti ne preostane drugega kot, da počakaš nekaj dni in test ponoviš. Jaz sem dva dni nazaj (menstruacija mi je zamujala dva dni) naredila test z Baby checkom in je bila rahla črtica, menstruacije še ni, zato bom jutri ponovila test. Želim ti veliko sreče...

Lp, Tea
Default avatar

Bravo!!!!!!!!!

ČESTITKE.

Pri meni je že bilo tako, čez dva dni pa pozitiven CB!
Default avatar

belina

zeeeelo zeeeelo rahla črtica ( ki sem jo videla samo če sem tester obrnila proti luči -torej senca črtice) pa imamo 4letnika in isto je bilo v drugo!! sem pa res zelo zgodaj naredila test ( še pred izostankom M, ker sem čutila da sem noseča) in ga ponovila 2 tedna po izostanku in še vedno isto- komaj vidno, vsi so rekli da to ni to !!! obakrat! :)) čestitke...;)
Default avatar

živčna ko pes

Hvala za čestitke, ampak bom kar še malo počakala, je bilo že preveč razočaranj. Črtica je pa res zelo švoh, bolj obris kot karkoli drugega......
Default avatar

limonca007

Naredi še kakšen drug test, pri First signu se je že večkrat zgodilo da je bil lažno pozitiven.
Default avatar

selinka

Črtica se lahko pokaže tudi tik pred menstruacijo. No meni so te rahle rahle črtice, za katere nisem nikoli vedela, če niso le privid, vedno napovedale nosečnost. Le pri prvi nosečnosti je bil clearblue tik pred pričakovano menstruacijo negativen, danes imamo že skoraj sedemnajstletnika.
Default avatar

devetkrat dva

selinka je napisal/a:
Črtica se lahko pokaže tudi tik pred menstruacijo. No meni so te rahle rahle črtice, za katere nisem nikoli vedela, če niso le privid, vedno napovedale nosečnost. Le pri prvi nosečnosti je bil clearblue tik pred pričakovano menstruacijo negativen, danes imamo že skoraj sedemnajstletnika.
pred 17 leti so bile pa mogoče druge kemikalije ...
Default avatar

selinka

[quote=""devetkrat dva""]
selinka je napisal/a:
pred 17 leti so bile pa mogoče druge kemikalije ...[/quote]

Te moram razočarat, clearblue je še danes tak, kot pred 17 leti, sej ni minilo sto let! Sama sem si to razlagala, da je bila ovulacija in s tem oploditev kasnejša in sem res prezgodaj naredila test. Sicer pa lažno pozitivni ali lažno negativni testi sploh niso taka redkost. Sama sem kasneje prisegala na baby check. Najcenejši in (vsaj pri meni )100% zanesljiv že pred menstruacijo.
Default avatar

UbogaPara

Jest sem bila, pa je bila črtica tako rahla da sem mislila da imam privide.

Držim pesti!
Default avatar

podganica

Moji dve rahli črtici pravkar počivata v svoji sobici :-)))
Default avatar

riba2

Tudi moja rahla črtica je sedaj stara skoraj 20 mesecev. Poskusi še s Clearblujem, kateremu je po mojem mnenju še najbolj za zaupati.

Srečno!!!