Najdi forum

LP

Lani enkrat sem se že oglasil na forumu, samo ne s tako temo.Naslov sem si izbral morda malo predivji… a vseeno.
Svetujte mi, prosim, kaj naj storim, da se ne bom počutil tako kot tempirana bomba. Na kratko… lani sem bil operiran na ščitnici, onkocitni tumor na levem režnju, kar so mi izrezali…biopsija je pokazala, da je bil tumor benigen.
Sedaj pa se mi dozdeva, da se mi je pred morda pol leta pojavila majhna bulica na desni strani, ki se vidi le , ko požrem slino. Seveda sem takoj šel k svojemu tireologu, ki mi je pregledal kri, hormoni v mejah normale, na UZ pa kao naj bi bilo vse v redu, ta odebelitev bi naj bila mišica, ki je bila prerezana pri operaciji.
Zdaj pa tu nastane problem, kako naj sebe prepričam, da mi res nič ne fali in se rešim tega prekletega strahu. Najraje bi si sam prerezal vrat in pogledal, kaj je not, malo v hecu. Ne vem namreč, če je na osnovi UZ možna tako hitra izključitev česa nevarnejšega, po drugi strani pa mi verjetno noben zdravnik ne bo naredil kakšnega bolj natančnega pregleda.
Kaj mi svetujete?

Spoštovani Primož,
tempirana bomba je pravzaprav vaše napeto razpoloženje in nesposobnost, da bi zaupali zdravnikovemu izvidu.Predlčagam, da bi vključili v zdravstveni tim tudi psihiatra in sprejeli njegovo terapijo.

New Report

Close