Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek maja malnar

maja malnar

Pravkar sem si ogledala videospot od Tanje Žagar/Mini. V njem nastopa Maja Malnar s Kmetije. Ne morem verjeti, da je bila še pred časom tako lepa, tako polna energije. Danes je še le kost in koža in bleda senca same sebe. Kaj pa ve drage mamice in očiji? Kako bi vi ukrepali, če bi opazili, da je tudi vaš otrok vse bolj podoben Maji? Včasih me je kar malo strah , kaj vse še čaka naše, sedaj še majhne otroke.

meni je ful lušna.daš lahko link do spota.

meni je res lušna. ful ma lep obraz…

Mene pa zanima zakaj ima po celem telesu nalepljene hansaplaste?

nova
Uredništvo priporoča

Ja, ima lep in ŽALOSTEN obraz. Punca je lepa in anoreksična, žalostna in brez volje do življenja. To se ji vidi na 100 m. škoda.

Hm, tudi mene zanima zakaj ima nad obrvjo obliž?

Pomoč pri hujšanju?

Da bi pomislila, da se je verjetno opraskala, to pa ne, a?

Napisala sem samo Tanja Žagar/mini, pa mi je takoj pokazalo spot

Da bi pomislila, da se je verjetno opraskala, to pa ne, a?[/quote]

Ja kater odrasel človek, si pa na prasko da flajšter? Pa dej nehi no, matr si naivna.

Je tudi v spotu Tanje Žagar/5 poljubov, pa v spotih Domna Kumra, upam, da bo ponovno vzcvetela kot najlepša rožica

>http://video.google.com/videosearch?source=ig&hl=sl&rlz=1G1GGLQ_SLSI313&q=maja+malnar&lr=&um=1&ie=UTF-8&ei=T8niSublHIunsAax_53WCQ&sa=X&oi=video_result_group&ct=title&resnum=1&ved=0CA4QqwQwAA#

Da bi pomislila, da se je verjetno opraskala, to pa ne, a?[/quote]

Ja kater odrasel človek, si pa na prasko da flajšter? Pa dej nehi no, matr si naivna.[/quote]

A obliže za hujšanje si je treba na faco nalepit? Matr si omejena.

Kam vse to pelje?V današnječ sasu,če se ukvarjaš s takim delom,da si na očeh javnosti,morš super zgledat,bit brez gramčka maščobe,brez celulita….žalostno,kam vse to pelje ta mlada dekleta,ki mislijo,da zgledajo fajn,ko so tak suha.Po odru se pa itak sprehajajo sami okostnjaki.Sej jih delodajajalci prsilijo v to.Sama nimam idealne teže,mam tam nekje 10 kg preveč.Ker se fajn počuti se z kilogrami ne obremenjujem sploh.Pojem kar mi paše,če pa vidim,da mi gre teža malce gor,se pa potem malo držim pri hrani.Ničem pa hujšat,ker preveč rada jem.
Punca je drgač zelo lepa,sam taka kot je zdej…..Prav žalost se ji vidi v očkah.Upam,da bojo to na kmetiji opazl in jo napitali z krompirjem in meskom.

Ja kater odrasel človek, si pa na prasko da flajšter? Pa dej nehi no, matr si naivna.[/quote]

A obliže za hujšanje si je treba na faco nalepit? Matr si omejena.[/quote]

:)))

No, tista ta druga bjonda v videu ima kar nekaj kg manj od te Maje. Meni se zdi lepo vitka.

Anoreksične si punce na linku od kimzi. Imela sem sodelavko, ki je bila dejansko anoreksična – res, to so napol trupla, koža tanka, pergamentna, napeta direkt čez kosti, da imaš občutek, da bo kar počila. Maja je lepo okrogla proti njim.

Strupenjača, v videu je MM še normalno prehranjena.
Na “kmetiji” pa se je pojavila kot kost in koža.

Ful lepa punca. Mi pa ne deluje nujno žalostno, samo umirjeno. Tudi na posnetku, kjer ima normalno kilažo, se obnaša podobno. Končno ena, ki ni prepotetna in polna sebe, čeprav je lepa.

Žal pa mislim, da razmere na Kmetiji pri anoreksiji ne bodo v pomoč.

Se vidi, da sem fan. Ampak na posnetku od anoreksije je normalna.

Da bi pomislila, da se je verjetno opraskala, to pa ne, a?[/quote]

Kolk sem opazla ima hansaplast tudi na levi roki (in to ne samo enega) in tudi na nogi. Tak, da po mojem ne gre niti za hujšanje, niti za prasko nad očesom.

Kaj pa če gre za samopoškodbe?
Npr. rezanje ali kaj takega?

Tisti, ki se sami režejo, to ne počnejo na tako očiten način, ker ponavadi skušajo to prekriti.
Dvomim, da bi se katera rezala po faci in celo na TV šla pol.

Ja,takoj če je nekdo suh je anoreksičen

če pogledaš link, ki ga je pripopala kimzi, boš videla, da je svojo anoreksijo maja sama priznala.

Reperji si nalimajo flajštre na obraz, ko hočejo neki “kao” povedat, oz. izrazit svoje prepričanje, prostest…..

Mogoče nam pa hoče Maja tut kej povedat…..

Ja da ima mozolje

New Report

Close