Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Je še kdo zdaj na dopustu?

Je še kdo zdaj na dopustu?

Včeraj mi ena zgleda ( v nekem drugem postu) ni verjela da sem zdaj na dopustu.
Kao grdo vreme, jesen, kdo pri zdravi pameti bi šel zdaj na dopust…
No, pamet nima veze s tem. Oba z možem sva zaposlena v podjetju, kjer se naš izdelek najbolje prodaja poleti. Pomeni da delamo 10 h/dan (jaz), on včasih še več. Na srečo je plača super, delo tudi. In ja, ker bi bilo hudo, da greva oba junija/julija/avgusta na dopust, dopustujemo jeseni. Seveda sva imela poleti dva podlajšana vikenda, da otrok sploh vidi morje.
Ker je bil letos tudi september topel, pač dopustujemo oktobra.
Še kdo????

Torej prodajata sladoled.

Nekaj podobnega 🙂

Samo da mož proizvaja, jaz pa imam čez logistiko.

nova
Uredništvo priporoča

:))))))))))))))))))

Meni ni nič čudno, če si sedaj na dopustu, pa kaj pol. Upam samo, da ga prijetno in koristno izkoristiš. A z možem sta torej doma? Ali ste na dopustu kje v toplih krajih? Kaj pa otroci? So v šoli ali imajo kaj od vajinega dopusta?

Doma si kurimo kamin :-))
Drugače so otroci še vrtičkarji, kar pomeni da so zdaj brez težav z nama doma. Malo pohajkujemo okoli, par dni smo bili v toplicah, nabirali smo kostanj…
Vsak dan se kaj najde.
Včeraj je mož prebarval teraso, danes ko dežuje delamo kosilo pod peko v kaminu in igramo spomin… No mulčka zdaj spita. Kar pomeni da sem jaz malo na netu, mož pa na kavču z Ekipo v roki :-))))))

Vau, pol se mate pa res fino. Jaz bi na vajinem mestu tudi bila doma.

lepo je prebrat kaj takega.lepo se imate.naj ostane tako.lp.

jaz sem par dni na dopustu,zato da se koncno dobro naspim.

vam globoko privoščim dopust in mejte se lepo še za vse nas, ki nam je vsega poln kufer

Drug teden bodo itak vsi na dopustu. 🙂

Midva z možem tudi.Oba sva gostinca s predšolskima otrokoma in ni šans,da dobiva poleti dopust.Zato sva jih dala poleti v kolonijo,skupaj smo bili v začetku oktobra 1 teden v Žusterni,midva pa sedaj uživava dopoldan ko sta v vrtcu.Jaz grem delat sredi decembra on 14 dni prej,ampak sva pa letos prvič,po 15ih letih skupaj fraj za silvestra.In že sedaj se pogovarjava kako bova preživela najdaljšo noč v letu.Oba sva mnenja,da doma z otrokoma,tašča pa pravi,naj greva nekam ven in jih bo ona čuvala.
Kaj pa bi vi?

Jaz sem pa na dopustu/bolniški. Pa mi kar paše po treh mesecih biti malo doma. Kamin, postelja, tv….
Ni važno kje in kdaj si na dopustu. Važno je , da ga izkoristiš tako da ti je lepo. Najsibodi doma ali kje na tujem.
Kar uživajte

od jutri dopust. zakaj? ker ga imam dovolj in s emi zdi smiselno da si ga izberem sama in mi ga ne določa šef 8pri nas je pač to stalna praksa), pa še otrok ima počitnice. in pri nas je vseeno v katerem letnem času delaš, stalno je gneča in dost dela.

z otokoma za silvestrovo. To je moje mnenje, doma zabava z otroki, morda še kake prijatelje z otroki povabiš, pa je žurka. Tašče in mame tega ne razumejo, v socializmu se je dalo otroke čuvat, potem pa na silvestrsko fešto-ki je bila pojem. Danes je drugače-hvala bogu-tudi otroke se drugače dojema in tudi oni radi feštajo. Imejte se lepo.

jaz, že od julija, ko sem dobila odpoved :).

New Report

Close