Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek avtocamp v Istri

avtocamp v Istri

Prosim, kateri avtocamp vzdolž Istre vam je bil letos všeč (glede lokacije, čistosti morja in sanitarij)-za postavitev prikolice čez vse poletje? Kaj bi vi priporočili za naslednje leto?
Kakšen se vam zdi avtokamp Stupice pri Premanturi?

Za vaš mnenja in nasvete se vam najlepše zahvaljujem.

Premalo si napisala. kaj si želiš od kampa, dodatne dejavnosti, velikost kampa, cena…

Stupic pa ne poznamo, ker nam je predaleč. Oči prihaja čez vikend, zato smo sorazmerno blizu, pri novigradu.

AC Indie v Banjolah pri Puli.
Če imaš prostor blizu morja, ker plaža pa ni bog ve kaj. Sicer pa zelo urejen kamp.

Zame, kar je dlje od Poreča je že preveč furanja sploh poleti za vikende, pa gužva. Drugače pa pojdi spomladi od kampa do kampa in si oglej, najbolje, da oceniš sama. Ko smo mi iskali, so mi rekli kako fajn je Pineta pri Savudriji, pa niso jemali novih pavšalistov, potem veli Jože, zame ena žalost, tko, da vsak ima nekaj kaj mu je fajn. denimo naš kamp je majhen, avtomobila do mesta ne potrebujem, imam zd na dohvat ruke, sence dovolj v kampu, bazen, ni pa glih plaža za dol past. Mi je pa fajn, da je do meje 20km, pa cena je tud kar ok, opa, pa prijazni na recepcijo so zelo.

Mi smo v kampu Punižela (med Fažano in Pulo – nasproti Brionov). Kamp ni pretirano velik, miren in to nam ustreza

Meni je najbolj všeč Ladina gaj, malo naprej od Umaga. Blizu za vožnjo vsak konec tedna in čisto.

New Report

Close