Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Renault scenic prodam

Renault scenic prodam

Saj vem da to ni prodajni forum, ampak je najbolši in naj bolj obiskani.
Ponudba je naslednja:

mi prodajemo Renault Scenic letnik 2000, 146000km, bencinski motor 1,6 16V, klima, daljinsko centralno zaklepanje, servisna knjiga.
Je bele barve, zamenjan je jermen in kolektor.

Avto je dobro ohranjen, prodajamo ga zardi kupovine večjega.

Cena 2800€

Lep pozdrav
Nadi

tel: 041 841 308 (Zoran)

ojla, se da mogoče videti slikico?

Pozdravljeni,
Slikice bom lahko dala, kasneje popoldan. Drugače smo iz Ljubljane, če ga želite videti v živo.

Lp, nadi

nova
Uredništvo priporoča

odsvetujem nakup, če se želite izogniti stroškom servisa, ker so s senici hude težave…
smo se sami tako nasankali, pa žal prej nismo vedeli, da imajo serijske napake

možno možno, in hvala za vašo slabo izkušnjo, mi je žal za vas… samo kakor vem, serijske napake niso na vseh avtomobilih, so samo na avtomobilih iz “tiste določene serije” al kako naj se izrazim… kater letnik imate pa vi?

1.6 16v motor pa res ni bil problematičen. Najvecji problem je bil z 1.9 dCi. Kar pa ne pomeni, da sem in tja tudi ta komu dela b.p.

Ocka

Tudi mi smo imeli Renaul (sicer ne senik) 1.9 dCi – pod od podna. Hvala bogu, da smo se ga znebili.

mi pa smo s senikom zelo zadovoljni,sicer imamo dizel,pa vseeno.v 2 letih še brez problema,pa se mož vozi v službo na dan 40km.

Ma dejte nehat s to slabo reklamo kr tkole mal počez.

jaz sem šest let vozila senica in sem bila zelo zadovoljna. Niti enkrat nobenih težav, kaj šele kakšne serijske napake.

Kupil pa ga je potem en kupec, ki je predtem tudi vozil senica in je hotel točno še enkrat senica (torej je bil očitno zadovoljen z njim ,ane), samo pač novejšega in bolje opremeljenega, zato je vzel mojega.

Midva imava že od nekdaj Renaulta, trenutno Cliota in Scenica, zelo zadovoljna:-) Če že nekdo dela slabo reklamo, bom pa jaz še dobro, čeprav ne spada v to temo:-)

Mi imamo tudi senica 1.6 16V, nobenih težav nikoli.

Žal, izgleda da bom slikice lahko dala šele jutri. Drugače je naš avto v zelo dobrem stanju in nam nikoli ni delal nobenih težav. Res nam je žal, da se bomo ločili, ali kaj, ko nas je več in rabimo več prostora. Prej smo imeli Renault 5 in upam da bomo tudi v naprej imeli Renaulta. Avto pa izgleda kot popolnoma navaden beli scenic, pa pozabila sem napisati da ga imamo v garaži ko ga ne vozimo.

Toliko do jutri, pa hvala vsem za komentare
Lahko noč
Nadi

No tudi jaz sem menjala že kr nekaj Renaultov, še z nobenim nisem imela enega problema… zdej s Senikom pa tudi ne.

podn od največjega podna,vse drugo samo scenica ne,naš je bil skoraj vsak mesec na servisu

Še slikice, pa dala sem jih tudi pod novo temo.

Lp, Nadi

New Report

Close