Najdi forum

Nadomestni avto

V prometni nesreči je bil avtomobil tako poškodovan, da so ga odvlekli z vlečno službo in je na servisu v popravilu nekje 3 tedne. Zavarovalnica mi je ob polnem kasku in plačanem kritju za nadomestni avto,dodelila le tega za 4 dni. Kaj storiti, da mi bo avto dodeljen vsaj za 12 dni, ker ga nujno potrebujem? Servis pa bo izstavil eurotax račun šele po končanem popravilu. Kako jim dokazati, da se avto popravlja več dni in kako uveljavljati daljši najem nadomestnega vozila?

Za vsakih osem ur popravila zavarovalnica dodeli nadomestno vozilo za en dan.Predpostavljam,da je cenilec zavarovalnice priznal max.36 delovnih ur,to pa pomeni 4 dni nadomestnega vozila.Verjamem,da bi vam lahko dodelili še kakšen dan,če se boste z njim pogovorili.Pa še na servisu,kjer popravljajo vaše vozilo nekaj dni,pa bo.
Vse dobro ter lepo pozdravljeni!
Bruno

************************** Zavarovalna pisarna B & M Bruno Šneberger s.p. Bruno Šneberger Uradne ure: Vsak dan. gsm: 051/625-611 gsm: 070/867-040 Uradne ure: Od 8.00 do 16.00 tel/fax:01/429-7100 Mail: [email protected]

Živjo

povzročila sem prometno nesrečo, v kateri sem pridobila poškodbe vrata in hrbtenice (nateg mišic in močne bolečine). V bolniški sem bila 25 delovnih dni in v tem času okrevala s pomočjo fizioterapij. Rada bi vedela ali mi pripada odškodnina iz naslova AO plus, če gre za nateg hrbtenice in ni bilo premikov vretenc in zlomov ? Ali priporočate, da odškodnino terjam z odvetnikovo pomočjo ?

nova
Uredništvo priporoča

Vložite najprej zahtevek ter se z zavarovalnico dogovorite,odvetnik je tudi opcija.
Odškodnino lahko uveljavljate tudi iz nezgodnega zavarovanja,če le to obstaja.
Lepo vas pozdravljam,Bruno

************************** Zavarovalna pisarna B & M Bruno Šneberger s.p. Bruno Šneberger Uradne ure: Vsak dan. gsm: 051/625-611 gsm: 070/867-040 Uradne ure: Od 8.00 do 16.00 tel/fax:01/429-7100 Mail: [email protected]

New Report

Close