Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženske brez otrok okrog 40

Ženske brez otrok okrog 40

V mislih imam take primerke: vedno se ob nekaj obregajo, nikoli jim nič ne paše in bog nedaj, da za njihovega ljubljenčka rečeš, da je “le žival” takrat postanejo agresivne!
Za svoje ljubljenčke zahtevajo enake pravice, kot jih imajo otroci in na vsako stvar se spoznajo v nulo! Zase trdijo, da so kulturne in se seveda na kulturo spoznajo! Povdarjajo svoj “visok”nivo in svojo intelektualnost, ter pomembnost svojega dela za družbo in razvoj!
Ko se jim zlomi noht, dobijo živčni napad in, ko jim omeniš, da nadure, izmišljene v zadnjem trenutku, ne moreš oddelati, ker moraš otroka iz vrtca odpeljati do 16.[sup]00[/sup], ti grozijo z odpovedjo!
In, ko jim poveš, da so zafustrirane neiteligentne koklje, padejo v histerični jok!

hahahaha……Bentiš, da se strinjam. Poznam kar nekaj takih.

Nimam nobenega mnenja, ker ne poznam nobene take.

Pa, kje vi najdete vse te primerke, o katerih potem tu na dolgo in široko razpredate.

To je pa stvar, ki mi gre na tem forumu resnično na jetra.

Poznaš eno tako osebo (očitno ti je nekdo stopil na živec) in iz tega narediš celo kategorijo ljudi, ki naj se tukaj gori najde???

Zakaj se ne pogovorite osebno z osebo, ki ji je besedilo namenjeno?

Ni jajc? Je lažje anonimno bruhat ogenj in žveplo in vnašat slabo voljo še med druge???

Se sploh ne znate več pogovarjat???

…mogoče je pa jokala, ker bi si tudi ona želela iti po otročka, pa ji to ni dano….
Spedenani nohti in vse ostalo kar navajaš, je lahko le krinka…..
Ne vem, razmišljam…..redko udarim na prvo žogo….
LP!

Nisi nič zamudila, če ne poznaš nobene take. Je pa meni hecno, ko jih poslušaš.
Ti pa povem, da so moški v taki situaciji še hujši. :))

Nimam nobenega mnenja, ker ne poznam nobene take.

Pa, kje vi najdete vse te primerke, o katerih potem tu na dolgo in široko razpredate.[/quote]

Dva primerka mam v službi, tri v žlahti, pa še bi se našlo, da MON-a niti ne omenim, poglej teme spodaj!

Jaz pa poznam več žensk, ki nimajo pri 40 otrok pa niso takšne. Ne moreš človeka soditi kakšen je po tem ali ima ali nima otroke. Kar si pa še kaksneje naštela, pa lahko velja tudi za mamice. In zakaj bi nekomu pudarjala da ima doma “le žival? Saj vsi razumemo, da je le žival. Ampak z tem ko to rečeš, se zdi kot da na tisto žival gledaš manj.

poznam na brzino 4 takšne primerke. k sreči mi treba imet z njimi več kot živjo in adijo.

Je to avtobiografija?

Kaj menite, tvoje pisanje mi daje občutek, da jim nekaj zavidaš. =)

Če bi se ti, avtorica te teme, dobro počutila v svoji koži, se ne bi dala sprovocirati od “ženske brez otrok okrog 40”. Tako da ti predlagam, da najprej dobro pometeš pred svojim pragom.

Ja prav maš ne počutim se dobro v svoji koži, ker mi ob misli, da bom jutri spet v pisarni z njima, postane slabo!
Ampak kmalu bo bolje, grem nazaj na svoje staro mesto, “napredovanje” je bilo zelo kratko! Zadovoljna?

Ja prav maš ne počutim se dobro v svoji koži, ker mi ob misli, da bom jutri spet v pisarni z njima, postane slabo!
Ampak kmalu bo bolje, grem nazaj na svoje staro mesto, “napredovanje” je bilo zelo kratko! Zadovoljna?[/quote]

Ogromno ljudi trpi strah in izsiljevanje na delovnem mestu. Pa tega niso krive samo ženske brez otrok.

Če se še tako trudim, da bi se spomnila kakšne, mi ne rata. Ja, poznam samske 40+, a ni nobena takšna kot opisuješ.Nimam slabih izkušenj. In ljudi ne ocenjujem po tem ali so samski, imajo otroke, ali so na položaju… Imam drugačna merila.

Zate pa imam občutek, da si prizadeta in žalostna. In dvomim, da sta sodelavki vzrok.

Tudi jaz ne poznam prav nobene take ženske.

Po zadnjih komentarijih sklepam, da se vas je kar nekaj prepoznalo v opisu!

Sicer pa kdo ve, morbit bom pri 40. tudi jaz taka!

Zdaj pa šibam!

Meni se pa zdi, da je opisu podobnih ravno na MON-u full,…

Ma, a veš kaj, če bi meni rekla, da sem neinteligentna zafrustrirana koklja, te tudi ne bi bila vesela, no, pa imam otroke. Kaj šele, da bi ti hotela kakšne usluge delat, da bi ti lahko prišla pravočasno v vrtec …

Pač, imajo druge prioritete. Njihov svet se vrti okoli njih, tako kot se tvoj okoli tebe in tvojih otrok. Malo strpnosti, pa bo.

So taki in drugačni ljudje.

Imaš lene in zafrustrirane 30-letnike, pa ne pomeni da so vsi enaki.

Imaš zoprne 40 letnike, pa ne pomeni da so vsi enaki.

Imaš 50 letnice tik pred ali v menopavzi, pa se pomeni da so vse zoprne.

Ljudje, predalčkanje še ni nikamor pripeljalo. Vsakdo je drugačen.

Ljubica, najprej pometi pred svojim pragom, kajne. 🙂

Recimo, da se, če se že imaš za inteligentno, vsaj pisati naučiš.

rekla bom le takim karakterjem ni lahko..vendar daleč od tega da so vse 40 letnice brez otrok zafrustrirane..imam prijateljico,ki nima svojih ,z veseljem pa popazi na naše,pa otroc jo imajo zelo radi,pač ni ji dano imeti svoje,nikakor pa ni zatežena,še manj pa pataloško vezana na živali..

Mislim, da imaš čist preveč časa. Imaš pač eno žensko v želodcu in zdaj so vse samske brez otrok grozilde :-))))

In za pismenost! Tudi to rade poUdarimo.

Bi ti napisala še kaj, ampak nisem slabe volje, se mi namreč ni zlomil noben noht.

Več kot očitno je, da te foušija matra. Ja ženska, kdo te je pa silil otroke imet če so ti v breme, bit gospodinja in postrešček? Očitno si ti ambicioze ženske trn v peti.

New Report

Close