Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Modna revija Nine Šušnjara

Default avatar

nekibirabla

v četrtek, 15. oktobra.

Mogoče kdo ve, kje?
Default avatar

drobtince

Ah dej no, kaj je to slaba reklama? Veš da je v čet. ne veš pa kje? In kdo sploh je ta Nina? Nikol slišala!
Default avatar

nekibirabla

Ne, ni slaba reklama, draga drobtinca. Poišči kjer želiš, googlam že celo dopoldne, povsod samo piše, da je v četrtek, NIKJER pa kraja in uro. Sploh ne vem, če je odprto za javnost, zanima pa me, ker bi ful šla, ker so mi njene kreacije ful všeč. Kar se pa tiče tega, da ne veš, kdo je ti pa res ne mislim pomagat, če si modno neosveščena.
Default avatar

Fešnfrik

Modna revija je v četrtek ob 20.30 v stari strugarni, je pa samo za povabljene. toliko vem, upam, da sem kaj pomagala.
Default avatar

Veselica

Kdo pa to sploh je? Še nikol slišala.zanjo, pa tako dobra kreatorica je...khm..
Default avatar

Titi

Veselica je napisal/a:
Kdo pa to sploh je? Še nikol slišala.zanjo, pa tako dobra kreatorica je...khm..
Očitno si premalo razgledana. Malo poguglaj.
Default avatar

ubogajmenarod

No, pa je bial cenena reklama, saj je prava informacija prišla prav hitro!
Default avatar

jackkk

groza kolk foušije v tej sloveniji ... če za koga še niste slišali, še ne pomeni, da ni kvaliteten in da ni poznan... kot da veste vse o vsem... nina je dobro poznana v modnih krogih in se je s svojimi kreacijami že večkrat dokazala...

modna revija je zaprtega tipa, tko da tudi tisti ki natolcujete o reklami, ne vem zakaj bi jo rabila... ker vsi, ki bodo tam so povabljeni ...