Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Razočarane gospodinje

Razočarane gospodinje

Včeraj sem ujela Razočarane gospodinje in mi ni bilo nič jasno, zakaj Suzan ni več z Mikom? Kdo je ta drugi? Kaj se dogaja z Bree? Zakaj je njen mož tako hladen? Kaj se dogaja z drugimi in kdaj se je vse to spremenilo? Dajte me razsvetlit…včasih sem bila fanica…

si me prehitela z vprašanjem. Mi tudi včeraj ni bilo nič jasno. Mi pa včeraj nekaj ni bilo všeč. Če nam že pripovedujejo zgodbo, ki se dogaja čez toliko let, da so otroci že odrasli, ja madona, potem naj tudi ženskam kakšno gubo pustijo. Otroke samo zamenjajo in ajde, dalje.:) No, če katera ve odgovore na vprašanja avtorice posta, bom pa tudi jaz zelo zadovoljna, čeprav ne vem kdaj bom spet uspela gledati kakšen del.:( Če bi zamenjali termin s to trapasto kmetijo bi pa še šlo.

Susan ni več z Mikom, ker sta imela pred parimi leti hudo prometno nesrečo in sta v avtu, ki je bil soudeležen umrli mama in njena majhna hči. Susan je imela zaradi tega ful občutek krivde in cele traume, posledično sta se z Mikom odtujila in se razšla.

Bree je neka kuharska zvezda (napisala knjigo in ima skupaj s sosedo Caterino celo podjetje – kuhata in strežeta) in medtem ko ona okrog kuhari in je lepa in čudovita, je ubogi Orson doma zdolgočasen in lačen (kovačeva kobila pa to…).

Gube dobivamo pa samo MON-ovke, razočarane gospodinje pa ne : )

Susann in Mike sta imela prometno nesrečo v kateri sta umrli neka ženska in njena hčerka, S. ni mogla preboleti, zato sta se razšla, zdaj pa ima tega Jacksona.
Bree in Katherine imata catering servis, pa knjigo izdaja, ker je zelo zaposlena je Orson malo zapostavljen, pa surlo vleče (aja pa ni mu všeč, da se predstavlja s priimkom pokojnega moža), Gabrielle in Carlos sta starša, pa ne več tako premožna,… Una bjonda (oh… kako ji je že ime???) je poročena, njen mož pa hoče ubiti enega iz ulice (sem gledala na HTV).
Toliko na kratko
:))

Da še nekaj vprašam tiste, ki ste že gledale nadaljevanja naprej. A bo Gaby še kdaj tako hot kot je bila ali bo ostala na tem svojem housewife look. Mi je kar mal hecna.

Bo, še fajn sexy bo, pa eno žlahtnico najstnico bo posvojila in imela z njo hude težave.

Mislim, da bo ta žlahtna najstnica od Carlosa nečakinja;-))) Pa ne samo, da bo spet sexy, Carlos bo spet spregledal…..
Susan se bo poročila z MIkeom, Eddie bo umrla, še kaj??

Susan je rodila fantka, je istočasno ena ženska rodila deklico, njune poti so se večkrat križale, ne da bi one dve to vedeli (v trgovini, na igrišču, v šoli…), nekega večera pa sta šla Mike in Susan na obletnico, mamica in hčerka pa na hamburger in so se zaleteli z avtom, mamica in hčerka sta umrli

malo še delam vmes:)

Mislim, da bo ta žlahtna najstnica od Carlosa nečakinja;-))) Pa ne samo, da bo spet sexy, Carlos bo spet spregledal…..
Susan se bo poročila z MIkeom, Eddie bo umrla, še kaj??[/quote]

Mike in Susan se bosta spet poročila, Lynette bo spet noseča, en nov sosed bo davil hčerko od Susan.Bree bo flirtala s bivšim možem od Susan.

Pa mislite, da je res tanov sosed davil Susanino hči? Men tista Catherine ne gre iz glave…
Gaby je pa carica!! Kok je bla svetska v 3. delu nove sezone, k se je v restavraciji prikazala v domačih cunjah:-)))

New Report

Close