Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj menite o Avon kozmetiki ?

Kaj menite o Avon kozmetiki ?

Kaj menite o njihovih kremah, losjonih in predvsem izdelki za nego las ?

Kako se razlikuje Avon od Oriflama ?

menim, da ta kozmetika ni nič drugačna od tiste, ki se prodaja v drogerijah, supermarketih ali lekarni. nima certitikata o bio-eko kozmetiki. če ustreza tvoji koži in denarnici jo pač uporabi.

meni osebno je bila boljša od oriflama, sedaj sem pa prešaltala na bolj “domačo” z bdih certifikatom o naravni kozmetiki.

Meni je super cela Foot works linija, pa kreme za roke. Super je tudi mineralni puder v prahu in geli za tuširanje. Šamponi in maske mi pa niso všeč. Fajn je pa oljček za lase, pa sprej za lesk las, pa tretma s kisikom, ki mi je edini od vseh preizkušenih izdelkov popolnoma odpravil strahotno srbeče lasišče. Šminke so tudi dobre, laki za nohte so poden, odstranjevalec laka je tudi zelo fajn. Pa baje da je For men gel in šampon v enem tudi zelo vredu. Oriflame mi pa že od nekdaj ne potegne.

No, meni Oriflame tudi ne potegne, od Avona pa so mi zadnje čase najbolj všeč ure in nakit.

Glede na to, da jo prodaja moja sodelavka in da vedno smrdi po švicu menim, da ni nič posebnega. Škoda denarja.

---------------------------------------- Novi štajerski pregovor: Kjer je dim, tam je tudi radar

Sem redna uporabnica Avonovihizdelkov in so mi všeč. razočarale so me maskare, ne uporabljam njihovih šamponov za lase, tekočih mil in deodorantov, dišave tudi niso po mojem okusu.
kar pa se tiče krem za obraz in telo in podobnega pa mi je najboljši.
Cena tudi ni pretirana (sploh če naročiš v času akcije, promocije,…)

Med prodajati nekaj in uporabljati nekaj je velika razlika. Jaz ne smrdim po švicu tudi če ničesar ne uporabim, to pa zato, ker se redno UMIVAM!

made in Poland sranje!!!

New Report

Close