Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ljubljančane v cestnem prometu

ljubljančane v cestnem prometu

Ne velja za vse ampak na splošno ste Ljubljančani precej nekulturni v cestnem prometu.Prehitevate tam kjer to ni dovoljeno!Kjer je omejitev 50km/h se peljete najmanj 80km/h,kjer je omejitev 80km/h in je ravnina,pa jo pičite z najmanj 180km/h!!!
Izjeme so družine z otroci,ki se dosledno držijo cpp…
Kaj imate od tega?
Spravljate v nevarnost sebe in druge!
Vozim vsak dan sina iz Kranjske Gore do Radovljice in nazaj,pa se mi včasih zdi,kot da stojiva na mestu.
Žalostno!

Predvsem zaradi dosledno upoštevajočih šoferjev so gužve in posledično nesreče zaradi jeznih drugih šoferjev. 90 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} znakov za omejitev je postavljenih totalno fovš…

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Se strinjam, da so znaki včasih brez zveze in bi mirno lahko peljal več in tudi varno…toda G. DRRR vsi pač nimamo denarja za plačevanje kazni in vozimo kolikor toliko po predpisih. Jezni vozniki pač naj grejo par minut prtej od doma pa ne bodo več jezni, ker sem ji bo manj mudilo in bomo srečni vsi. 🙂

nova
Uredništvo priporoča

Najbolj neugodna lega na cesti je, če pred teboj vozi kranjčan, za teboj pa celjanar.

Tu si pa ornk usekala mimo.Boj se voznikov z registracijo CE, sledijo pa jim KR.

Sem pristna gorenjka, v Ljubljani živim že 25 let in res je, najslabši in najnevarnejši šoferji so prav gorenjci-KR in celjani-CE. Ljubljančani (vsaj večina) se mi zdijo zelo dobri vozniki.

Se strinjam, da so znaki včasih brez zveze in bi mirno lahko peljal več in tudi varno…toda G. DRRR vsi pač nimamo denarja za plačevanje kazni in vozimo kolikor toliko po predpisih. Jezni vozniki pač naj grejo par minut prtej od doma pa ne bodo več jezni, ker sem ji bo manj mudilo in bomo srečni vsi. :-)[/quote]Več ali manj se vozimo po istih relacijah se pravi lahko predvidimo policaje in ustrazno prilagodimo hitrost tam kjer je potrebno…

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Evo, živa resnica. Baje dobiš tablico CE, če 3x na izpitu rukneš : ))))))))))))))))))

Vidiš meni je pa žalostno, da ste Kranjskogorci tako polni samih sebe. Poglejte Štajerce, kaj so naredil s smučišči in dokler vas niso pokupili, ste se vozili z žičnicami ala Čečenija:))) Žalostno je, da nimate ene dobre gostilne, pa da nimate pojma o dobri kavi, znate pa enkratno naviti cene za progo od 100 metrov.
No, lani sem bila po 100-ih letih pri vas, pa me sedaj spet dolgo ne bo. Tako da ena nevarna ljubljančanka manj. Fino, ne:))

Vidiš meni je pa žalostno, da ste Kranjskogorci tako polni samih sebe. Poglejte Štajerce, kaj so naredil s smučišči in dokler vas niso pokupili, ste se vozili z žičnicami ala Čečenija:))) Žalostno je, da nimate ene dobre gostilne, pa da nimate pojma o dobri kavi, znate pa enkratno naviti cene za progo od 100 metrov.
No, lani sem bila po 100-ih letih pri vas, pa me sedaj spet dolgo ne bo. Tako da ena nevarna ljubljančanka manj. Fino, ne:))[/quote]

No,če smo že pri tem.Najboljša restavracija je Fabula…najboljšo kavo pa dobiš v LOOM-u…ko si bila TI,še ni obstajala!
Pa sploh ni bil moj post namenjen turizmu,A VEŠ?

Sem tud takega mnenja. Edin kar je lohk še hujš, so poleti na hrvaškem italijani za ritjo.


To pa podpišem! Sem bla samo enkrat v življenju z avtom v Cjelu, pa ne grem več! Kranjčani so pa tud lesenkoti – sam njih razumem, ker majo po Kranju totalno neustrezen prometni režim in moraš biti pravi profesor, da se znajdeš, poleg tega pa še zlizane in stolčene ceste.

Mogoče, dokler smo v Ljubljani. Ko pa zavijete dol z AC, k nam na vaške gorenjske poti, se pa za vas začne višja matematika vožnje. Ko vozim za kakšnim žabarjem na kakšno lepo nedeljo, bi najraje skočila iz avta in mu stekla naprej povedat, da kar brez skrbi, da ne bo padel s ceste.
Priznam, da imam včasih po ljubljanskih ulicah blem kaj najti na brzino. Prav tako pa še nisem srečala ljubljančana, ki bi suvereno obvladoval naše ceste.
Tako da ne se preveč napihovat, frajerji ste samo v domačem ambientu, drugod pa povsod popušite enako kot mi. Razlikujemo se le v nabildanosti ega. Vaš je bolj.

Sem tud takega mnenja. Edin kar je lohk še hujš, so poleti na hrvaškem italijani za ritjo.[/quote]

Živa resnica!

Mogoče, dokler smo v Ljubljani. Ko pa zavijete dol z AC, k nam na vaške gorenjske poti, se pa za vas začne višja matematika vožnje. Ko vozim za kakšnim žabarjem na kakšno lepo nedeljo, bi najraje skočila iz avta in mu stekla naprej povedat, da kar brez skrbi, da ne bo padel s ceste.
Priznam, da imam včasih po ljubljanskih ulicah blem kaj najti na brzino. Prav tako pa še nisem srečala ljubljančana, ki bi suvereno obvladoval naše ceste.
Tako da ne se preveč napihovat, frajerji ste samo v domačem ambientu, drugod pa povsod popušite enako kot mi. Razlikujemo se le v nabildanosti ega. Vaš je bolj.[/quote]

No, tule je živ dokaz o tem kar pišemo. Ste objestni in polni samih sebe. Pa ne boj se. Tisto eno cesto čez Bled in Kranjsko Goro, pa dva semaforja in eno krožno križišče, bomo že speljali, nič bat:)))))))))))))))))))))

Jaz pa imam izkušne z našo “prelepo” Keltiko. Tako se imenuje cesta med Mostom na Soči in Idrijo. Če se pelješ v nedeljo pozno popoldan v smeri Mosta na Soči srečaš ogromno ljudi, ki so vikend preživeli na tem koncu. Velika večina ima tablice LJ. No v teh urah se vsem zelooo mudi domov in seveda so prepričani, da so na eni od ljubljanskih večpasovnih obvoznic. Se pravi enosmerni cesti in gorje tistemu, ki pripelje nasproti in mu refleksi že malo pešajo…

KR – KAM RINEŠ
CE – CESTNI EGOIST

tolk, kolikor vem o tem, kako kod vozi.

Mogoče, dokler smo v Ljubljani. Ko pa zavijete dol z AC, k nam na vaške gorenjske poti, se pa za vas začne višja matematika vožnje. Ko vozim za kakšnim žabarjem na kakšno lepo nedeljo, bi najraje skočila iz avta in mu stekla naprej povedat, da kar brez skrbi, da ne bo padel s ceste.
Priznam, da imam včasih po ljubljanskih ulicah blem kaj najti na brzino. Prav tako pa še nisem srečala ljubljančana, ki bi suvereno obvladoval naše ceste.
Tako da ne se preveč napihovat, frajerji ste samo v domačem ambientu, drugod pa povsod popušite enako kot mi. Razlikujemo se le v nabildanosti ega. Vaš je bolj.[/quote]

No, tule je živ dokaz o tem kar pišemo. Ste objestni in polni samih sebe. Pa ne boj se. Tisto eno cesto čez Bled in Kranjsko Goro, pa dva semaforja in eno krožno križišče, bomo že speljali, nič bat:)))))))))))))))))))))[/quote]

Super! Potem se na poti proti Jezerskemu ne bo več treba cijazit za vami? Tam namreč ni krožišča in ne semaforja in razumem, da vam kompas odpove.
Polepšala si mi večer.

No, tule je živ dokaz o tem kar pišemo. Ste objestni in polni samih sebe. Pa ne boj se. Tisto eno cesto čez Bled in Kranjsko Goro, pa dva semaforja in eno krožno križišče, bomo že speljali, nič bat:)))))))))))))))))))))[/quote]

Super! Potem se na poti proti Jezerskemu ne bo več treba cijazit za vami? Tam namreč ni krožišča in ne semaforja in razumem, da vam kompas odpove.
Polepšala si mi večer.[/quote]

O preprosto dekle:)) Tvoj IQ ni ravno pri ta višjih, no pa bo že. Za šoferja po Gorenjski boš dobra. Mislim, za ceste brez semaforjev:))

Super! Potem se na poti proti Jezerskemu ne bo več treba cijazit za vami? Tam namreč ni krožišča in ne semaforja in razumem, da vam kompas odpove.
Polepšala si mi večer.[/quote]

O preprosto dekle:)) Tvoj IQ ni ravno pri ta višjih, no pa bo že. Za šoferja po Gorenjski boš dobra. Mislim, za ceste brez semaforjev:))[/quote]
Bravo, aplavdiram. Samo ljubljančanka je sposobna iz treh stavkov določiti IQ nekoga. Saj pravim, ego nafilan do daske. Lahko noč!

Sem se že vozila po LJ in to ne samo 1x na mesec!!! Če je na semaforju oranžna ajmo narode po naslednjem pasu z vso hotrostrjo da se slučajno ne bom ustavil na rdeči!
Mislim obup…

Slovenijo sem velikokrat prevozila podolgem in počez, tako da lahko zatrdim, da so prepotentneži in mečkači povsod. Kultura voznikov je porazna. Večina gleda samo na svojo rit.

EQ, SE PODPIŠEM, kar se kulture vožnje tiče, enako pa velja tudi za kulturo pisanja na tem forumu – je kulturna in nekulturna…..

New Report

Close