Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kdo je novi gospodar

Kdo je novi gospodar

kmetije? kdo ve?

Vencelj Kušar, ki ima v Zakojci kmečki turizem.

http://www.kmetija-flander.si/

Jao, saj se mi je kar zdelo, da je spet ta debilna kmetija, a sem vseeno odprla temo…dejte folk, malo obzirnosti pa dajajte PREPOZNAVNE naslove, če se že morate o teh budalaštinah tu gor pogovarjat!

V NASLOVIH POSTOV LEPO PROSIM DAJATE JASNO VEDET, DA GRE ZA TO ODDAJO!

Hvala!

nova
Uredništvo priporoča

Sistematično se izogibaj vseh postov, ki imajo v naslovu naslednje besede ali besedne zveze: kmet-ija, La Toya, Artur, dekla, hlapec,gospodar, gnoj, sramota ipd.

In si zmagala!

kaj pa bo razlika? ravno tako boš post odprla in popljuvala.

štirje odgovori, od tega en uporaben, ostali trije pa “šimfanje”. Tipično SLOVENSKO, in tipično za POPOLNE MONOVKE(-CE).
Žalostno!!!

mene pa zanima s kakšnim zamikom gledamo kmetijo na TV?

Snemati so jo začeli v začetku avgusta, predvajati pa konec septembra.

danes boste gledale kar se je dogajalo 16. avgusta

kaj pa bo razlika? ravno tako boš post odprla in popljuvala.[/quote]

Če si ti tako uboga, da odpiraš poste, ki te niti pod razno ne zanimajo, samo zato da boš “pljuvala”, potem toliko slabše zate.

Jaz postov o Kmetiji ne odpiram, ker me niti pod razno ne zanima, kaj se tam pisari.

Če se vam možgani še niso popolnoma skisali, potem dojemite že enkrat, da se nam nekaterim življenje ne vrti okrog te Kmetije, ne v smislu da jo gledamo, ne v smislu, da bi odpirali poste samo zato, da bomo pljuvali. Zaradi mene se menite od tej oddaji, kolikor hočete, samo obdržite to zase oz.dajte vedet, da gre pač za to!

Načeloma naj to ne bi bilo pretežko za dojet…ali pač, očitno! Mislim, takoj ko se pojavijo ti butasti reality showi, je cel forum skoraj rezerviran samo za komentiranje teh bedastoč! Imejte vsaj toliko feelinga, da so teme prepoznavne in jih ostali lahko preskočimo.

a dej no mir, kaki patetični izbruhi ob eni tako debilni in brezvezni temi. Eni res nimate nobenega življenja očitno, če se vam take bedastoče zdijo “žalostne” in take stvari teme, kjer je treba dobiti “uporabne” odgovore. Mislim, kaj je tu uporabnega?

Joj, kriza no…

Sistematično se izogibaj vseh postov, ki imajo v naslovu naslednje besede ali besedne zveze: kmet-ija, La Toya, Artur, dekla, hlapec,gospodar, gnoj, sramota ipd.

In si zmagala![/quote]

:))))))))))))))))))))))))))))))))

…to, da nekatere odprete prav vsak post??? halo, kaj nimate res kaj druga počet??

jaz pa iščem ravno teme povezane s kmetijo…in ja gledam jo…pa nisem debilna, sem mama, z obveznostmi, izobražena,….. pa kaj če gledam? koga pa briga…mi pa je zanimivo dogajanje na kmetiji:))) me pa zanima, kdo gre ven v dvoboju?

pa lep vikend

Lubica zlata, jaz ne odpiram vsakega posta, brez skrbi – odpiram take, ki so potencialno zanimivi! Bi že iz mojega ubvodnega posta lahko dojela, da sem prosila za JASNE in PREPOZNAVNE naslove, RAVNO ZATO menda da se izognem odpiranju kar vsake teme! Mislim, pa kje imate eni pamet?? Ma hudo, res. Aja, sej, gledate Kmetijo, sej.

“Kdo je novi gospodar” – sem sprva pomislila, da spet govorimo o kakem prevzemu kakega podjetja ali kaj takega, da je tema morda politično zanimiva ali pač v tem smislu.

Nimamo vsi možganov naravnanih, da ko vidimo nekaj, kar bi od daleč lahko zgledalo, da ima zveze s Kmetijo, da takoj pomislimo na to. Nekateri smo naravnani na druge reči, veš.

Pretežko za dojet, vidim.

Če iščeš globje debate ljubica, si falila forum…bo treba kam drugam pogledat…ja, pa nimaš nič drugega dela če se obešaš na vsak post…poleg tega, pa še žališ-obramba??

Lubica zlata, jaz ne odpiram vsakega posta, brez skrbi – odpiram take, ki so potencialno zanimivi! Bi že iz mojega ubvodnega posta lahko dojela, da sem prosila za JASNE in PREPOZNAVNE naslove, RAVNO ZATO menda da se izognem odpiranju kar vsake teme! Mislim, pa kje imate eni pamet?? Ma hudo, res. Aja, sej, gledate Kmetijo, sej.

“Kdo je novi gospodar” – sem sprva pomislila, da spet govorimo o kakem prevzemu kakega podjetja ali kaj takega, da je tema morda politično zanimiva ali pač v tem smislu.

Nimamo vsi možganov naravnanih, da ko vidimo nekaj, kar bi od daleč lahko zgledalo, da ima zveze s Kmetijo, da takoj pomislimo na to. Nekateri smo naravnani na druge reči, veš.

Pretežko za dojet, vidim.[/quote]

da se ti da pisat take spise?? preveč je očitno, da nimaš pametnega dela…pojdi na kak gospodarski forum iskat politične teme…tam so tebi podobni!!!

odpreš temo,
vidiš, da gre za kmetijo
klikneš nazaj

porabiš 2 sekundi

odpreš temo
vidiš, da gre za kmetijo
se razkuriš, pišeš post, pljuvaš še po petih odgovorih

trajanje – vsaj 15 minut, ker non stop čekiraš, kaj so ti vročeritne napisale nazaj

kdo je zaj tu nor?

V sredo 7.10. so šli vsi nazaj na kmetijo snemati, kako odpadli tekmovalci izločijo enega od zadnjih 4. Baje so ostali še Maja, Artur, Marjan in Goran. Glede na to, da stari stanovalci ne “morejo” Arturja, bi se znalo zgoditi, da ga izločijo…

Med temi štirimi, bi zmago privoščila Marjanu…en tak pozitvni mož!! Pa še dobro izgleda, dečko!


Vencelj Kušar, ki ima v Zakojci kmečki turizem.

http://www.kmetija-flander.si/%5B/quote%5D

Na kmetiji Flander pa sem že spala!

V naslovu mora obvezno pisati Kmetija + naslov drugače brišemo.

Primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Če ti gre kemtija tako na živce, zakaj preprosto nisi šla takoj iz teme in si si še vzela čas za pisanje. Zakaj pa so lahko pri drugih temah takšni naslovi,da se ne ve zakaj se gre pri kmetiji pa ne?

Nikjer nisem zasledila, kako je umrl stari gospodar kmetije. Kaj mu je sploh bilo, je bil bolan?
Ali kdo ve?

Infarkt.


Ja, samo tebi na čast bomo tako naredili, ker ko odpreš temo na kmetijo se ti sfuzla in začneš počet nerazumljive stvari. Bližnja okolica postane ogrožena in otroci pobegnejo od hiše…

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

New Report

Close