Forum.Over.Net

Starševski čvek

Femme fatale - aaaaaaaaaaa?

Default avatar

za luno

Alenka Gotar???? Ana Dolinar??? Pika Božič?? Jerca Legan????????????????
Manca Zver, Špela Grošelj, Manca Špik??????????????????????? Martina Merljak?? Jerneja P. Zemb....haloooooooo kwa že???

Ne vem, a jest kej ne štekam, samo, a ne pomen femme fatal, usodna ženska??? Nč jasn, no.
Default avatar

ukca

Ma ja no, brezveze...
Default avatar

ce jih ni

Odnastetih res cisto nobena ni FF. In ce jih ni, si jih je pa treba izmislit! Kaj je ze govorila tista puhlica iz bara v reklamah? The show must go. :)))))))))))))))))))
Default avatar

in ve?

Za vsako žensko od naštetih znam našteti vsaj dve splošno znani lepi lastnosti, ne vem čemu taka kritičnost in tako neznansko močna negativa?

Prepričana sem, da avtorica ne pozna osebno nobene od naštetih, sliko o njih si je nardila le na podlagi zapisa novinarjev, takih in drugačnih....

Si ti morda brezgrešna lepotica, taka, ki ljudem jemlje dih ko se le sprehodi mimo?
Default avatar

za luno

[quote=""in ve?""]
Za vsako žensko od naštetih znam našteti vsaj dve splošno znani lepi lastnosti, ne vem čemu taka kritičnost in tako neznansko močna negativa?

Prepričana sem, da avtorica ne pozna osebno nobene od naštetih, sliko o njih si je nardila le na podlagi zapisa novinarjev, takih in drugačnih....

Si ti morda brezgrešna lepotica, taka, ki ljudem jemlje dih ko se le sprehodi mimo?[/quote]

Ne vem no, ampak najbolj ti ni uspelo doejti bistva mojega posta. Nikjer ne omenjam, da omenjene ženske nimajo vsaj dveh lepih lastnosti in da niso simpatične, luštne...

Govorim o definiciji besede femme fatale. Ampak očitno ti ne veš, kaj to sploh je.

In..., ne, ljudem, ki hodijo mimo mene, ne zastaja dih ob pogledu name. In tudi NE kandidiram za miss, femme fatale, za bla bla... Torej moja zunanjost tu ne igra nobene vloge.
Default avatar

samo 1

[quote=""in ve?""]

Si ti morda brezgrešna lepotica, taka, ki ljudem jemlje dih ko se le sprehodi mimo?[/quote]

Ti pa ne ves cisto tocno, kaj FF sploh pomeni.
To ni neka lepotica, ki ima dve lepi lastnosti ali pa same lepe lastnosti.

FF je zenska s karizmo in napakami. In karizmo, tisto pravo, zacutis tudi s fotke.

Kar se Slovenije tice, bi jaz prej znala nastet 5 FF "s ceste", kot eno iz javnega lajfa.
Default avatar

in ve?

Malo bolj spremljajte medije, pa boste v trenutku razumele in vedele, da vem o čem govorim,

(btw: zaenkrat se še ne zbirajo fatalne dame na ulicah, ali noname ženske, ko se bodo, se bodo poimenovale drugače...ne pa femme fatale...
Default avatar

anede

[quote=""in ve?""]
Malo bolj spremljajte medije, pa boste v trenutku razumele in vedele, da vem o čem govorim,

(btw: zaenkrat se še ne zbirajo fatalne dame na ulicah, ali noname ženske, ko se bodo, se bodo poimenovale drugače...ne pa femme fatale...[/quote]

Ah, dosti bolj bi bilo zanimivo, če bi jih pobrali po cestah. Sorry. Femme fatale pač ne more biti ena lepa, lušna smrklica. To je laho samo zrela ženska, ki že ve, kako se svet vrti. Njena karizma prevzame, je zanimiva, razgledana, seksualno privlačna (s tem ne mislim, da je seksi), zaveda se svojo lepote, ki pa ni cosmo predpis, svoje lepote pa vendar nima za svoj prvi in edini adut.

Kar nekaj takih žensk poznam, ampak nobena se ni nikoli prijavila na kakšno lepotno teklmovanje, čeprav delajo tudi ljudem na očem.

Sem tudi mnenja, da naziv femme fatale ne more biti ženska pred 35 letom.
Pa me popljuvajte, če boste imele kaj od tega.
Default avatar

samo 1

[quote=""in ve?""]

(btw: zaenkrat se še ne zbirajo fatalne dame na ulicah, ali noname ženske, ko se bodo, se bodo poimenovale drugače...ne pa femme fatale...[/quote]

Kaj izbirajo mediji, je jasno.
Kaj je pa prava usodna dama je pa tudi jasno. In nima veliko skupnih tock s tistimi, ki jih mediji izberejo.

Povej eno javno znano slovensko damo, ki ima karizmo, ki je lepa in uspesna, ki sije s svojimi napakami vred in mimo katere ne mores, da je ne opazis, ki ne izstopa iz mnozice zaradi super modene oprave ali bozanske lepote, ampak zaradi energije, ki jo oddaja.
Meni osebno v tem trenutku pade na pamet samo Vesna Milek, pa se za njo ne morem 100% trditi, da je fatalna.
Default avatar

Big daddy

Jaz vseh teh kandidatk sploh ne poznam, za tiste ki jih, se pa sprašujem, zakaj so na seznamu. No, Špela Grošelj je vsaj seksi...
Default avatar

regica.

Mene je tudi na rit vrglo, ko sem videla kandidatko.... Jao,jao, niti ene ne bi mogla izbrati, da je res FF!
Default avatar

drg

In vendar priznava, da nikoli ne bi odpustila nezvestobe – pa naj gre za čustveno ali fizično. "Katerakoli tretja oseba v odnosu, ki ni zaželena od obeh partnerjev, hipoma ali sčasoma razdre odnos."

A ko je ona razdrla en zakon M.Cvikla, je bilo pa ok? Kakšna hinavščina.
Default avatar

jerca že ve :)

drg je napisal/a:
Ah, čaki mal, no, drg - za fatalko so to čist obrobne malenkosti. Ko taka ženska vstopi v prostor, grejo vse čeljusti dol, oči se izbuljijo, vse obmolkne in se brez besed prikloni v njeno čast. Zgleda, da je dovolj že to, da obstaja. :) Trpeči otroci in bivše so samo dokaz več, da svet nikoli ni razumel fatalk ... (beri njen spis malo višje ...)
Default avatar

MajaB

anede je napisal/a:

Ah, dosti bolj bi bilo zanimivo, če bi jih pobrali po cestah. Sorry. Femme fatale pač ne more biti ena lepa, lušna smrklica. To je laho samo zrela ženska, ki že ve, kako se svet vrti. Njena karizma prevzame, je zanimiva, razgledana, seksualno privlačna (s tem ne mislim, da je seksi), zaveda se svojo lepote, ki pa ni cosmo predpis, svoje lepote pa vendar nima za svoj prvi in edini adut.

Kar nekaj takih žensk poznam, ampak nobena se ni nikoli prijavila na kakšno lepotno teklmovanje, čeprav delajo tudi ljudem na očem.

Sem tudi mnenja, da naziv femme fatale ne more biti ženska pred 35 letom.
Pa me popljuvajte, če boste imele kaj od tega.[/quote]

se podpišem pod tole! Edina fatalna ženska s priimkom Grošelj je gospa s torbicami, Marjeta ali kako ji že ime. Gospodična Špela je res bomba, ampak žal samo špeh. Tistim ki je sexi in pomislijo ob njen na fatalko, še sami niso dovolj zreli, da bi lahko sodili kaj je fatalna ženska. Ostalih ne bom niti komentirala. Aja, da ne bo pomote, ne nimam jih še 35, da bi sama sebe tolažila.:)))