Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja srednja trg.šola – poklicni tečaj (vzgojitelj)

srednja trg.šola – poklicni tečaj (vzgojitelj)

Zanima me če kdo obiskuje poklicni tečaj smer vzgojitelj na trgovski šoli v Ljubljani

LP

Takega tečaja ni. Lahko se preusmeriš na program vzg. predšolskih otrok, vendar boš morala narediti izpite iz pedagoških predmetov.Srednja šola traja 4 leta, obvezna pa je tudi višja 4 letna šola za vzg, predšolskih otrok!
lp

Kolikor vem tečaj na trgovski šoli obstaja, vsaj na njihovih spletnih straneh piše. Se odločam ad se vpišem v ta program. Zakaj sprašuješ?

Program obstaja. stane 206 eur plus vsak posamezn izpit pol. Mene pa zanima v kolkem času lahk to nardiš?? A je kteri upel prej kot u enem letu???? Kolk je to obsežno???

Halo
Danes sem se vpisala na ta tečaj in upam da bo vse ok.Dobila sem skripte tako da bomo videli.

tanca1, ali so v šolnini tudi skripte ali se jih plača naknadno? Imaš mogoče urnik oz. kateri predmeti se izvajajo?

V šolnini dobiš tudi skripte, dobiš tudi še kateri predmeti se izvajajo to pomeni ko se naučiš predmet izpolneš prijavnico za kateri dan hočeš, dopoldan ali popoldan in ga greš delat.
Predmetov pa imaš 9.+ maturo.

A to so potem točno ti predmeti kot so na njihovi spetni strani? Kaj ni nobenih predavanj? Torej si dala 206 € + 103 € za vsak izpit?

206€ vpisnina notri sta všteta 2 izpita,vsak nadaljni izpit stane 46€.
Imaš pa konzulatacije pri profesorju, ga kontaktiraš in se zmeniš kdaj lahko prideš.Za 5 ur ti pa pripada.

Aha, torej se učiš doma…pripada pa ti 5 ur konzultacij. Se mi pa zdi to veliko ceneje kot je v Škofji Loki, kamor sem se hotela vpisati. Tam me pride vse skupaj 1450€.

Tako je. Če se boš vpisala mi sporoči

Čao

Sicer sem se mislila najprej vpisati na tečaj na trgovsko, ker pa se mi nihče ni javljal na telefon sem se premislila in se nameravam februarja vpisati v Škofjo Loko…vendar zdaj pa ne vem…glede cene bi raje na trgovsko. Moti me ker ni predavanj, ker se na predavanjih veliko naučim zaradi pomankanja časa za učenje doma. Mi lahko napišeš katere predmete imaš? Ker v Škofji Loki je nov program in so mi predmeti bolj všeč kot so tisti na spletni strani Trgovske šole. Je treba znati kakšen instrument igrati? Kakšne druge spretnosti? Se lahko vpišem kadarkoli (sredi leta)?

Komunikacijske veščine,predšolska vzgoja,razvojna psihologija,varnost in zdravje v vrtcu,kurikulum oddelka v vrtcu,likovno,glasbeno in plesno izražanje,matematika kot igra,otrok in jezik,likovno izražanje in praktično pedagoško delo.To so predmeti.Za instrument ti ga ni treba znati ker se ga boš tam naučila če pa kaj znaš pa tem bolj.Lahko se vpišeš sredi leta ampak če ne narediš vseh predmetov to pomeni da drugo leto spet plačaš samo vpisnino,to je pa povsod na vsaki šoli.

To je potem čisto nov program. Na njihovi strani so navedeni drugi predmeti (star program).

Letos so spremeni program, saj so spremenili ga povsod,npr. na Zarisu, CŠ.

Pozdravljena,

zelo resno se zanimam za poklicni tečaj vzgojitelj in bi te prosila za kaj več informacij
kako in kaj

Hvala

živjo!

Jaz tudi razmišljam da se vpišem na to šolo za poklicni tečaj vzgojitelj,in me zanima kako imamo izpite ustne ali pisne? če morda kdo ve?
in ali moramo tudi kakšne seminarske delati in jih predstavljati? hvala

tudi mene zanima poklic vzgojitelja.
kje v Ljubljani se lahko to naredi? Sem videla na srednji vzgojiteljski (eno srednjo anmreč že imam) da tečaj traja 2 leti. Za kaj pa gre tu na trgovvski?
pa za samo 200€??? verjetno ni isto imeti nek tečaj za vzgojitelje, kot imeti resno šolo za vzgojitelje, na srednji vzgojiteljski?
Rada bi se vpisala letos septembra (kot so vsi vpisi v šole)..pa me zanima kje je v redu?
prosim za odgovore

hvala

Jaz hodim oz. končujem na trgovski poklicni tečaj predšolska vzgoja. Ga pa izvajajo tudi drugi (Zaris, Ljudska univerza, vzgojiteljska…)Tle tečaj traja eno leto. Je 9 predmetov. In nisamo 200€ ampak je vpisnina 196 €, vklučena sta dva izpita. posamezen izpit je 46 €. Je pa tko da sta pri večini predmetov po dva izpita. In to ni samo tečaj ampak delaš srednjo šolo in je isto kot če bi hodila na vzgojiteljsko. Delaš pa samo strokovne predmete. Moraš pa imeti 5 stopnjo (ne vem ali mora biti obvezno končana), sicer ne delaš tečaja. Vpisi na trgovski so pa celo leto. Je pa tko, da zdej je že skor vsak vzgojitelj ali se izobražuje to smer in se bo naredilo isto kot se je nam ekonomistom, trg bo prenasičen. In tudi vrtci s ene bodo kar tako odpirali, vsaj pomoje ne, ker to je zdej generacijo, ki so potomci povojne generacije…….

kako pa je s posluhom?
Kaj če ga nimaš? :-/

New Report

Close