Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Valentina Smej Novak

Valentina Smej Novak

še koga rahlo spomni na Amelie Poulain?

ej, jest ne vem, kaj imate tolk čez njiju za povedat, ampak men sta pa prov fajna za gledat

meni je ful simpatična

zakon sta!!!

on je malo afna, onaje pa zelo simpatična

tudi meni sta prav fletna.

gledala par minut, pa sta mi bila tako antipatična, ko sta se narejeno in umetno zbadala, da mi ni bilo za gledat. škoda, ker recept je pa obetal.

sploh pa nekaj tako vizualno zanemarjenega, kot je luka novak, v kuhinjo sploh ne sodi. še najmanj frizura na juhej.

naty, ti ga pa rukneš!

A ti si pa vedno popolno spedenana al kaj?

Jaz se pa strinjam z nadine, enostavno sem vesela, da lahko preklopim na drug program. Ni mi gledljivo. Boljši je kuhar Damijan na TV SLO1.

Mi smo pa vsi gledali. Sem pričakovala grozo od groze, glede na nekatere komentarje, pa je bilo zelo gledljivo in simpatično.
Osebno veliko zanimivejše od Damijana, kjer skoraj zaspim zraven. Vse prisiljeno.

Nisem gledala, zoprna sta mi pa že itak oba, sploh ona s svojim govorjenjem in govorno napako, ne vem no….

A ti si pa vedno popolno spedenana al kaj?[/quote]

Zaradi mene lahko tip predava o novih knjigah, pisateljih in svoji stroki do daske zanemarjen, če to želi. ampak, če že mora snemat kuhinjsko oddajo, bi pa že lahko poskrbel za to, da kocine take in onake ne končajo v jedi.

in ja, kuham tako, da imam spete lase in mi ne štrlijo na vse konce.

………..nikakor ne paše na tv, no way!

In o tem odločate vi, kdo je za na TV?

Edino merilo je gledanost. Če bodo ljudje gledali, bosta ostala, če ne, bosta šla. Pa bomo videli, ali sta za na TV ali ne.

Ja, mene.

New Report

Close