Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Družinska medicina hud tenzijski glavobol

hud tenzijski glavobol

Pozdravljeni!
Od leta 1998 do 2005 sem imela tenzijski glavobol. Med drugim sem se poleg medikamentov zdravila tudi z akupunturo. Glavobol je sčasoma izzvenel. % let nisem imela nobenega glavobola. Lani septembra 2008 pa je glavobol spet vsak dan prisoten.Pred 14 dnevi sem dobila novo ad-terapijo s cymbalto toda olajšanja še ni. Razmišljam da bi zdravnico zopet prosila za akupunkturo in me zanima kolikšna je čakalna doba in ali vzamejo tudi kake primere pod nujno?

Najlepša hvala za vaš odgovor.

Spoštovana ,
vaša odločitev je pravilna , čeprav ne pomeni tudi , da akupunktura bo nujno prinesla enak izid.Namreč vsaka bolezen in kronični glavobol to tudi je ima svoj potek v katerem so možni drugačni odgovori na enako terapijo.Kakorkoli v vašem primeru je bolje verjetno , da akupunktura bo še enkrat prispevala dober terapevtski učinek.

Verjetno mislite na čakalno dob v Ambulanti za zdravljenje bolečine v UKC Ljubljana.Vsekakor nekaj mesecev .Se spreminja ampak za glavobol je vedno najdaljša -včasih tudi šest mesecev.Natančneje vas bodo informirali v sami ambulanti .Lahko tudi po telefonu.

Lep pozdrav in uspešno zdravljenje.

Mensur Salihović dr med

**************************************** Mensur Salihović dr. med. spec. anesteziolog reanimatolog

New Report

Close