Najdi forum

first sign duo

lep pozdrav!
včeraj popoldne sem opravila v naslovu imenovan test, ki mi je takoj pokazal lepo, jasno, debelo črtico. seveda sem danes zjutraj naredila še enega (saj sta dva notri, zakaj pa ne), in rezultat je bil isti…. punce, kaj pravite, ali je potrebno, da opravim še CB?

ne rabiš.
jast sem uporabila istega pa mi je pokazal čist rahlo črtico pa je bilo to to.
srečno

ne ni potrebno. Zakaj pa ti tako misliš? A kr ne moreš verjeti al kaj? Si že med nosečkami …
Verjetno med majskimi, ali se motim?

Lp,

ojoj punce 😉 ne morem verjeti, ne res ne 😉 sem delala isti test nekje dva tedna nazaj se mi zdi, pa se ni nič pokazalo… tko da… ja kaj potem, ali se kar naročim h ginekologinji, bo še ona povedala ?);))

O first sign duo tudi TUKAJ

Pozdravljene!

Jaz bi tudi rada ostala se anonimna, upam da ne zamerite.
tudi jaz sem naredila ta imenovati test pa mi ze en teden kaze tanko roza crtico. glede na to da je sele 3. teden mi je v gin.ambulanti svetovala, naj pocakamo se 4-5 dni in naj ponovim test s CB. mene sedaj zanima zakaj, ali je mogoce CB kaj bolj precizen, ali se je ze zgodilo da se je motil FS?
dodam se da je prvi mesec po tabletkah..

hvala za odgovore,

lep pozdrav

Sama sem vedno uporabljala First sign duo,mislim,da ni nič drugače kot CB,samo znamko plačuješ. Meni je bil 100%,tako takrat,ko ni bilo nosečnosti,kot sedaj,ko že čakamo na pikico.

Heila!
Mene nekaj zanima,sem včeraj za foro naredla en test pa mi je pokazal drugo bolj rahlo črtico ,takoj zvečer pa se mi je pokazalo čist malo krvi .. Kaj to pomeni ? :/

To pomeni, da počakaš še kakšen dan ali dva in anrediš ponovni test – boš bolj sigurna 🙂

Lahko da si noseča in se je pojavila kri zaradi vgneznitve, lahko pa da ni nič….

Prespi in ponovno probaj …..

držim pesti 🙂

Hvala … Naj dodam še to da sem danes še 1x probala z CB testom pa da kazal + .. sicer je pri meni bolj hudo ker sem komi u 17 letu in sicer jemljem tabletke tako da res nwm :/

če pokaže + ziher drži,če pa – pa ni nujno 🙂 čestitam:)

Pozdravljeni!
Naredila 5 testov First sign duo z razmakom na 2 dni in vsi so bili rahlo pozitivni. Za en teden spet ponovim, pa je rezultat bil negativen. Nevem kaj naj si mislim, ali je bilo tistih 5 testov lažno pozitivnih, ali pa je zdaj ta test lažno negativen? A ima mogoče katera podobne izkušnje?
Lep pozdrav!

Pozdravljene!

Tudi jaz sem včeraj delala test s tem first sign duo… In mi je drugo črtico pokazal tako rahlo, ampak jo je pokazal. Si pa nisem upala kaj preveč predstavljat in sem komaj čakala, da danes spet ponovim z drugim trakcem. Danes pa niti sledu o črtici…

Lp

Meni FS je tri dni kazal rahle črtice CB pa takoj zelo močen +.
Najbolj zanesljiv je krvni test, po možnosti v razmaku treh dni, da vidiš ali hormon narašča.

Jaz bi naredila CB zjutraj. Meni je FS delal 1 teden fuuuul rahle druge črtice, ki se je pojavila dejansko šele čez cca. 7 min (pa še to je bila res koooomaj vidna). Pa sem ponovila čez 3 dni FS-isto. Pa sem počakala še 3 dni in FS spet pokaže isto. Potem sem pa vzela CB in mi je + pokazal še pred konrolno črtico.

Pozdravljene.
Ker je poletje, in ker večina žensk ne mara z M na dopust. Sem se odločila da malo prestavim mojo M.( Ker naj bi jo dobila ravno na morju ) Vendar sem se spomnila malo prepozno saj sem že imela rahle krvavitve. Vseeno mi je G napisala tablete. M se mi je ustavila po 2 vzeti tabletki. ( priznam nisem jih jedla ob točno določeni uri) Drugače nimam KT že nekaj čaka. prej pa sem jih jemala 3 leta.
Ko sem vzela ti drugo tableto okoli 6 ure pop. Sva z fantom zvečer imela SO. 2x je spustil vame. ( Pred tem mi ni nikoli, ne fant ne bilo kdo drug v vseh letih)
Že takoj naslednje jutro sem se čudno počutila rahlo mi je bilo slabo. ( vem da je to vsekakor prezgodaj za ugotavljanje nosečnosti) in ta slabost traja še do danes. rahlo me boli tudi trebuh kot da bi dobila M in srce mi grozno razbija.
SO sva imela 29.7. 2x..Danes smo 1.8. kdaj naj naredim test nosečnosti??? je dovolj če počakam do drugega tedna.. kupila sem first sign duo ki piše da počaže že nekaj dni po SO.
Vsekakor si želim + ampak nevem če obstaja kakšna možnost za to.
Hvala za odgovor

New Report

Close